istanbul altili tahminleri barisci

18 MAYIS 2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Bugünkü İstanbul programında ağır favoriler ağırlıkta gibi görülüyor. En az dört koşuda favoriler ve diğerleri gibi bir görünüm var. Bakalım bu ağır favorilerden hangileri yıkılacak? ya da yıkılmayıp ikramiye mi düşük kalacak? Kurgularımızı oluştururken dikkat etmek gerekir. Yazdığım gibi gelmesi dileğiyle herkese bol kazançlı bir gün dilerim.

1.Ayak: Programa tekle başlıyorum. Buradaki tüm rakiplerinden daha iyi durumda olan BİÇER(2) bankomdur. Kötü koşarsa zaten bu koşu karışır.

2.Ayak: Günün en zor koşularından bir tanesi. Ankara’da ki başarılı ikinciliği sonrası buraya gelen SOYBAŞ(9) hafif kilo avantajıyla ilk atım. Rakipleri şablonda yer almaktadır. Geniş kuponların bu ayağı kapatmasını öneririm.

3.Ayak: Normal şartlarda ERBABAM(1) bu mesafede bu grubu yürüyerek geçer ancak ağır kilosu ve stilinde ki rakipleri soru işareti yaratıyor. Bunlardan olumsuz etkilenmeyeceğini düşünenler tek atabilir. Erbabam’ın eksik koşması durumunda devreye girecek ilk isim GİRESUN(7) olur. BAŞPEHLİVAN(3) Ankara’da çok başarılı bir grafik çizdi burada da etkili olabilir. GÜZELKAYA(4) ve ANILBEY(6) daha sonra ki ihtimaller.

4.Ayak: İngiliz tayların maiden koşusunda GOLDEN HARD(7), SIERRA MAESTRA(8), YENİLMEZ(5), NAMTAR(1) ve YAKIŞIKLI ÇOCUK(4) sırasıyla değerlendirilmesi gereken isimler.

5.Ayak: Son koşusunda dikkat çekici bir sprint atıp ikinci olan MAKEDONYA(6) uygun kilosuyla aynı yarışı tekrarlamaya çalışacak. Çok dikkat çekici galoplarıyla GÜRMAN AĞA(5) bu mesafeyi iyi koşabilir. Son çim koşusunu dikkate almadığım SATEN(3) çok daha iyi koştuğu pist ve mesafede ihmale gelmez. Rakipler biraz sert olsa da bu mesafenin en tecrübeli ismi PEPPERONI(1) akılların bir köşesinde bulunsun.

6.Ayak: Yarış hayatının ilk koşusunu kum pistte kazanan HALİÇ(3) güçlü kan hattıyla çim pistte de iyi koşacaktır. Bankom.

Altılı Şablonum

1.ayak:2 tek

2.ayak:9,4,3,10,8,1,11,7,6,2,5

3.ayak:1/7,3,4,6

4.ayak:7,8,5,1,4

5.ayak:6,5,3,1

6.ayak:3 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Barış

Gufre

bol şanslar adaş.

Bombaci

Bol şanslar

Adrian

Başarılar Barış

Hawk

Bol şans üstad.Böyle çok favorilerin olduğu programlar beni çok geriyo ve çok saçma kurgular çıkarıyorum.Son ayak Haliç aslında bir yarış daha izlemek gerekir ama o zaman da bir değeri kalmayacak.Galoplarına bakarken İngiliz atı olduğunu düşündüm dudak uçurtacak derecede iyi.Herkese bol şans dilerim.

C*can

s.a beyler yaklaşık 2 aydır sizi takip ediyorum. bazen güzel altılılar paylaşıyorsunuz sizden aldıklarımla bende biraz kendimce yorumlayıp oynuyorum.emeğinize sağlık bugn istanbulda tekte kaldım ikinci ayakta 6 yoktu bende turkısh attack aslında bugünkü altılı kaçmazdı. ama olmayınca olmuyor..bu hafta 5 defadır tekte kalıyorum..sizleri devamlı takip ediyorum … hepimize bol şanslar ve bol bol altılılar diyelimmm.

admin

Hos geldiniz sansiniz bol olsun

C*can

TŞKRLER ADMİNİM SİZLERİNDE…

C*can

YARIN ANKARANIN ALTILI TAHMİNİNİ PAYLAŞSAM OLURMU ADMİNİM

admin

Paylaşın tabi ki, yeni tahmin gelirse geride kalır ama.

C*can

İŞTE ALTILI TAHMİNİM

Azor Ahai

buraya yazarsan görmez kimse ankara tarafına yazarsan daha çok kişiye ulaşır.bol şanslar

15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x