18 Mart Adana Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son koşularına bakacak olursak zamanı geldiğinin sinyallerini veren 9-FATHER MOUNTAIN siletininde verdiği avantajla gruptaki en şanslı isim.Önceki koşularında süratli giden tempodan etkilenen safkan son günlerin formda binicisi K.KURT iredasinde kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : Daha öncede mücadele ettiği gruptan birincilikle ayrılan 5-ADAM formunun zirvesinde olan safkan yine en şanslı isim.Kü.ük çaplı kuponlarda tek bırakılabilir.Bu safkanın hata yapması durumunda bir çok isim eşit şanslara sahip.Bu nedenle geniş kuponlarda HEPSİ demek mantıklı olacaktır.

3.AYAK : İstikrarsın safkanların bir araya geldiği koşu her türlü sonuca açık.7-EDOŞKAYA  ve 3-BİRLALE ilk etapta ön plana çıkan isimler.Bu ikilinin dışında bir çok isime şans veriyorum sıralamam şablonda.

4.AYAK : Henüz çim pistte koşmamış olsada orjin olarak çim piste yatkın görünen 3-GEMİCİ üstün form durumuyka fotoyu önde geçer

5.AYAK : Ağır siklette görmeye alıştığımız 9-SHAMELESS kendisine oranla uygun grupta favorim.5-BIG PRICE ve 4-ROYAL SIGNATURE sonrali ihtimaller.

6.AYAK : Gecenin kapanış koşusunda 7-MELANCHOLY favorim küçük çaplı kuponlarda tek yazılabilir.Geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 9

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 7 – 3 – 4 – 2 – 5 – 1 – 9 – 11 – 10

4.AYAK : 3

5.AYAK : 9 – 5 – 4

6.AYAK : 7 – 11 – 5 – 6  – 2 –  4

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.