18 EKİM 2019 CUMA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1.AYAK: Son kazandığı koşuda formunu tam anlamıyla bulmuş gözüken 2 DANIELAS DAUGHTER’ın bu grupta yine kazanması bekliyoruz, bankom.

2.AYAK: Startta kaldığı son yarışında ön gruba yaklaştıktan sonra dışarı açılıp sıra kaybeden ve önü kapanan 11 CUKKA, iyi görünümü ile favorim. 7 TUMBULYALAZ, çim pistte tabelası olmamasına rağmen son kum koşularındaki performansı sürprize işaret ediyor. 2 MİRZALAĞA ve 5 BAWEPİR ekürisi, 6 GALİÇYA, 1 MY CEM, 8 SİNYOR, 10 HURŞİT ve 14 GÜLDİDEM diğer şanslı isimler.

3.AYAK: Kulaklık takısı sonrası aldığı 3.lük maiden için iyi gözüken 1 ATEŞ KARINCA favorim. Ara sonrası gördüğü koşudaki tabelası ile 6 GÜLÜMSÜNCAN rakibidir. 11 SARRAFSULTAN başarısız son koşularına rağmen sürprizde değerlendirilebilir.

4.AYAK: Denk grupta her sonuç çıkabilir. Hepsi tercihim olacak.

5.AYAK: Son ikincilikleri ile 2 AYNİRA kazanmaya yakın. 8 ve 9 rakip görüyorum ve zaten favoriler. Banko geçerek devam ediyorum.

6.AYAK: Tabelada bitirdiği koşuları ile 3 SU MELEK ve İzmir’den kazanarak gelen 5 CANÖZGÜ favorilerim. 2 ISLAH ve 1 EZİNEGELİNİ öncelikli rakipleri olup 9 FERHAL ve 6 YORAN GÜLÜ sürprizde.

Güncelleme: Son ayaktan sürprizler elendi, 5. ayak favoriye rakipler eklendi ve Dortmund banko olarak güncelleme yaptım.

KUPON

2
11-7-(2-5)-6-1-8-10-14
1-6 // 11
2
2-8-9
3-5-2-1

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
86 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
legrunt

Merhaba, çalışmalarım aşağıda. Henüz bülten almadım.

Bursa
1-1
2-1,2,3,6,812,14
3-1,6,2,8
4-2
5-2//8,9,10
6-5,2,3,1,11

Yarın güncelleme yapacağım.

legrunt

Bursa şablonum aşağıda ki gibidir.

1. Ayak : 1 PERA
2. Ayak : 1,2,3,5,6,8,12,14
3. Ayak : 1,6,8
4. Ayak : 2 DORTMUNT
5. Ayak : 2 ,8,9
6. Ayak : 5,2,3,1,11,12,14

Kupon bedeli 40,32 ₺
Bol şanslar

legrunt

2. Ayak ekürileri fazla yazmışım. Gözlüksüz olmuyor😊 5 nolu at yerine 9 eklenmiştir. Son ayak 6 numara eklenmiştir. Kupon bedeli aynı.

scofield

Herkese selamlar, yorumlar için teşekkürler admin. Admin sen sarrafsultanı 3 atta verince tamam dedim.😀 Yarın 1. Ayak DANIELAS DAUGHTER tek 3. Ayak SARRAFSULTAN tek diğer ayaklar çok at kuponum olacak. Admin yorum yapmayınca sitenin pek tadı olmuyor yorumların bizim için çok değerli. Herkese kuponlarında başarılar.

monti_58

12345
8
1246811
123456
2
12 agf de 15 lira ya koşacak gibi duruyor güvenmeyenler 23911 i ekleyebilir.

herkese bol sans

monti_58

12 tek atmayın ama yeri olan yazsın suprizde gelcek gibi duruyor

legrunt

Sivaslı hemşehrim. Yazdığın gibi gelsin

monti_58

eyvallah abi hepimize bol sanss

Mustafa 1324

Admin ve site sakinleri bol şans
Bugün at yarışından ziyade kurtel ekürisinin bursa ekibinin sevilen antrenörlerinden Mahmut yardımcı geçen hafta geçirdiği kalp krizini atlatamadı hakkı rahmetine kavuştu kendisi sevdiğim Bi insandı çok konuda rahatlıkla kendisine başvura bildiğim insan mekanın cennet olsun at camiası önemli Bi değerini kaybetti şuan kurtel ekibin kalbur üstü tayının çoğu onun ellerinde pişti sahaya sürüldü

legrunt

Mekanı cennet olsun. Değerli bir insandı adaşım.Allah ailesine sabır versin.

