Ana Sayfa / Tahminler / 18 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (GAZANFER BANKOM)

18 HAZİRAN 2018 PAZARTESİ BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (GAZANFER BANKOM)

18 Haziran 2018 Pazartesi günü yapılacak altılı ganyan için yorum ve tahminler.

Değerli takipçilerimiz, yorumlarınızı ve kupon paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Bursa altılı ganyan tahminleri

1 - AYAK: Geçen yıldan bu yana kazanamayan 5 - KUTLUERİNOĞLU güzel formuyla koşunun favorisi. Uyumlu aprantisi ile start alacak olan 3 - BABAMENDUH, son yarışında dışından güçlü gelen rakibine karşı pek şansı yoktu. Burada beklenen galibiyeti alabilir. Rakiplerine oranla uygun kilosu ile 11 - ZAFERİMOL sürprizde değerlendirilebilir.

2 - AYAK: 1 - ARNAVUT için grup uygun, favorimdir. 2 - KEREMTOSH, güzel formu ile sert rakibidir. 3 - SERABIM ufak ara sonrasında koşu gördü, farklı bir yarış çıkarabilir.

3 - AYAK: 1 - OCIUS ve 2 - SİVEREK DİYARI ikilisi arasında gözüken yarışta 6 - VELİAHT BETÜL sürpriz olarak kuponumda yer alacak isimdir.

4 - AYAK: 3 yaşlı arapların koşusunda çıkarım yapmak zor. Son çim yarışındaki derecesi ile 5 - KARATEPELİ ve Kocaeli'nden kazanarak gelen 1 - ALTINONUR favorilerim. Son koşusunu ölçü almazsak 2 - TAYKUT ve ekürilerden 4 - DÜNÜR favorilere rakiplerdir.

5 - AYAK: Bu tip gruplarda her zaman kazanabilecek isim 9 - AKHTAMAR, son koşusu ile sinyali veren 12 - MARMARAY, son yarışları başarılı bir başka isim 13 - SAFİR KIZ, kısa ara sonrasında koşu gören 8 - NEW TRANSATLANTIC, tersi belli olmayan 7 - BLACK ADLER ve İzmir'de kazandıktan sonra bu grupta da kazanan 5 - GEÇİT YOK favorilerim. Bütçeye göre daha fazla isimde eklenebilir.

6 - AYAK: Uygun kilosu ile güzel form tutan 5 - GAZANFER'in kazanmasını bekliyorum.

Kupon

5-3-11
1-2-3
1-2-6
5-1-2-4
9-12-13-8-7-5
5

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Fd33
Ziyaretçi
Fd33

Bursa’da 2 gündür aralıklarla yağış var bugün öğleden sonra hava açıktı ama yarında yağış olabilir diyor haberler ona göre kurun

Aksacli
Üye
Aksacli

Sevgili Admin,Sizin ve aracılığınızla tüm yorumcu ve site takipçisi dostlarımın Bayramı kutlu olsun.

Mehmet28
Üye

bol şans adminim

Deniz56
Üye
Deniz56

Arkadaşlar birde kontra bir kupon vereyim
1,ayak 3,2
2,ayak 1 tek
3,ayak 2 tek
4,ayak 2,3,5
5,ayak HEPSI
6,ayak HEPSI
Bu Kuponu Kesinliklen yatiracamHatta 1,ayağa 4,5i ekliyerek yatiracam kupon bedeli çok yuksek olabilir duşurmek istiyenlere ilk ayaği 3 tek birakabilirler
Hepinize bol šanslar

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.