ankara altili tahminleri

18 MAYIS 2017 ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Bu maiden yarışta ,stiline çok uygun jokey deklaresi ve önde de yarışın sert tempoda gitme ihtimali ile (2) EL HAMSE net favorimdir. İlk plandaki rakipleri , son üçüncülüğünde öndeki rakiplerinin arkasına girdiği için istenen sprintini yapamayan (açıktan gelse bence kazanabilirdi) (7) ROCK OF SEA  ve son yarışında Kutlukız ‘dan faul yiyerek 3. kalan (1) DESOLATOR olur. Önde birbirlerini yemezlerde biri boş kalırsa diye korktuğum (11) VASILY ve (12) KUTLUKIZ diğer seçeneklerdir. Kutlukız’ dan son yarış çıkardıkları dil bağını tekrar takmışlar!?

2.Ayak: 3 yaşlı İngilizlerin bu şartlı 3 yarışında , maidendan çok zor çıkmış olsa da istikrarını ve kazandığı çim yarıştaki sprint aksiyonlarını çok beğendiğim (2) ONURKAN grubun uygunluğu ile net favorimdir. Rakip aramak isteyenlere önereceğim safkanlar sırasıyla ; uzun ara sonrası iki yarış gören (10) PRENSES TORUN , son tabelaya yakın yarışını beğendiğim ve bu yarışta dilbağı denenecek olan (8) LADY NUR , pist mesafe de iyi derecesi olan (1) AĞA BAKIRTAŞ , Sado’nun usta tempo bilgisiyle iddialı olmasını beklediğim (3) BEDDISH ve son olarak handikap puanı farklı isim (6) MANTICORE.

3.Ayak: (2) BENAZİR KIZ ‘ı ön planda tuttuğum bu yarışta; (3) BUHARALI , (6) IRKIM , (5) BELA MİYA ve (7) GÖNÜLGÜZELİ  de yazarak bu ayağı geçmeyi “umuyorum”, çok zor yarış..

4.Ayak: Bu Kv 6 yarışta ön plandaki atım belki ters gelecektir ama (5) HAS YAĞIZ , bu safkanın (1,5,1,5,1) simetrik serisini bozup tekrar kazanmasını bekliyorum. Ankara kumunda 1.27 leri çokta sıkmadan yapan bir safkan boş değildir. Rakipleri (3) WIN THE WEST , (2) MISTER RAIN , (7) BOGDANOVIC ve kazanmayı unutmuş safkan (1) AYRTON olur. 100 üzeri handikap puanı ve yarışları ile ön plana çıkması doğal olan safkan benim gözümde geri plandadır.

5.Ayak: Borbore ve Karaeser(geç çıksada doldurup gelir çünkü başka şansı yok) numara için öne çıkarlar ,Paladayı , Natuhay , Baharşah, Gölcükaslanı arkalarında bir grup olurlar ve en arkada da Vicdansız , Lengür Lüngür, Serkanağa gider diye kurdum ben yarışı. Önde birbirlerini rahatsız etsinler ya da etmesinler öndeki ikilinin dayansalar bile en geç potoda dama diyeceklerini düşünüyorum. Bunları takip eden gruptan da en etkili gelmesini ve hakim olmasını beklediğim isim Gölcük Aslanı ‘dır. Tek tereddütüm hakim olduğu yerde yarış bitmezse en arkadan bir atın gelip geçemesi. Ama ben o riski göze alıyorum ve takip atım olan (Urfa’dan beri) (3) GÖLCÜK ASLANI ‘nı banko veriyorum. Ahmet Çelik tam bu atın jokeyi ,umarım yanıltmaz .

6.Ayak: Son ayağı fazla kurcalamadan son yarışında tamamen jokeyinin yanlış seçimleri ile kaybettiğine inandığım (2) BEYNAM ve son ışıklı yarışı ve derecesiyle (14) FLETA yazıp kapatıyorum şablonu. Yeri olanlar 3 ve 12 yazsınlar.

Altılı Şablonu:

1)  2//7,1//11,12

2)  2//10,8,1,3,6

3)  2,3,6,5,7

4)  5//3,2,7,1

5)  3

6)  2,14

Tutar: 90 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

7-12 //
2-3-6-8 //
2-3 //
1-5-7 //
3-4-5 //
2-11-14 //

Teksiz altılı yapmışım yatırırken farkettim. Herkese bol şanslar

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x