Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 18 KASIM 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

18 KASIM 2018 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Pistin yumuşaması ile şanslarını arttıran 3-ELAM ve 4-HENNA başta şans verdiğim isimler olup çok farklı yerlerde göreceğimize inandığım 5-REFLEX, AGF oranının neden bu kadar düşük olduğunu anlayamadığım 10-BIG FARRIER, istikrarlı isim 1-BONANZA ve 2-ANATOLIAN PEARL sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

2.AYAK: Son yarışında tek oynadığım ama jokeyinin katlettiği 12-ASYA FIRTINASI bugün etkili jokeyiyle rakiplerini geride bırakmasını beklediğim isimdir.

3.AYAK: Sonunda sevdiği İzmir kumuna kavuşan 1-TUĞALP, bugün iyi koşmasını beklediğim 2-ESERALP ve ara sonrası iki yarış görüp istenilen seviyeye gelen 6-GOLDEN KING sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

4.AYAK: 3-BABAARİF haklı olarak favori çıkmış ama ben bugün yanına son iki yarışını çok beğendiğim 6-MEZİTHABER ve önde istediği tempoyu yapacağını düşündüğüm 1-DEMİRTURBO yazacağım.

5.AYAK: Müzmin maiden isimlerin çokluğuyla dikkat çeken koşuda ilk şansı uzun süredir takibimde yer alan bugün de bir ışık görmezsem takibi bırakacağım 8-REİSİN GÜLÜ'ne veriyorum. 9-SEV BAKALIM, 10-TANTAY, 7-MOR MUKADDES ve 6-MOGAN GÜZELİ sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Rakiplerine oranla siklet dezavantajları bulunsa da gidişat avantajı ile bu handikapı ortadan kaldıracaklarına inandığım 2-BOSPHORUS BEAUTY ve 3-VENUS DAUGHTER arasında birincilik mücadelesi izleriz gibi geliyor. Eksik koşmaları durumunda ise 8-ÇAKAÇAK'tan etkili bir yarış gelebilir.

1.AYAK: 3-4-5-10-1-2

2.AYAK: 12

3.AYAK: 1-2-6

4.AYAK: 3-6-1

5.AYAK: 8-9-10-7-6

6.AYAK: 2-3-8

KUPON TUTARI: 56,70 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Arda

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.