ALBERTO

yüce yarabbim mekanını cennet eylesin

YARISSEVER

Allah rahmet eylesin

bay uzman

BURSADAN BOLŞANSLAR ARKADAŞLAR….
BUGÜN ÇOK GÜZEL YARIŞLAR VAR BURSADA ÖZELİKLEDE LİZARDON VE KÜKEBUTGAZ EKÜRİLERİ SAHADA RESMİ TÖREN GİBBİ ASKERİ GEÇİT YAPAMAYA ÇALIŞACAKLAR BUNU BAŞARABİLİRLER…
İLK AYAK…SYRONGERİN AYAGINA SERİ İSİM OLMASI…PERA NIN…DANIELAS DAUGHTER İLE AYNI YARIŞ KARAKTERİNE SAHİP OLMASI…3 NUMARA BRAVE APTENİN EKMEGİNE BAL KAYMAK SÜRER BEN BANKO ÖNER,YORUM…
2.AYAK. BURDA 2 VE 5 NUMARANIN SAHİBİ SEFER ÜMLÜ BEY.ÖZELİKLE 2 NUMARA MİRZAL AGA İÇİN TÜM AHIRI SEFERBER ETTİ SON 3 YARIŞI KALDIGI İÇİNSE BÖYLE GURUPTA DENK GELMİŞKEN…ANTRENÖRÜ İSMAİL BEYİN DEDİGİ GİBİ ÇIK AL BİTİR YARIŞI TEMPO YARIŞI YAPIP KAZANACAKTIR AMA ÖYLE OLSA NEDEN BAWEPİRDE EKÜRİ KOİUYOR MADEMKİ SADECE SERİ YARIŞ BAYRAK YARIŞI YAPACAK NEDEN EKÜRİ ….SONRA İŞİN İÇ TARAFINI ANLADIM.DİNÇGÖRL VE GALİÇYA GİBİ İKİ ÜÇTE GİDİP MİRZALAGAYA PRES YAPABİLME İHT.MALİNE KARŞILIK. BAWEPİRİN GÖREVİ SANIRIM BU İKİLİYİ BOZMAK..BURDA BİR İSİM DAHA VAR TABİİP EDİLMESİ GEREKEN BELKİDE AGF DE SONUNCU AT OLAN 12 ESKİ KÖYLÜ…..BEN İKİNCİ AYAKTA EKÜRİLERİ BANKO YAZACAGIM..
3.AYAK.6 GÜLÜMSÜNCAN..8 GÜVENİLİR SULTAN.2 BEDİRLİKIZ.1 ATEŞ KARINCA..BAŞTA HEPSİ YAZACAGIM….
4.AYAK.5 NUMARALI HAS BANKOM….BUNLARIDA GEÇEMEZSE BİZE YAKIN KASAP VAR KESİP SATSINLAR….TÜM ŞARTLARI UYUYOR ŞART DOLMA DERDİ YOK AKSİNE KAZANIRSA DAHA İYİ..BENİM BİR BAŞKA BANKOM HAS…
5.AYAK.AYNİRA İLK İKİDE GİDİP VİRAJDA ALACAGI LİDERLİKLE KAZANIRA GİRER. 4 BANU PRENSES.TEK CİDDİ RAKİBİ….
SON AYAK.6 YORAN GÜLÜ BAŞTA HEPSİ…….
3 BANKOM VAR….BOL ŞANSLAR….

