Ana Sayfa / Tahminler / 18 KASIM 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

18 KASIM 2018 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bu sıralar çok fazla paylaşım şansı bulamasam da takip ederek geri kalmamaya özen gösteriyorum. Adana programında cazip bir görüntü oluşmasına rağmen hoş bir ikramiye potansiyeli çıkabilir. Tüm takipçi dostlarımıza Bol Şanslar diler güzel bir hafta sonu geçirmenizi temenni ederim.

1.AYAK : Koşu üzerinde ve kağıt üzerinde ağır kilosuna rağmen bu rakiplerine oranla potansiyelinin fazla olduğunu düşündüğüm 2 GÖKKURT koşuda ön planda değerlendireceğim isim olup, bu ismin yarışın dışında kalması durumunda koşunun oldukça bir zor hal alacağını düşünüyor ve rakip isimleri şablonum da paylaşıyorum.

2.AYAK : Günün bana göre en zorlu koşusu imkanlarınız doğrultusunda fazla at yazmanızı tavsiye ediyorum. Koşu üzerinde ön planda değerlendireceğim isim son iki startında yükselen form grafiğiyle, son Adana pistinde ki idman görüntüsünde iyi durumda olup koruduğu formu ile 5 KIZIM ÖZÇELİK rakiplerine oranla daha ön planda düşündüğüm isim olmasına rağmen bu zorlu koşuda ki rakipleri şablonum da yer alacaktır.

3.AYAK : Son startını kazanırken çok görkemli ve gösterişli bir birincilik elde eden ve koruduğu formuyla bugünde muhtemelen koşunun ön planda isimlerinden olması gayet açık olan 7 SCAMP rakiplerine oranla bugünde kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Özellikle bugün Adana programı içerisinde kendisinin boş döneceğini düşünmediğim formda Jokeylerimizden Özcan Yıldırım hususunda sizleri de uyarmak isterim. Oyun kurarken bu ismi es geçmemeniz de fayda olacağını düşünüyorum. Scamp'ın eksik kalması halinde formda rakipleri şablonum da yer alacaktır.

4.AYAK : Kırılma koşularından birisi olacağını düşündüğüm 2 Yaşlı İngilizlerin mücadelesinde bir önceki koşuda bahsetmiş olduğum Özcan Yıldırım faktörüyle birlikte bugünden koşunun favori çıkmasını beklediğim net ismin İz Bırakan olmasını bekliyorum. Fakat başlık kısmında belirtmiş olduğum gibi hoş bir ikramiye çıkabilir. Agf tablosunda yüksek bir oranla yer almasını beklediğim ismin anne kan hattıyla Kum piste çok fazla zorlanacağını düşünmüyorum. Kendisi için tek dezavantajının Adana pistinde ilk kez çıkacak olması vermiş olduğu aranın ardından henüz hiç Adana pistinde idman dahi görmeyen ismin bu dezavantajının kendisi için büyük bir handikap olacağını düşünüyorum. Bu koşu üzerinde Ahmet Çelik idaresinde ilk kez start alacak olmasına rağmen Adana pistinde koşu tecrübesi kazanıp son idman görüntüsünde bu koşu için adeta prova gerçekleştirip 400'ü 24 .4 gibi iyi bir derece ile sonlandıran bu tip rakipler yanında potansiyelinin çok fazla olduğunu düşündüğüm 2 MAKAKVI için çok zorlu bir koşu olacağını düşünmüyor ve günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

5.AYAK : Bu kez herşeyin tam istediği gibi olduğunu düşündüğüm hem idman provalarında kendisine eşlik eden kantarması hem idman görüntüsünde ki gayet akıcı ve net işleriyle bugün çıkacağı dişilere ait olan bu Maiden mücadelede kazanmış olduğu yüksek handikap puanının bu rakiplerinin yanında ortaya koyacağı performansın net göstergesi olduğunu düşünüyor ve kolay bir birinciliğe imza atmasını beklediğim uzayan mesafe ile sonuca gidecek olan 7 MONTİ günün ikinci BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : Bugünde ümitliyim kendisinden fakat son oyunumda kendisinden ümitli olduğumda beni çok hayal kırıklığına uğratmıştı kendi koşu karakterinin dışında bir koşu koşup o gün için hayal kırıklığı yaratmasına rağmen bugün için en büyük etkenin üzerinde ki Jokeyinin olduğunu düşündüğüm ve bu tip mesafelerde ön tarafta giderse çok iyi bir performans ve sonuç çıkaracağını düşündüğüm 7 ÜMİTLİ koşu üzerinde ön planda tuttuğum isim olup, eksik kalması durumunda bu zorlu koşuda ki rakipleri şablonum da yer alacaktır.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,9

