18 Mayıs İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 1-TEK ZULUT önde fazla sıkıştırılmaz ise kazanır.Eğer sikletinden etkilenir ve aksi bir durum olursa bu ayak karışır.HEPSİ demek mantıklı sonuç olacaktır.

2.AYAK : Son koşularında sürekli tabelada dolaşıp bir türlü fotoyu önde geçemeyen 3-GREEN HAWK bugün kazanma zamanı geldiğini düşündüğüm isim.Grubu fazla geride takip etmez ve mesafeyi iyi ayarlar ise sonlardaki ataklarıyla fotoyu önde geçecektir.

3.AYAK : Rakip tanımayan 8-KULOĞLU Tay Deneme Koşusunun favorisi.Ancak geçtiğimiz yılki Sakarya koşusu sonrası bir süredir istirahata çekilmiş olan 1-BLAZE TO WIN bugün yine adından söz ettirebilir.Pist ayırt etmeden güzel performanslar sergileyen 5-ES ES RUNNER rakip olabilir.Kazandığı son iki koşusu dikkatimi çeken 3-CİVANHAN bugün bir sürprize imza atabilir.

4.AYAK : Uzun aranın ardından katıldığı koşuyuda kazanan 1-TONYA koruduğu formuyla yeniden kazanabilir.

5.AYAK : Günün yedinci koşusunda hernekadar binicisine güvenmesemde kalitesine inandığım 4-MİRDANHAN bugünde kazanıp yoluna devam eder.Gruptaki tek tereddütte kaldığım isim son koşundan ağır sikletine rağmen üçüncülükle ayrılan 8-KAPIKAYA sorunlarından kurtulmuş gibi görünüyordu.Bugün bir sürprize imza atabilir.

6.AYAK : Bu yılki Dişi Tay Deneme koşusu bana biraz sürprize müsait geldi.14-SUZİ GOLD kalitesiyle ön plana çıksada gruptaki bir kaç isimde en az bu isim kadar kaliteli olduğu ortada.Bu sebeple bu koşuya yeri olanların at yazmasını öneririm.Benim sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : 3

3.AYAK : 8 – 1 – 5 – 3

4.AYAK : HEPSİ

5.AYAK : 4

6.AYAK : 14 – 15 – 6 – 7 – 10 – 16 – 8 – 1

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.