dabbe

2. Ayak 12 numara katılıyorum bendede 3 atta yer alıcak ayrıca 3. Ayak 4 numarayı benim için yaz ve son ayak 12 numara ve son yarış hakkı kalan 14 numara yerin varsa benim için yaz kardeşim

bay uzman

ya arkadaşım sen nerdesin yahu bi bulamadın beni… 3.ayak ayak 4 numara eküri zaten orayı kapattım babacan…anlamadım tekmi yazayım senin için…ve ayrıca son ayak ahhhh güzel insan ahhhh zaten orayada hepsi yazmışım zaten……. ha.. son ayakta dedigin 12 numara orda zaten ayagına seri o kadar isim var kafayı alması lazım başarırsa olabilir.delisevdamtabela yapsa dahi yarış hayatı devam edecek.dedigin gibi sahipleri son yarışı oldugu için kendilerine uygun gurup arıyordu bugün h.14 yarışta.kaydı vardı bawepir ve mirzal aga galiçya gibi isimler olunca bu kolay gurubu seçti kazanma şansı varmı dersen elbetteki kazanıp hesap kitap işine girmek istemezler bu guruptaki en iyi galopta ona ait zaten…YERİM VAR ÇÜNKÜ HEPSİ YAZDIM GÜZEL İNSAN İNŞALLAH DEDİGİN GİBİ OLUR VE KAZANAN OLURSUN…..
Bİ ZAHMET BENİ BİR BULSAN SANA BİR İKİ BİR ŞEY SÖYLEMEM LAZIM…

dabbe

O gün gördüm seni fakat isim unuttum git ti deşifre etme beni dedin ya hani :-)) o yüzden sildim beyinden sen madem buldun beni at bir mesaj eklicem seni yada ekle beni bulamıyorum yoksa :))))

bay uzman

kuponumu rakamsal olarakta yazayım.
3…2
(2.5.)..12
1.4.6.8.
5.2..
2….4.5.
6.14.2.1.
bol şanslar herkeze
küçük oynayan arkadaşlar iki liralık 3 liralık oynayanlar.ilk ayak
3…ikinci ayak eküriler banko yazabilir ayrıca 5.ayak 2 numara da tek yazabilir..
benim bugün tutugum isimler illaki banko demiyorum ama ilk isimlerim
BEN OYUNCU….LİZARDON VE EKÜRİSİ LÜLEBURGAZ… BRAVE APTE..
MİRZALAĞA..ESKİ KÖYLÜ..
GÜVENİLİRSULTAN.. HAS ..AYNİRA ..YORAN GÜLÜ

bay uzman

Arkadaslar hepiniz hakkinizi helal edin sizleri ailemi ōzleyecegim yani bu 4 tane eksiyi bile bile gōnderenlerede selam olsun bende bi daha bu siteye girersem bana yaziklar olsun belliki bazilari rahatsiz olmuski eksileri basp gecmis.. Sifirmi cektim yedi kosu yorumladim alti tanesi gelen isimlerr… Neyse istenmeyen yerde durmam….. Dabbe kardesim bay bay uzman yaz faceden bul beni

ihatar

Herkese bol şanslar arkadaşlar bugün Ankara yarışları paylaşım sayfasında bakirkoylunun söyledikleri ne sonuna kadar katılıyorum . Sene 87/88 Adanada Su1 diye bir Ingiliz atı vardı. Ben bu ata ssk dan Celeston iğne yazdırıp vurduklarini bilirim gerçi bu iğne ne işe yarar bilmiyorum. O zaman bu ata Sadettin çok bindi. İsteyen Sadettin e sorabilir. Yine aynı yıllarda Güçhan 2 diye bir B gurubu Arap vardı. Koşacağı gün sahada herkesin dilinde Güçhan ın kelle kopuk lafı dolaşıyor. Atın sahibi abimin arkadaşı idi Adanada bir herkes in çekindiği birini bulup getirdiler. Jokeyi tehdit ettiğini kulaklarimla duydum. O gün ata binen jokey şimdi antrenörlük yapıyor. Birde öyle şeyler yapıyorlar ki mesela dün Ankara 1. Altılı ilk ayak 1 numara 3 . kulvar dan 2. Ayak 4 numara3. Kulvar dan çıkıyor 3. Ayağı 3 numara kazanıyor. 6. Koşuyu 6 numara kazanıyor 7. Koşuyu kazanan Hasafet 6. Kulvar dan çıkıyor 8. Koşuyu 6 numara kazanıyor. Bu kulvar numara oyunlarını yarışların yarısından fazlasında yapıyorlar diye düşünüyorum. Çünkü bu kadar sık tekrarlanması tesadüfi olamaz. Ama hangi kosularda ve nasıl yapacaklarını kendileri biliyor. Kısacası bakırköy lü arkadaşın dediği gibi bütçeyi sarsmadan oynamak gerek sözüne sonuna kadar katılıyorum.

