Ana Sayfa / Tahminler / 18 EYLÜL 2018 SALI DİYARBAKIR AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

18 EYLÜL 2018 SALI DİYARBAKIR AT YARIŞ TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Uzun bir aradan sonra Diyarbakır programından herkese merhabalar. Bütün yarışseverlerimize bol şans dileyerek tahminlerime geçiyorum.

1.AYAK: Bu pistte iki koşu gören ve son katıldığı uzun mesafeli koşusunu kesinlikle ölçü almadığım, daha iyi olacağı mesafeye geri dönen, istikrarsız rakipleri arasında 2-HACİVAT ilk ayaktan risk alırım diyenlere cazip tek olabilir. İlerleyen yaşına rağmen, bu tip gruplarda ve mesafelerde herzaman söz sahibi olabilecek karakterdeki 1-GUTİ, birtürlü kazanamasada hep iyi koşmaya gayret eden 9-KILICTUTAN, yakın zamanda bir yerlerde patlaması muhtemel 12-ÖZGENHAN ve son koşusuyla toparlanma icerisinde olduğunu gösteren ekürilerden 10-DİYARIN OĞLU sağlam kuponlardaki yerini almalıdır.

2.AYAK: Elazığda A3 Belediye Başkanlığı koşusunu kazanarak Diyarbakıra gelen, en formda zamanlarını yaşayan, seriyi sürdürebilecek potansiyeli barındıran 12-ESBARBAROS yine kesinlikle kazanırda olacaktır. İlk sıra şansını almalıdır. New Alaçat, Beceriklihan, hatta Maktayman gibi isimlerin koşudaki varlığı kesinlikle yarışın en üst seviyede süratli geçeceği anlamını taşıyor. Eğer koşu düşündüğüm gibi koşulursa, kendisini unutturan ve son virajda en dış kulvara açılıp müthiş bir sprintle gelmesini beklediğim 3-BLACK WİNNERS bombayı patlatabilir. Dikkat! Daha sonra, bu tip gruplarda herzaman söz sahibi olabilecek olan, koşunun kamçı, sopa gayretiyle kafaya çıkacak ilk ismi kesinlikle New Alaçattır.. Bu ismimle erken kapışmadığı takdirde, yarışı 2-3 takip edip, viraj dönülmeden liderliği alabilirse inatçı yapısıyla geriden gelecek sprinterlere şans bırakmayacak olan 11-BECERİKLİHAN, mesafe konusunda kafamda soru işaretleri olsada 6-MAKTAYMAN, A3 Karpuz Festivali koşusunun kazanan ismi olabilir. Bu 4 isme eşit şans veriyorum.

3.AYAK: Henüz ilk startı olmasına rağmen olumlu hazırlıklarıyla 4-TEK SAHA KIRAN'ın ben kazanmasını bekliyorum. Risklide olsa BANKOMDUR. İlk startı olması aksiliğini yaşarsa, 1-HİLMİCEMİM ve 10-İLK DENİZİM en yakın rakip konumundadır. Yıkacak olan yarışseverlerimiz bu iki ismi dikkate alabilirler..

4.AYAK: Çok formda günlerden geçen ve rakip tanımayan, benzer rakiplerini geride bıraktığı koşular sonrasında 2-DİŞİDİ doğal ve haklı olarak koşunun favorisidir. Ancak, hem ikramiye, hemde ben bugün artık bu isme dur diyecek rakipleri olduğunu düşünüyorum. Riske girmeden HEPSİ diyerek en sürprizini bekleme taraftarıyım..

5.AYAK: El değiştirdikten sonra iki koşu gören, bu tip uzun mesafeli koşulara gruptaki en yatkın ismi olarak düşündüğüm 6-ASİL EFE kazanmasını beklediğim isim olsada, ara sonrası gördüğü koşularda start problemi baş gösteren, startı düzgün alması halinde 8-KAVAKLIDERELİ günün sürprizlerinden birine imza atabilir. Bu iki isim ile risk alacağım..

6.AYAK: Çok zorlu gördüğüm bu maiden koşuda, imkanlar ölçüsünde fazla isme şans tanınması taraftarıyım. 1-KARASULU RIZA, 12-UCAN CAĞDAŞ ve 7-BİNDALLIM bir tık ön planda olsada, son ışıklı yarışıyla 8-İNCİKÖY, beklentilerin altında kalsalarda 9-KIRKDOKUZ ve 2-KRALSOY ile Diyarbakır programını kapatıyorum.

ALTILIM

2-1-9-12-10
12-3-11-6
4 TEK SAHA KIRAN
HEPSİ
6-8
1-12-7-8-9-2

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Hoş geldin Özgün, bol şanslar.

Aydın beyaz
Ziyaretçi
Aydın beyaz

Emeğine sağlık bol şans teşekkür ederim

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Diyar
5-12-9-10-11-3-1-2
10-11-12-6-1
10
5-7-3-2
11-2-1
8-6

Uzman34
Ziyaretçi
Uzman34

Bol şanslar gününüz güzel olsun

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..