Ana Sayfa / Tahminler / 18 NİSAN 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
ankara altili tahminleri barisci

18 NİSAN 2017 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: BURGAÇ(6) son koşusunda Berrak'a burunla kaybetmişti. Buradaki son koşusunda Berrak'ın ne kadar kolay kazandığını gördük. Burgaç'ın da kazanmasını bekliyorum, bankom.

2.Ayak: EZGİLİ(3) önde temposunu kendisi belirlediği her koşuda söz sahibi olur. Ona yakın gidecek isimler de mevcut koşuda, o yüzden yarışın süratlenmesi durumunda SİNCAP GÜL(4) ve SAYDA(1) devreye girer.

3.Ayak: LORD(2) sevdiği piste döndü. Kendisini sıkıştıracak bir isim de yok burada. Ahmet Çelik de artık safkanı çok iyi tanıyor, alternatif tekim. Lord sonlarda durursa KOZAN DAĞI(1) ve DOMANİÇ(4) etkili gelir.

4.Ayak: FIRST QUEEN(2) çıktığı gibi kazanacaktır, bankom.

5.Ayak: Bu pist ve mesafeyi çok seven ZÜLUMKAR(5)'ı misliciler değerlendirebilir. Geniş oynayanların bu ayağı kapatmasını öneririm.

6.Ayak: Yine misliciler için AKALTAY(1), LEYDİSAĞNAK(12) ve BATINHAN(3) yeterli olur. Programın süprize en müsait koşusu olduğu için kapatmaya kadar gider.

Altılı Şablonum

1.ayak:6 tek

2.ayak:3,4,1

3.ayak:2//1,4

4.ayak:2 tek

5.ayak:5//Hepsi

6.ayak:1,12,3//Hepsi

Herkese bol şans...

 

Hakkında Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...

10 yorum

 1. Bol şanslar Barış

 2. Adrian

  Bol şans Barış

 3. COMMANDANTE

  Lord’u seversin sen :)

 4. can911

  Gönlüne göre Barış’ım

 5. Bombaci

  Hatirlayanlari göreyim ✌✌✌

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir