Loading...
ankara altili tahminleri barisci

18 NİSAN 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: BURGAÇ(6) son koşusunda Berrak'a burunla kaybetmişti. Buradaki son koşusunda Berrak'ın ne kadar kolay kazandığını gördük. Burgaç'ın da kazanmasını bekliyorum, bankom.

2.Ayak: EZGİLİ(3) önde temposunu kendisi belirlediği her koşuda söz sahibi olur. Ona yakın gidecek isimler de mevcut koşuda, o yüzden yarışın süratlenmesi durumunda SİNCAP GÜL(4) ve SAYDA(1) devreye girer.

3.Ayak: LORD(2) sevdiği piste döndü. Kendisini sıkıştıracak bir isim de yok burada. Ahmet Çelik de artık safkanı çok iyi tanıyor, alternatif tekim. Lord sonlarda durursa KOZAN DAĞI(1) ve DOMANİÇ(4) etkili gelir.

4.Ayak: FIRST QUEEN(2) çıktığı gibi kazanacaktır, bankom.

5.Ayak: Bu pist ve mesafeyi çok seven ZÜLUMKAR(5)'ı misliciler değerlendirebilir. Geniş oynayanların bu ayağı kapatmasını öneririm.

6.Ayak: Yine misliciler için AKALTAY(1), LEYDİSAĞNAK(12) ve BATINHAN(3) yeterli olur. Programın süprize en müsait koşusu olduğu için kapatmaya kadar gider.

Altılı Şablonum

1.ayak:6 tek

2.ayak:3,4,1

3.ayak:2//1,4

4.ayak:2 tek

5.ayak:5//Hepsi

6.ayak:1,12,3//Hepsi

Herkese bol şans...

 

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Barış

Adrian
Üye
Adrian

Bol şans Barış

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

Lord’u seversin sen :)

can911
Üye
can911

Gönlüne göre Barış’ım

Bombaci
Üye
Bombaci

Hatirlayanlari göreyim ✌✌✌

admin
Yönetici
admin

Tebrikler Sayın Bombacı :)

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...