dabbe

Kulvar olayını ben yıllardır takip ederim genelde 3 ayak üst üste yapıyorlar mesela 1.koşu 2. Koşu 3. Kosu kulvar tutar sonra bozarlar 4.koşu .5. Kosu 6.koşu yaparlar bu çok sık olur ve tutar altımınım ilk ayakta kimin geleceğini net bilsem genelde kuruyorum kulvardan bu yöntemle ben genelde 5 li çok alıyorum

ihatar

Evet dün Ankara yarışları 4 lü de 6-3-1,6-5 yaptım son ayakta yattım. Bana göre son ayağı en yüksek ikinci handikap kazanacaktı ama olmadı Ejderyurek 3. oldu

ihatar

Zaten birinci altılı son ayakta 6 numara tekimdi ondan başlayarak dörtlü yaptım birinci altılı beşinci ayakta yattı

ihatar

Geçen Bursa yarışları nda ilk dört ayakta 2 numaralı kulvardan çıkan atlar kazandı. 88 bin veren altilida yedili plase ilk ayakta 2 numara Aslansoylu 2 numara altılı ilk ayak 9 numara 2 numara dan çıkıyor ikinci ayakta 7 numara 2. Kulvar dan çıkıyor üçüncü ayak 4 numara 2. Kulvar dan çıkıyor dördüncü ayakta 6 numara 2. Kulvar dan çıkıyor ondan sonra değiştirdiler. Ama nasıl başlayacaklarını kestiremiyorsun ışte.

dabbe

Bursa tahminim
2.3.4.5
12.11.10.2
4.8.11.1.6
2.4.5
2
12.11.7.14.6
Herkeze bol şans

scofield

Merhaba Bursa kuponum, ****2****8,1,11,2,6,14,10****11****2,3,4****8,2,4,9,7****2,3,6,9,12,16,14**** her zaman oynadığım oyunları paylaşıyorum. Kupon bedeli 50.45 TL umarım bugün sitemizden birileri başarılı olur.

