18 HAZİRAN 2019 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Dokuz koşulu Ankara programından herkese selamlar

1.koşu: Arap safkanlara ait maiden mücadele de ilk şansı son yarışına inanmadığım kumda daha iyi gideceğine ihtimal verdiğim (9) numaralı GÜLDÜRENKIZ a vermek istiyorum. (11) LİVADİ, (5)MAKALİD ve (1) CANFERHAT rakip düşündüğüm isimler.

2.koşu: (1) BİRKASIM ağır basıyor (3) MONTEGO nun bu safkanı bozma ihtimaline karşı (5) numaralı TEMİZKAAN’a da grubu temizleme görevi veriyorum. Bu üç safkanın birinciyi belirleyeceğine inanıyorum.

3.koşu: Ağır favori çıkacaktır bunu bende biliyorum ancak yapacak da çok fazla şey bulamıyorum. Rakipler, hava, su, pist her şey  lehine ve geçilirse de bir daha tek başına koşsa tek atmam (2) numaralı ORADINARIO BANKOM

4.koşu: Arap safkanlara ait ikinci maiden mücadelenin de ilkine göre pek farkı yok gibi duruyor. Biraz daha süprizi açık mücadele gibi. Üzerine koyabilme potansiyeli anlamında da (7) numaralı OLIMPOS a ilk şansı vereceğim. Rakip düşündüğüm isimler şablonumdadır.

5.koşu: Safkanın güzel bir formu var. Eğer rakipleri ile de arasında ki siklet avantajını kullanabilir ise safkan fotolayabilir. (11) numaralı ÖZDEMİR ilk safkanım. Diğer rakiplerinden üstün olduğu çok aşikar dolayısı ile (3) numaralı HAKK HANI ilk rakip düşündüğüm isim. Bu iki safkanın birden eksik koşması durumunda ise (9) LUCKY FALCON  ve (1) BOTAN VADİSİ daha sonra

6.koşu: (4) ASRASYAD ve (5) MAHSUN KRAL arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğini düşünüyorum.

 

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-11-5-1

2.ayak: 1-3-5

3.ayak: 2 tek

4.ayak: 7-5-6-2-8-10-12

5.ayak: 11-3-9-1

6.ayak: 4-5

 

7.koşu: Bana göre kilo kiloya olduğu rakiplerinden üstün. Üstelik son yarışında aleyhinde giden tempoya ve pilotunun gereğinden fazla kendisine güvenmesine rağmen mücadeleden düşmedi. Alt tarafa baktığım da ise uzun mesafeye rağmen kendisine rakip olacak bir isim gözüme çarpmıyor. Zaten eksik koşması durumunda pazar dağılır. Uzayan mesafenin de kendisine daha çok yarayacağını ve son düzlükte rakiplerinden ayrılacağını düşünüyorum. Risklide olsa (4) numaralı SOLAR ENERGY BANKOMDUR.

8.koşu: Artık bu safkanların koşularını yazmaktan gına geldi. Rakiplerinden ayrılan (2) ALDERAMİN, (7) ÖZYEL ve (6) İNANLIM olduğunu düşünüyorum. (3) DEMİRTURBO şansımı deneyeceğim son isim olacak.

9.koşu: (6) numaralı MİHMANLI ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Herkese bol şanslar

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-5-6-2-8-10-12

2.ayak: 11-3-9-1

3.ayak: 4-5

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 2-7-6-3

6.ayak: 6-7-3-2-10

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Random

Ankaraya büyük ihtimal kupon yapmicam ama yorum yaptığını görmek de güzel bombacı böyle devam istanbul ve ankaraya hep yorum bekliyorum senden bol şanslar

admin

Bol şanslar Bombacı

AŞKAR

Sanırım gün AKIN SÖZEN’in günü

Ahmet

hoş geidin bombacı bol şans efsanelerin geri dönmesi çok güzel bişi özledim ya sizi mehmet 28 de kayboldu hiç görünmüyor.

Ahmet

geçen gün mehmet girdi bi ara sanki yanılnıyorsam oydu galiba

Deniz Tekin Deniz

Bol Šanslar BOMBACI

Tarık E.

Gununuz aydın şansınız bol olsun arkadaşlar…
Hos geldin bombaci kardeşim
Seni tekrar görmek guzel..

erol5225

herkese bol şanslar güzel insanlar ben aranızda yeniyim aslında pek yeni sayılmam çünki sizleri hep takip ediyordum şimdi aranıza katıldım ve büyük mutluluk duyuyorum hepinize saygılar sunuyorum

admin

Hoş geldiniz, saygılar bizden.

admin

ANKARA KOMİSERLER KURULU KARARI İLE ÇİM PİST KOŞULARI KUM PİSTE ALINMIŞTIR.

7 (1)CROCHET
8 (7)ÖZYEL
8 (2)ALDERAMİN

KOŞMAZ

bilge

Selamlar bolsanslar bombacı çok hoş bir sürpriz oldu oynamadan bile banko tahminleri keyifle takip ediyorum

Serkan

Guldurenkiz geldi hocam tebrikler 11.75 ganyan

Murat can

Kardeşim sen nerelerdesin , yorumlarını tek takip ettiğim adamsın ortada yoksun

the sakal

Kötü yatmış kupon..Tebrikler yine de.Bol sanslar.

admin

Bombacı kötü kaçırdın, tebrikler kurgu için.

Hüseyin

Tebrikler bombacı eski yorumcuları özlüyoruz özletmeyin kendinizi

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x