istanbul altili tahminleri

18 HAZİRAN 2017 PAZAR İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

İstanbul’da 10 koşulu bir program var. İlk altılının ikramiye düşük kalabilir görünüyor ama ben şansımı zorlayacağım. Küçük bir misli de düşünüyorum.

1. KOŞU: İlk yarışında gayet başarılı koşan (10) YABANKIZ kazanmaya yakın görünüyor. Yanına çimde etkili koşmasını beklediğim (2) BABASELVER ve (4,6,9) Ekürileri yazıyorum.

2. KOŞU: Mislide (2) PENDRAGON tek, normalde (1) HAS’ı da yazıyorum.

3. KOŞU:  (6) GOLDEN KING artık bu grupta kazanır diye düşünüyorum.

4. KOŞU: Tempoyu kendi belirleyecek olan (5) SAHİPBEY bitirebilir. Gördüğü yarışlarla kondisyonunu iyice yükselten (4) SABRİNİN ATI ciddi rakibi. (2) RACİ ve (1) ŞÜKRÜ sürprizde.

5. KOŞU: Formda (3) BURCUSULTAN’a ilk şansı veriyorum. (7) TETİNA, (6) BUHARALI ve (8) ASİ KIRTAY rakipleri. Sürpriz adayım ise (9) BURCUNUR.

6. KOŞU: Mesafenin lehine olduğunu düşündüğüm (3) ARSENIC EKSPRES’e ilk şansı versem de zor bir yarış kalabalık tutacağım.

7. KOŞU: Geriden geleceklerini düşündüğüm (8) YAKUTİYE ve (3) BABAURAL ilk tuttuğum atlar olsa da sürpriz çıkmaya müsait yarış, kalabalık tutacağım.

8. KOŞU: Daha ciddi rakipler arasında bile yarışlar kazanan (3) CHERI CHERI LADY, sorunu yoksa bulduğu uygun grubu değerlendirecektir. Kötü koşması halinde Ballkıya devreye girer.

9. KOŞU: Gece Rüzgarı ve start sorunu nedeniyle Bizdokuzyüzyedi dışında her atın geliri olduğunu düşünüyorum ama 3 atla risk alacağım.

10. KOŞU: Uzayan mesafe lehine olan (7) KOCAÇINAR’ın gördüğü yarışın ardından kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum. Çim piste etkili koşabilecek (2) ALİŞHAN ciddi rakibidir. Sürpriz arayanlar çalışmaları çok iyi olan Onurkaan tayı Alfa’yı değerlendirebilir.

1. ALTILIM
1.AYAK: 10/2,(4,6,9)
2.AYAK: 2/1
3.AYAK: 6
4.AYAK: 5,4/2,1
5.AYAK: 3,7,6,8,9
6.AYAK: 3,10,7,2,1,6/12,9

2. ALTILIM
1.AYAK: 3,7,6,8,9
2.AYAK: 3,10,7,2,1,6/12,9
3.AYAK: 8,3,6,5,9,4,10
4.AYAK: 3
5.AYAK: 3,7,2
6.AYAK: 7/2

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

gencer

bol şanslar herkese.
kusura bakmayasın MEHMET kardeş yarın için yazmışın admin bakar diye buraya yazdım.
explorer,firefox ve chromede denedim siteye giriş yapıyorum ama girmemiş gözüküyor login yeri gene çıkıyor.oradan mobil linke tıklıyorum giriş olmuş gözüküyor.oradan da herhangi bir paylaşıma tıklıyorum gene girmemiş gözüküyor.siteye bişe yazamıyorum.her seferde ad ve mail istiyor.cerezlleri sildim yeni kurdum tarayıcıları gene aynı..umarım çözülür

admin

Oturumların hepsini kapadım. Giriş yapmayı bir de bu adresten dener misin https://www.bankotahminler.com/wp-login.php

gencer

ordan giriş yaptı fakat siteye git deyince gene giriş yok.. tekrar giriş yapıyorum olmuyor admin.

sanırım benim gibi olan çok fazla yazan olmuyor bundan dolayı

admin

Kontrol edeyim şikayet eden pek olmadı.

admin

Çalışmadı bende de sorun bizden kaynaklıymış. Boşuna uğraştırdık seni :) Teşekkürler

kalamalka

Hayırlısı olsun Mehmet kardeşim tahminlerin her zaman isabetli.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x