Ana Sayfa / Tahminler / 18 MAYIS 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

18 MAYIS 2015 PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Yarış hayatının ilk startında oldukça dikkatimi çeken starttan çıkarken aksilikler yaşayan, çok dışa açılmasına rağmen sonlarda ki etkili sprintini unutmadığım (9) GALLOPING SEVGI favorim olacak. Bu safkana rakip olarak (5) ASİ RÜZGAR, (3) MAN OF FIRE, (4) AKYAZILI DİLA ve (8) EYE  CANDY öneririm.

2. Ayak 2012/2013 Sezonunda çok iyi yarışlar sergileyen geçen sezon beklenen performansı birtürlü veremeyen bu sezon gördüğü yarışların ardından bana 2013 sezonunda ki formunu hatırlatan (7) GLOWING SUN BANKOM olacak. Bu safkan son yarışında o kadar akıcı bir sprintle geldi ki kenter bir şekilde 4. oldu diyebilirim. Hatta o gün yarışı çok gerilerde bekleyen safkan jokeyi tarafından biraz daha grubu önlerde kabullense büyük ihtimalle yarışı kazanan taraf olacaktı. GLOWING SUN deyince aklıma o dönem ÇARÇIRA'yla sürekli olarak aralarında derbi gibi bir yarış oluyordu. Spiker bile söylerdi bugün ki derbiden galiba ÇARÇIRA veya GLOWING SUN oldu diye. O dönem aralarına at sokmazlardı bugün baktığım zaman gerçekten çok uygun grup yakalamış safkan. Son yarışını tekrarlarsa sonlarda gruba hakim olmasını bekliyorum.

3. Ayak Gerçekten sonucunu merakla beklediğim koşulardan biri. CANKARDEŞLER gibi bir gerçek var ama çim pistte bu safkana içim ısınmıyor bir de grupta TANATAR gibi seri bir safkan var. TANATAR'ı geçtim bu grubun atı değil lakin son yarışında 63 kg ile KARAÜZÜM gibi bir safkana burunla yarış veren (4) ENDEREFE favorim olmayı hak ediyor. Öncelikli rakibi ise bu tip mesafelerde kısa sprintiyle çok etkili yarışlar çıkartan jokeyiyle pekişmiş (9) YALNIZEFE, yüksek ihtimalle TANATAR'ı düzlükte atlatıp geride ki rakiplerine direnme taktiğiyle koşmasını beklediğim (10) CANKARDEŞLER, sürprizde ise (7) ŞAHPAZLI ve (12) MENGÜBERT yazacağım.

4. Ayak Süratli tempoda gitmesini beklediğim koşuda (4) LITTLE BIRD favorim olacak. Bu safkana rakip olarak (3) SLAYER SCREAM, (8) JAGER, (2) NURKO ve (1) UĞURDAYI, (6) ZAPOTEC rakip olarak önereceğim.

5. Ayak Stiline göre çok uygun grup bulan bu tip mesafeleri seven (2) ÖZBAYHAN favorim olacak. İnatçı karaktere sahip olan bu safkan beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın buluyorum. Son yarışlarıyla kalitesini ispatlayan (1) SERKANCAN, gördüğü her yarış aşama kaydeden (4) TOLİKOPA ve son olarak uzun mesafelerde çok iyi yarışlar çıkartan sprintine hayran kaldığım (6) WILLISTON.

6. Ayak Gruba baktığım zaman gerçekten çok karışık gözüküyor lakin içlerinde bir safkan son yarışlarıyla kendini o kadar ispat etti ki at sahipleri bile inanamamıştır bu safkanın değişimine. Bir önce ki yarışında yaptığı sprinti hala gözümün önünden gitmiyor. ÇİKOK GELİNİ gibi bir safkanın da grupta olması yarışı epey bir süratlendireceğe benziyor. Son yarışında ise daha da güçlü rakipleriyle mücadele eden safkan bugün son yarışlarına göre 8 kg siklet avantajını eline almış ve bana göre çok daha iyi bir aprantiyle start alacak olan (11) ORKİNOS BANKOM olacak.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 9,5,3,4,8

2. Ayak : 7 TEK

3. Ayak : 4,9,10,7,12

4. Ayak : 4,3,8,2,1,6

5. Ayak : 2,1,4,6

6. Ayak : 11 TEK

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Hakkında Bycreed

Bycreed

12 yorum

 1. Orkinos ve tolikopa ilgili ayni dusuncedeyim ikinci ayak riskli gibi duruyor ancak sizin bilginize guvendigim icin tek tektir sadece kafayi kazasiz atlatirsak aktili iceride gozukuyor bol sans emeginize saglik

 2. Sizi gerçekten tebrik ediyorum 3 aydır takip ediyorum
  Bir insan ancak bu kadar güzel yorum yapar
  Emeğinize sağlık.

 3. kardeşim şu kaç para yatırcagımızı nerden yapıyoz

 4. İstanbul yarışlarına neden yorum yapmıyorsunuz ?

 5. Bol şanslar

 6. Bursa kuponum
  348
  247
  910
  1 3
  1 3 4
  11 8 2 6 5 1 3…
  herkese bol şans

 7. 1-2-3-4-5-8-9 ///
  1-2-4-7-8-11 ///
  9 ///
  6 ///
  4-6 ///
  1-2-3-5-11-17

  Bol şanslar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir