18 Mart Kocaeli Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilkayağını oluşturan koşuda 8-KAMBER favorim.form durumu iyi olan safkan küçük çaplı kuponlara tek yazılabilir.2-KARAHANLI, 6-KURÇAK, 9-RANA ATEŞİ ve 1-AMİRAL geniş oynayanlara önerebileceğim safkanlar.Yarış hayati riskte olan 3-ZEMBELEK ve 5-FARUKİ adından söz ettirebilir.

2.AYAK : İngiliz safkanların Handikap-15 mücadelesinde formda isim 5-PAYBACK favorim.2-CANBAZ favorinin en sert rakibi.1-YÜKSELEN ve 8-LABRUNA şans verdiğim diğer safkanlar.10-TOPSEL sonraki ihtimal.

3.AYAK : Gruptan üstün duruşuyla 5-CASH AKÇE iyi form durumuyla favorim.Favorinin hata yapması durumunda 2-BAŞTACIM, 3-RAMAYANA ve 1-ATAKAN BEY devreye girecek isimlerdir.

4.AYAK : Daha üst gruplarda mücadele eden 7-TURKISH POWER uygun rakipleri yanında maidene veda eder.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 4-ULTRASON ilk isim.Son koşusunda KÜLÜNKOĞLU gibi çok sert rakibini geride bıraka 1-OĞLUMALİHAN galoplarda formunu koruduğunu gösteriyor.

6.AYAK : Günün son koşusunda 4-GENÇTAY son koşusunda olduğu gibi startta oyalanmaz ise bu gruba uzak çeker.Eğer bunu tekrarlar ise 8-FATOŞCAN, 2-YESARİ, 3-YESARİ, 12-MİRDANHAN ve 10-MEYDAN devreye girecek isimler.

1.AYAK : 8 – 2 – 6 – 9 – 1 – 3 – 5

2.AYAK : 5 – 2 – 1 – 8 – 10

3.AYAK :  2 – 3 – 1 – 6

4.AYAK : 7

5.AYAK : 4 – 1

6.AYAK : 4 – 8 – 2 – 3 – 12 – 10

Üçüncü ayakta 5-CASH AKÇE koşmadığından yerine 6-HAŞMET eklenmiştir..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.