ankara altili tahminleri

18 KASIM 2017 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (YAVUZHAN)

Bütün yarış sever dostlarıma bol şanslar diliyorum. Zorlu Ankara programında güzel sonuçlar almak ümidiyle..

1.AYAK : 3 Yaşlı Arap taylarının Handikap mücadelesi açıkçası benim için zor bir koşu birbirleriyle sık koşmuş ve her yarış farklı bir sonuca imza atmış bu isimlerin bir araya geldiği bu yarışta ilk ayaktan kuponumu riske atmayıp HEPSİ şeklinde geçiyorum. Bu koşudan süpriz bir ismin çıkmasını bekliyorum.

2.AYAK : 2 Yaşlı ingilizlerin maiden mücadelesinde koşu içerisine baktığımda yarış hayatının ilk çim startında güzel bir yarış koşup ikincilikle ayrılan Ankara pistinde yapmış olduğu 600 / 37 400  /24,7 Çok rahat işinde bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerinde olduğunu düşündüğüm ismin bugün maidene kolay bir biçimde veda etmesini bekliyor ve günün BANKOSU olarak 3 COOL PRİNCE  tek olarak geçiyorum.

3.AYAK : Dişilerin şartlı mücadelesinde istikrarsız kısrakların bir araya geldiği bu koşuda ilk şansı İstanbul’dan Ankara pistine gelen 5 LAGUNA LADY‘ veriyorum. Bu kısrağın yarış hayatına Adana pistinde başlaması daha sonra İstanbul pistinde ağırlık çim koşularında ki yarışların ardından bugün Ankara pistinde ki Kum piste çok rahat uyum sağlayacağını ve etkili bir yarış ortaya koyacağına inanıyorum. İkinci etkili isim olarak Kocaeli pistinde ki hazırlık aşaması ve idmanlarında görüntüsüyle bugün ilk defa çıkacağı Ankara pistinde etkili bir yarış ortaya koyabilecek 4 MENİNA , Aradan sonra Ankara pistinde gördüğü yarışla güzel bir görüntü çizen ve bugün yarış içerisinde etkili bir işe imza koyabilecek 7 FAİRY DANCER ve son olarak vermiş olduğu aranın ardından bugün çıkağı Ankara pistinde etkili bir galop ve dereceyle hazırlanan 6 SAHİBE şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Üç isme eşit şans vereceğim bu koşuda sıralama gözetmeksizin kuponumda ayırt etmeden yazacağım 1 TUNAHANBEY , 2 ATİKTAY, 3 BURUKMERT koşu içerisinde diğer rakiplerine göre önde gördüğüm bu üç isimden birinin fotoyu önde geçmesini bekliyorum.

5.AYAK : Son yarışında uzun mesafede etkili olamasa da bugün tekrar sevdiği mesafeye dönen Kumun etkili ismi 2 MALERBA koşuda ilk şans verdiğim isim olup, Çok seri bir ayağa sahip olan ve bu tip mesafeler de etkili yarışlar ortaya koyan bugün ilk defa çıkacağı Ankara pistinde etkili bir yarış ortaya koyacak 7 BURINDI , Ankara pistinde gördüğü çim yarışlarından sonra bugün sevdiği Kum piste çıkacak olan seri bir ayağa sahip bir diğer isim 3 MOONBOW, Ankara , Adana arası mekik dokuyan ve bu tip mesafeler de çok etkili yarışlar ortaya koyan 4 SLAYER SCREAM ve son olarak her geçen gün performans ve formunun arttığını idmanlarına yansıtan 9 UÇAN HOLLANDALI  sıralamasına şans veriyorum.

6.AYAK : Bugün Ankara programı ne kadar az atlı olsa da bir o kadar zor bir program olduğunu düşünüyorum kapanış ayağında da bu zorluğu görebiliyorum. Son uzun yarışlarından sonra birden kısa bir mesafeye dönen 5 AGAH önde tutmuş olsam da pek güven vermiyor muhtemelen uzundan kısaya dönmenin etkisini yarışta yaşamasını beklediğim ismi kuponumda yer vermiyorum. Bu tip mesafeler de etkili sonuçlar almaya alışık ve seri bir ayağa sahip bir diğer isim olan 1 MİRZALAĞA önde liderlik için kendini fazla yıpratmazsa sevdiği mesafede etkili bir sonuca imza atabilir. Bu ikilinin dışında bu yarışın kolay olmadığını düşünerek son iki yarışında oldukça iyi işler sergileyen 6 KRALINADAMI , Bugün yarışın tam bir bombasına imza atabilecek geçmiş yıllarda ki yarışlarında çok etkili rakiplerle mücadele içerisinde olan bu tip mesafeler de etkili sonuçlar alan 7 ZÜLÜMKAR , Ankara iç pistinde yapmış olduğu galopları bugün ki rakipleri için yeterli olan 8 KURYE sıralamasıyla bu koşuyu geçiyorum.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

2.AYAK: 3

3.AYAK : 5,4,7,6

4.AYAK : 1,2,3

5.AYAK : 2,7,3,4,9

6.AYAK : 1,6,7,8   

TUTAR 144 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

yavuzhan dostum talihin ve bahtın açık, şansın bol olsun

ETC

hele o son düzlükte işin zevk ve heyecan yanı var ya, onu ben cennetlere değişmem..

admin

Bol şanslar

Bombaci

Üstadım selam oyun yaparsan 3. Ayakta (3) numaralı LEA yı atlama derim. Favorinin eksik koşması durumunda bunlar içinde ilk devreye girecek safkan diye düşünüyorum. Bol şanslar

ETC

ben de bu koşunun sonucunu onaylamıyorum. alenen 8 numarayı sıkıştırma var. eğer sıkıştırılmasaydı boş alan bulup liderliği rahat alırdı diğerlerine bırakmazdı. Protesto olacağını umut ediyorum.

ETC

Eveet protesto reddedilmiş, inanamıyorum yahu, ön profilde özellikle 4 numaralı HAKK HANI’nın rakibi 8 numaranın önünü kapadığı ve atın zaruri olarak yön değiştirmeye çalıştığı görülürken bu protesto nasıl reddediliyor yemn ediyorum anlamıyorum

ETC

Benim de aynı şekilde moralım sıfırlandı. Adaleti TJK’dan ve alt kurullarından beklemek zannediyorum yanılgı olur bugün gene tanık oldum.

ETC

Benim için de Ankara Hakem Kurulu aynı şekilde.. Sağlıklı ve hakkaniyetli karar vermedikten sonra aynı anda 10 tercihim de at başı gelse 11. atı lider seçerler

ETC

Yavuzhan 3 neyse de 4 numaralı HAKK HANI’nın da pist dibinden dışarı doğru çıktığı ve 8 numaralı atın önünü kapadığı görülüyor ön profilde, böyle bir durumda da at kulvar değiştirmeye çalışıyor. Müslüm BAYDAN burdan ceza yemezse herşeyden şüphe duymaya başlarım.

ETC

Beklediğim oldu, Müslüm BAYDAN ve Uğur TEMUR 18 Kasım tarihli 1 gün cezalı jokeyler arasında görünüyor TJK sitesinde.. Eee peki bu durumda o koşudaki Hakem Kurulunun kararı da bu yönde değişmesi gerekmiyor mu?

ETC

Gerekçe: Son düzlükte kulvar değişikliği yaparak yarış usul ve esaslarına aykırı hareket etmek
Sonuç: Yine de hakkımız olanı alamadık

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x