bay uzman

legrunt A..scofield E monti_58 E Mustafa 1324E YANİ ELEGANSA.. KARDEŞİM DABBEYE. iHATARA..AVCI YA selocan A
erol5225.E Buca06 YA Muto YA…servet0591 E RISING E aynasiz10 A bakirkoylu68 E ALBERTO YA..
BAKIRKÖYLÜ OLUP VELOCIVENOM OLARAK KATILAN ARKADAŞA:)adanaliyarisseverE mbb84 E
demirfaruk A ARAMIZDA YENİ OLAN Seedorf Ovic E Nolisi Dolisi YE ALTILIYA ARA VERMEYE KARAR VEREN KARDEŞİMİZ.baranovici YE.
YİNE ARAMIZA YENİ KATILAN camoka YA..The Banko YA.ARAMIZDA YENİ OLAN VE RUMUZ OLARAK ataturk SEÇEN ARKADAŞA.
SİTEMİZE ARADA BİR UGRAYAN Salihe..kaç gündür kendini özleten thesakal a. yine siteye ara sıra girip yorum paylaşan arkadaşımız.muratmerte. yine kayboldugu için müge anlıya başvurdugumuz..butik55e cello67 ye.necoya zonguldaklı nerdesin?..
kovboy filmlerinde olurdu ya WANTED aranıyor…arkadaşlar ne yapalım arama mı yapalım.kaçaklar siziiiiii:)
yine arada bir ugrayan YARISSEVER rumuzlu arkadaşa.. mine rumuzlu kardeşimize.. toprak_tan rumuzlu arkadaşa.
can34e island17 ye yine arada bir yorum yapan Tugo ya.scarface3434 e pedigrimania ya.
sarimsicak a bypatron a maxfeare servet0591 e ayda bir ugrayıp yorum paylaşan minimalkurgular a
BENDEN SELAM OLSUN…bolubeyi NE :) AYLAR OLDU SENDEN HABER YOK ARKADAŞ..KAYIPSIN DEDİGİM…dundara
Topuza Reisoğlu na..tuyocu5151 e gurcan77 abimize…yine kaçak isimlerden..fymemo ya…(benim oglum ellerinizden öpsün bende ona memo diyorum tabi gerçek ismi mehmet….bu arada tüm MEHMETÇİKLEREDE SELAM OLSUN….ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ONLARI….VE EGER İSMİNİ YAZMADIGIM UNUTTUGUM BİRİ VARSA NEVZAT BABA UNUTUYORDUM AZ DAHA..EVET KUSURA BAKMASIN SİTEMİZ GENİŞAİLE BENİM AKLIMDAKALAN BUNLAR DEDİGİM GİBİ İSMİNİ UNUTTUGUM KİŞİ VARSA VE BU YAZIYI OKUYORSA HAKKINI HELAL ETSİN O KİŞİYEDE SELAM OLSUN…
AYRICA ADMİNİMİZE…ADRİAN BEYE..BOMBACIYA…SELAMLAR OLSUN
EGER ADMİN İZİN VERİRSE BİR KAÇ Bİ ŞEY PAYLAŞACAGIM ONAY VERİRSE YAZACAGIM ADMİNLERLE İLGİLİ BİR ŞEY TABİ ÖNCEDEN SORUYORUM ADMİNE İZİN VARMI? OKURSUN KAFANA YATMAZ YADA AYKIRI Bİ ŞEY VARSA ONAYLAMAZSIN ADMİNİM..

bay uzman

SİTEDE BELKİ ÇOGU KİŞİ YENİ OLABİLİR ESKİDEN BERİ BURDA OLANLAR BİLİR. BOMBACI RUMUZLU YAZARIMIZDA TAHMİNLERİYLE KİŞİLİGİYLE VE ARADA YAPTIGI SICAK ESPRİLERİYLE İNANIN HEM BAŞARILI HEMDE HER SORULANA YANIT VERECEK KADAR DUYARLI BİR YAZAR KENDİSİ SONRADAN FARKETTİM BİR ARA TEKRAR YAZMAYA BAŞLADI BU SİTEDE AMA GÖRDÜGÜM KADARIYLA PEK RAGBET GÖRMEDİ SAYFALARCA YORUMLAR OLURDU BOMBACIDA….
VE ADRİAN BEY EVET BELKİDE SİTEMİZİN ÜSTADI ADRİAN…BEN ZAMANINDA EVET HALA UNUTAMADIGIM BİR İKRAMİYEYİ ADRİANIN İLK İSİM VERDİGİ AT BENDE YOKTU ORAYA 4 AT YAZMIŞTIM ADRİAN BEYİN İLK ATI YOKTU..İNANDIGIM 4 İSMİ SİLİP ADRİAN BEYİN ATINI TEK BIRAKIP İLK AYAGA 4 ATI YAZDIM O ZAMANIN PARASI 23 BİN LİRA ALDIM….DEDİMKİ HELAL OLSUN DEMEKKİ BOŞA ÜSTAD DEMİYORLAR…
VE ŞİMDİKİ ADMİNİMİZ…O ZAMANLAR ADMİNİMİZ ETLİYE SÜTLÜYE KARIŞMAZ YORUMUNU ATARDI TABİ O ZAMANLAR HERKEZ BOMBACININ SAYFASINDA KİLİTLENDİGİ İÇİN…ADMİN ÇAYINI KAHVESİNİ İÇİP OHHHHH RAHATINA BAKARDI ŞİMDİ BUNLARI YAZDIM NEDEN BEN BOMBACIYI GÖRMEK İSTİYORUM ADMİNİM….BOMBACI NERDE?….
NEDEN BİR İKİ GÜN YAZIP YİNE GERİ ÇEKİLDİ TATİLDE BİTTİ………..
BEN YİNE ESKİ GÜNLERİNE DÖNECEGİNE İNANIYORUM BOMBACININ EGER MADDİ BİR SIKINTI VARSA BOMBACI İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARIM SAYGILARIMLA.( BU ARADA BU SABAH BAKTIM BENİM SAYFAM DÜZELMİŞ ŞAŞIRDIM ARTIK GİREBİLİYORUM NETTEN DAHA ÖNCE GİREMİYORDUM…..NASIL OLDU ANLAMIŞ DEGİLİM AMA ÇOK ŞÜKÜR OLMUŞ NETTEN YAZABİLİYORUM…

