18 MAYIS 2019 CUMARTESİ 2. ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

Ankara’da hava yağışlı dikkat edin.

4.) KOŞU: ASRASYAD (6) : Son yarışında çim pistte koşturulan safkan ŞARTLI 5 yarışta tabela yaptı. Tekrar kuma dönen safkan bugün çok şanslı olup Müslüm ile kazanmaya yakın gözüken isim olup, favorim olacak.

5.) KOŞU: MARAKANA (12) : Pist yağış ile ağırlaşmaya doğru gidiyor. Safkanın orjini TOŞUR- ALYILDIZ (RİKARDO) bu şartlarda çok iyi koşması gerekiyor. AGF olarak da 11’nci sırada olan safkan favorimdir.

6.) KOŞU: LUCID (7)  : Son yarışında Kocakaya sprinte geç kalınca 3. lük ile yetinen safkan bugün Ahmet ile kazanmaya çok yakın. Bence Ahmet hata yapmaz ise kazanan isim olacaktır. ALTERNATİF BANKOM.

7.) KOŞU: ATLAS ÇİÇEĞİ  (6) : TANGÖZE’nin kazandığı en son 1900 metre mesafelik koşuda sonlarda iyi gelsede 3. olan ONURKAAN- ÜLKÜNUR (TAMERİNOĞLU) temsilcisi safkan bugün Kocakaya yine at üstünde hoplayıp zıplamaz ise kazanmasını beklediğim isimdir. BANKOM.

8.) KOŞU: HOT CHOCOLATE (7) : Grubun kalite ismi bugün çok çok uygun grupta yarışa çıkıyor. Kazanamaması sadece binicisine bağlı.

9.) KOŞU: ADALETLİKASIRGA (1) : Son yarışında sprinte kalktığı anda dış bariyere doğru açılınca tüm şansını kaybeden safkan bugün aynı sorunu yaşamaz ise kazanmaya yakın olan isim olacaktır. ALTERNATİF BANKOM.

2. ALTILI GANYAN

1.Ayak : 6-7-1-2-3-5-4
2.Ayak : 12-(9/10)-5-7
3.Ayak : 7      ///  10-6-1-3-2
4.Ayak : 6
5.Ayak : 7
6.Ayak : 1     ///  11-12-9-3-8-14-13

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Usta, koşu numaraları atın numarası gibi gözüküyor.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x