adana altili tahminleri bombaci

18 MART 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Adana altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Her ne kadar son yarışında burada koşan rakibi ile kafa burun dalmış olsada yapı itibari ile de 100 metre daha uzayan mesafeyi bu rakiplerinin önünde lehine çevireceğini düşünüyorum. Dileğen rakibi olan (5) GADDARBEY’i yazabilir benim tercihim İstanbulda sonra Adana’da da tek başlamak (1) numaralı AKALTAY risklide olsa BANKOM dur.

2.AYAK: Ben risk almaya devam edeceğim. Yarışın görünümü bana göre biraz karışık. Birçok safkanın nefes açacağı yarışta nefes açayım derken bir solukta bitirirler mi bilmiyorum. Ama öne düşecek olan safkanların olması sanki bana Serdar Adalı’nın sahibi olduğu (6) numaralı GUILTY PLEASURE un işine yarayacakmış gibi geliyor. Kötü koşması durumunda mesela ki örnek vereyim şu anda agf de yüzde 3 oranı olan (7) OCEAN EYE dahil birçok safkanı tutuyorum. Ama olursa olur buradan sonra sona kadar devirmeye devam edeceğim. Ahmet Çeliğin deklare olduğu ve bu güne kadar sadece 2 yarış kazanabilmiş 5 yaşında ki -sanırım riskli olduğunu söylememe artık gerek yok- (6) numaralı GUILTY PLEASURE BANKOM dur.

3.AYAK: Geldik günün en merakla beklediğim yarışına. Son metrelerin baya bir heyecan fırtınasına sahne olacağını düşündüğüm yarışta arka grubu ayırır isa kim ayırır şu an için bilmiyorum. Bu yarış için ilk iki ayağı riske etmek durumundayım. Favori gelmesi durumunda ise ikramiyenin tatmin edici olacağını düşünmüyorum.  O yüzden bu yarış için tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Son yarışında mesafeden etkilendiğini düşündüğüm (6) LADY TULPAR ı ben bu yarışta ilk sıraya koyuyorum. (7) LAGUNA LADY rakibi diyorum.

5.AYAK: 4 yaşlı Arap’ların Satış 2 koşusunda benim bu programda supriz arayacağım ikinci koşu olacak. HEPSİ

6.AYAK: Yarışın dört safkan arasında geçmesini bekliyorum (5) KACAROGLU, (4) HATAYLI, (3) BÜYÜK DOĞU ve (2) BEKBULUT bence ayırımsız yazılmalıdır. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 1 TEK

2.AYAK: 6 TEK

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 6-7-1

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: 5-4-3-2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
usta
Ziyaretçi
usta

a.kaçmaz ve benitez e dikkat 1 yarış alırlarsa jokey olacaklar

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Slmlar herkese. Tendürek koşusunda süper bir yarış bekliyorum. A.Çelik SALAMİS e binmek için CROSS FIRE dan inmiş. PERSHING kendini unutturdu. ALLA TURKA M.Çelik ile bir şey yapar mı bilinmez. OĞLUM BERATIM ve RUNNER BULL doğal favori. Son ayakta KAÇAROĞLU kazanır. Herkese bol Şans

hedera
Üye
hedera

Adana yarışlarını seviyorum :)