18 MART 2015 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Öncelikle Çanakkale deniz zaferimizin 100. Yılı anısına vatan uğruna kanını bir an bile tereddüt etmeden akıtmış şehitlerimize rahmet ve minnet duygularımızı sunuyorum. Bursa altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Günün ilk koşusunda Handikap olması nedeniyle ilk ayakta yatmamak adına biraz kalabalık tutalım. Pist ayrımı gözetmeksizin iyi derecelere imza atan ilk koşusuna çıkacak apranti idaresinde olmasına rağmen 5 (TAKASHİMA), bir süre dinlendirilen fakat iyi çalışmalar yapan 1 (OVA KARTALI), son yarışlarındaki üst düzey performansı ile 2 (EL MİRADOR), takı değişikliği sonrası performansı artan 4 (GRAND SEA),son üç yarışında gelişim gösteren idamn çalışmaları da tatminkar 6 (BEST EVER), binicisi idaresinde zaman zaman ilginç sonuçlar yapabilen ve bu yarışındaki takı değişikliği ile birlikte sürpriz beklediğim 7 (MESUDİYELİ) şeklinde sıralamam olacaktır.

 

2.AYAK: Uzun mesafe maiden yarış olmasa cesaret edip 4 (DİLEKGÜLÜ) tek atılabilir. Yanına her yazışımızda gelmeyen ”bu seferde yazmadık geldi” dedirtmemek adına 8 (RAİN OF TEARS), bir süre dinlendirilen çalışmalarını sürdüren 5 (GLAMOUR), ilk yarışında 7. olmasına rağmen Tamerlano gibi  anneden bir kardeşe sahip oluşu ve çalışmalarını bu eşgaline yansıtarak anormal iyi dereceler yapan 9 (ROMANESCA) koşunun bombasını patlatır.

 

3.AYAK: Sene başından itibaren henüz çok yarış koşmamış olmanın avantajıyla Şartlı mücadelede yine dişine göre iyi bir grup yakalayan 2 (BESSEY) kendisini iyi tanıyan binicisiyle kazanacaktır.

 

4.AYAK: Her ne kadar son iki yarışını galop yaparcasına uzak farklarla kazanan 2 (FRATELLİ) koşunun favorisi gibi görünse de toplamda 3 atın iştirak ettiği West By West koşusunda diğer tayları da yazıp işimizi garantiye alalım. Sıralamam mesafeye daha alışmış 3 (AMAZİNG LOVE), üst üste birinciliklerini sürdürmek isteyecek 1 (GOOD HEARTED) şeklinde olacaktır.

 

5.AYAK: Pistlerin önde gelen arap atlarıyla zaman zaman başa baş mücadele edebilen ve bugün ideal mesafesine çıkacak olan klas bincisiyle 2 (ALMAATA),aynı kriterlere sahip bincisiyle daha iyi sonuçlar alan 1 (AKGİRAY), bu iki ismi zorlayabilecek binicisiyle bütünleşmiş 5 (CERRAH)  bu koşu için yeterli olacaktır.

 

6.AYAK: Kısa mesafeli koşuda birbirine benzeyen sprint yapıları kuvvetli rakipler var. Fakat son koşusunda kazandığı yarışa göre binici teşviki alamadığı ve kiloya maruz kaldığı için geride kalan 7 (SEVDAABLA)  misli kuponlara tek yazılabilir. Yine bir aksilik olma ihtimaline karşı yeri olanlara önerilerim 1 (KUZİKO), 3 (NUREYŞAN), 8 (BARLASTAY), 13 (NİLAYAV) olacaktır.

Şablonum:

1.Ayak: 5-1-2-4-6-7
2.Ayak: 4-8-5-9
3.Ayak: 2
4.Ayak: 2 /// 3-1
5.Ayak: 2-1-5
6.Ayak: 7 /// 1-3-8-13

Kupon Tutarı: 4,32 TL  (/// sonrası 4.Ayakta 3-1 veya 6.Ayakta 1-3-8-13 ilaveleriyle geniş kupon 64,80 TL olup şablon kurgu değişikliğini takdirinize bırakıyorum.)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

iş yaparmı acaba ?

Anonim

Son ayak 1 olur

Anonim

Abi Son ayakta 5 tek attım gelir mi

tuncay

can bey izmir tahmini yapmıyormusunuz