istanbul altili tahminleri bycreed

18 MART 2017 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak Henüz tam karakterleri oturmamış tayların yarışında çok ön planda tuttuğum isim yok. Sırası ile (4) FLOATING HEART, (2) CASH MONEY, (11) QAVIY, (14) TREE OF WISDOM, (8) KARA SÜLO, (1) ADIVAR ve (5) GREY CLOUD yazacağım.

2. Ayak Günün 2. ayağında kısa mesafeninde vermiş olduğu avantaj ile süratli geçmesini beklediğim koşuda çok ön planda tuttuğum (3) SHESHBESH favorim olacak. Safkanın son yarışları aldatmasın bu yarış üzerine koyarak koşacağını ve bu grubu geçeceğini düşünüyorum. Geri planda rakip olarak (1) KORİK ve (2) GÜZELYÜZ öneririm. Sürprizde ise (10) RACİ ve (4) AĞRI DAĞI FIRTINASI yazılır.

3. Ayak Her ne kadar zor bir yarış gibi gözükse de son yarışını çok istikrarlı gördüğüm uzun mesafede daima başarılı olacak, jokeyiyle uyumlu olan ve bu gruptan daha sert grupları geçmiş (1) ALTINCI HİS son düzlükte grubu toplayıp kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

4. Ayak Son 3 yarışını detaylı izlediğim bu koşuda aslında tam istediği şekilde gidecek olan EL ASESINO‘nun liderliği alıp 1500′de dinçlik yapamayacağını düşündüğümden hemen arkasında yarışı takip edip geriden gelecek olan SEYYAH‘a direnmesini beklediğim (5) ULAN BATOR bu yarışı da kazanacaktır BANKOMDUR.

5. Ayak Süratli isimlerin bulunduğu koşuda son yarışında dolu kantarma çıkmasına rağmen aprantisinin kontrol edemediği belli başlı titizlikler yaşayan (5) AZAT KUŞU tecrübeli jokeyiyle net favorim olacak. Safkana ilk rakip olarak ise bu sefer uygun kiloda koşacak olan (10) KOÇALİ, geri planda ise (9) OĞLUM BARAN ve (2) AKSOYAK öneririm.

6. Ayak Son yarışında kendi kuponumda banko yaptığım lakin o gün beni yanıltmasına rağmen bugün kendisinden sentetikte çok farklı koşu beklediğim (11) JOHNNY HANDSOME favorim olacak. Çalışmalarını beğendiğim (6) ETTORE ilk rakibi. Geri planda ise (10) GRAND EFE ve (13) TEEN WOLF değerlendirilir.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 4,2,11,14,8,1,5

2. Ayak : 3,1,2,10,4

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 5 TEK

5. Ayak : 5,10,9,2

6. Ayak : 11,6,10,13

ŞABLON TUTARI : 33,60 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar By Creed. Geçen yazamadım özlemişiz tahminlerini.

silivrili
Üye
silivrili

Bol şanslar olsun

can911
Üye
can911

Sen de bugün ekonomik davranmışsın kardeşim. Kendi şablonumu oluşturana kadar iki kere değiştirdim, ilki seninkiyle birebir benzerdi nerdeyse. Hayırlısı bakalım

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

bol şanslar ByCreed

admin
Yönetici
admin

Tebrikler By Creed :)

can911
Üye
can911

Hayırlısı olsun kardeşim…daha nicelerine

Aytunc
Ziyaretçi
Aytunc

Hayırlı olsun güle güle harca kardeş

Ramazan Yılmaz
Üye
Ramazan Yılmaz

tebrikler creed :)

Morton34
Üye
Morton34

Parayı bulduk :)