2.AYAK : 1,2,3,4,5,8,9,12

3.AYAK : 1,4,5,7

4.AYAK : 2 MAKAKVİ

5.AYAK : 7 MONTİ

6.AYAK :  1,2,3,5,6,7,10,12

TUTAR : 89,60 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Sarı Birol
Ziyaretçi
Sarı Birol

2. Ayak H.Çizik kazanır
Scamp ile Ertuğrulu beraber yazın yeterli olur
5.ayak güzide zeynep bankoooo 7 ile uğraşmayın
Herkese bol şanslar diliyorum yazdığınız gibi gelsin…

YAKAMOZ
Ziyaretçi
YAKAMOZ

YORUMSUZ
comment image

Bayındır Lee
Ziyaretçi
Bayındır Lee

Bol şanslar dileyecektim sonra birden aklıma geldi şansa ihtiyacınız olmadığı… aklın ve tecrübenin ürünü güzel bir kupon olmuş, inşaallah devamı gelir.ilk iki ayak bile tebrigi hak ediyor:)))

ferhat ünsal
Ziyaretçi
ferhat ünsal

param yoktu tam olarak aynısını oynayamadım 3. ayakta ben yattım umarım senınki gelir çok saglam altılı yapmişsın şansın bol olsun

binbastar
Üye
binbastar

yuru be monti kim tutar seni:))

ferhat ünsal
Ziyaretçi
ferhat ünsal

5 ayakta 7 tekıne 100 misli attım geldı son anda protesto kabul edildi

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

TEBRİKLER GULE GULE HARCA

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
TEBRİKLER

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Adana
7-4-5-9-6
9-1-3-8-2
3-1-7
5-4-1-2-3
7-8
8-10-9

BAY UZMAN
Ziyaretçi
BAY UZMAN

bol şanslar…..
1.ayak 4 yurdakul.1 taşkır..2 gökkurt.9 dilber gülü
2.ayak.1.4.5.7.8.9
3.ayak 7 scamps
4.ayak 2 makkavi
5.ayak 1 ametis…6 güzide zeynebim…montiyi yazan yzsın 7
6.ayak 1 THE MAILMAN

admin
Yönetici
admin

Protesto kabul oldu 7 yi astılar.

binbastar
Üye
binbastar

adminim nasilsin ya gorusemiyoruz:)

YAKAMOZ
Ziyaretçi
YAKAMOZ

Arkadaşlar biraz heyecan yaptı

YAKAMOZ
Ziyaretçi
YAKAMOZ

Arkadaşlar ben yazışmalarınızı göremiyorum,ancak sayfaya girdiğimde görebiliyorum

binbastar
Üye
binbastar

tebrik ediyoruz yakamoz, umarim guzel bir ikramiye ile suslersin

YAKAMOZ
Ziyaretçi
YAKAMOZ

Koşu koşup kesinlik kazanana kadar kazanmış sayılmayız
Bekliyorum….

YAKAMOZ
Ziyaretçi
YAKAMOZ

Buda tecrübe ile sabit.birgun bir kuponumda son ayak 13 at.bende 11 i var,olmayan 2 at 1.likte atbaşı oldu,evet bu oldu.

YAKAMOZ
Ziyaretçi
YAKAMOZ

Galiba üzgünüm:(((

binbastar
Üye
binbastar

besiktas dinamo kiev macinin son dakikasindaki karambolu gecti bu is, neler oluyor boyle bu aksam, ne istir hocam boyle sans olmaz, yavuz’a ayri sana ayri uzuldum simdi

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...