Bakirkoylu68

Selamlar ve bol.sanslar sevgili bay uzman. Tesekkurler

toprak_tan

selamlar;bol şanslar

VELOCIVENOM

Teşekkürler selamların için.Evet Bakırköy’lüyüm.Ev veliefendiye yürüyerek 10 dak. hatta.Tüm site sakinlerine özeliklle BAKIRKÖY’lülere selamlar.Bu arada profil resmindeki atın üstündeki babam.:)

Bakirkoylu68

Selamlar olsun,bol.sans Bakirkoylu arkadas :)

VELOCIVENOM

Teşekkürler.Bol şans size de :)

legrunt

Ben de Kartaltepe karakol sokakta doğdum. Orada büyüdüm.Eski bakırköylüler iyi tanır beni ve biraderimi. Selam olsun Babana🍀

VELOCIVENOM

Aleykum selam.Eskiden dedem at sahibiydi.Babam da atlarla iligilenir ara sıra da binermiş.Bu resim onlardan biri.Babam eski jokeylerin çoğunu tanıyor.Yok A.Atçı değil :))

legrunt

Ahmet ATÇI mı o 😊

maxfear

As dostum. Bol şanslar olsun

baranovici

Aleyküm Selam Uzman kardeşim. Bol şans olsun. Altılının ruhunun içindesin nasip olur inşallah bi altılı yakalatman siteye.

legrunt

Selamlar bay uzman kardeşim🍀

RISING

BURSA
Günaydın, herkese bol şanslar..Bursa programı oldukça zor bence..
Maiden yarışları tek atmayı sevmesem de diğer koşularda net bir isim bulamadığım için maiden koşularda önde tuttuğum isimleri tek bıraktım..
Özellikle zaten beşinci ayakta koşan Aynira çoğu kuponda günün sığınılacak limanı olacak diye tahmin ediyorum..
Özellikle Kupacı isimli safkan geçen yarışlarının bir tık üstüne çıkarsa tehlikeli bir rakip.. Tekrar herkese bol şanslar..

5,3,2,4,10
5,12,8,11
1
2,5,4,3,7
2
2,3,6,12,14

RISING

Son ayağa 11 nolu Güzelkaya eklenmiştir.

bypatron

Herkese Bol Şanslar

1.Ayak 1,3,2,5,4,6,8
2.Ayak 6,5,1,8,11,12,14
3.Ayak 1,6,8,11,2
4.Ayak 4-Filibeli
5.Ayak 2-Aynira
6.Ayak 3,2,14,6

