18 NİSAN 2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Günün en zor ve riskli yarışı olduğunu düşünsemde bazı safkanların ayrıldığına inanıyorum. Ancak yinede kalabalık tutmakta fayda var. Son birinciliğinde gayet iyi bir performans sergileyen safkan aynı başarıyı tekrarlar mı biraz şüpheli olsada ben birinciliğinin yaptığı ataklara istinaden tesadüf olmadığını düşünüyorum. Daha da süratli geçmesi muhtamel yarışta şanslı gördüğüm (8) numaralı TRAKYALI ilk safkanım.

2.ayak: 24 Mart’ta ki yakın ara dördüncülüğünden sonra bu yarışa daha hazır gireceğine inandığım safkan geri planda kalacak olsada kısa sürede farkını ortaya koyacaktır diye düşünüyorum (15) numaralı ROYAL GİRL ilk safkanım.

3.ayak: 31 Mart’ta ki birinciliğinden sonra 2100 metrede 60 buçuk kilo ile mücadele eden safkanın o yarışta beklenen performansı ortaya koyamamış olsada burada siklet avantajı ile birlikte söz sahibi olacağını düşünüyorum (8) numaralı YEŞİL YOL ilk safkanım.

4.ayak: Yarın büyük favori çıkmasını beklediğim kalite (7) numaralı PIANO SONATA benimde alternatif BANKOMdur. Ancak agf de çok ön planda olacak olan safkanı daha büyük ikramiye için yıkcağım. Rakipleri şablonumdadır

5.ayak: Son yarışında istediği birinciliğe ulaşamamış olsada arka grubu ayıran safkanın artık birincilik zamanın yaklaştığını ve şerefli ikinciliklere dur demesinin zamanının geldiğini düşünüyorum. Ön gruptan yer tuttuğu taktirde son 300 den sonra ki atakları ile gruba hakim olmasını beklediğim (11) numaralı FILICK THE SWITCH BANKOMDUR.

6.ayak: (8) numaralı ROTOBELLİ ilk safkanım olup rakipleri şablonumdadır bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8-4-2-3

2.ayak: 15-11-5-1

3.ayak: 8-5-2-1

4.ayak: 7 /// 1

5.ayak: 11 tek

6.ayak: 8-3-9-5-4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

Bol şans bombacı

İlhan

Boll Şanslarınn bombacı

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x