sadrazam

Merhaba arkadaşlar
Adminim By Uzman kardeşim çok içerlenmiş. Neredesiniz diye, hoş bizim ismimizi yazmasa da onun samimiyetine ve niyetine inandığımdan alınmadım. Her gün yorum yapamasam da, her gün siteyi sizleri ve değerli tahminlerinizi takip edip çatımı oluşturup kuponumu yapıyorum. Malum iş hayatı her zaman uygunluk göstermiyor.
Gelelim Bursa yorumlarıma;
1. Ayak : (2)DANİEL DAUGHTER bir çok yarış sever tek düşünüyor. Ama ben (1) PERA nın bu grubu geçebileceğine inanıyorum. Yine yarışın gidişatı itibariyle (3) BRAVE APTE zıpkın gibi fırlayabilir düzlük sonrası. Son olarak uzunda daha iyi olduklarını düşündüğüm bom boş kg larıyla henüz maiden olan (8) DREAM CİTY ve (10) BİTLİS İNCİSİ sürprizde.
2-1-3-8-10
2. Ayak : By Uzman ın değerlendirmesine katılıyorum. (2) MIRZAL AĞA nın kaçmasına kim ne kadar pres uygular, ne kadar oyunu bozar yarışta göreceğiz. ama her duruma karşı da tedbir almak lazım. Ekürilerin oyunu tutmazsa en sağlam gelecek olan (1) MY CEM i burada atlamam, Mirzalağanın kaçmasını engelleyip koşuyu forse etme ihtimali olan (8) SINYOR bir bakmışsın aynada, (6) GALİÇYA ihmale gelmez, geçen yılına hasret kaldığım (4) DİNÇGÖR ü de ekleyip kapatıyorum.
2-1-8-6-4
3. Ayak : Normal şartlarda (11) SARRAF SULTAN ın kazanmasını bekliyorum. Ama bana biraz karışık geldi, kaya ekürilerin den (4) BUKETİM bir türlü beklentileri karşılamadı ama yazılır. Diğer sıralamam aşağıda olacak.
11-4-1-2-6-5-8
4. Ayak : (2) DORTMUND a son koşusu sonrası söylenecek çok laf olmadığını düşünüyorum. Ama aynı koşuyu tekrarlar mı emin olamadım. Diğer tayların şartları da bu koşu için elverişli. Özellikle (1) KÖREBE ve (5) HAS göz ardı edilmez. Rakipleri şablonda.
2-1-5 // 6-3-4
5. Ayak : Ben (2) AYNİRA ya rakip göremedim. Çok ama çok hata yapması lazım.
(2) AYNİRA ..BANKO
6. Ayak : Şimdi bu koşuyu çok düşündüm, tüm arkadaşların tahminlerine bakıp inceledim. Koşuyu koşturdum. Arkadaş bu (3) SU MELEK e rakip bulamadım. BANKOM

ALTILIM
2-1-3-8-10
2-1-8-6-4
11-4-1-2-6-5-8
2-1-5 // 6-3-4
2-AYNİRA
3- SU MELEK

HERKESE BOL ŞANS..

sadrazam

tşkler admin. Bakalım son 2 ayağa kadar rahat olalım. koşuların tadını çıkaralım dedim. Umarım bir şeyleri kaçırmamışızdır.

bay uzman

sevgili sadrazam inanki unuttugum bir iki isim vardı diyordum hatta şimdi senin yorumu okuyunca aklıma kral artur da geldi…..kusura bakma AMA SUÇ BENİMMİ?..KENDİNİ UNUTTURAN SENSİN..SÜREKLİ SÖYLÜYORUM EGER OKUMAYA ZAMANI OLAN VARSA VE YAZMA İMKANI OLAN VARSA BİR SELAM VERSE BİLE BU AİLE MUTLU OLUR SANIRIM..
SABAH SABAH YİNE KİME NE YAPMIŞSAM ANLAMADIM…
HERKEZE TEK TEK SELAM SÖYLEDİM YİNE EKSİYİ BASMIŞ BİRİSİ..NEYSE YİNE SİZİN ARACILIGINIZLA TEKRAR EDİYORUM İSMİNİ UNUTTUGUMKİM VARSA KUSURABAKMASIN OKUYAN VARSADA ONADA SELAM OLSUN…

sadrazam

eyvallah kardeşim.. senin samimi duygularından kuşkum yok zaten.. SU MELEK için ne diyorsun?

ALBERTO

selamlar arkadaşlar bursa altılı oyunum

1ayak:2 danielas doughter bankom

2ayak:12,14,5,6,8,11,7,1

3ayak:11,1,6,8,9,2

4ayak:2 dortmund bankom

5 ayak :2 aynira bankom

6 ayak:1,2,3,4,5,6,11,14,15,8,12

şans bizimle olsun iyi oyunlar herkese

Muto

Selamlar Arkadaşlar. Bugünkü kurgum;

1.A – 2 Tek
2.-A – 5-11-12
3-A – 1-6-8-11
4-A – 2-3-4-5
5-A – 2 Tek
6-A – 2-3-5-11-12-14-15

Bol şanslar herkese

Muto

Biraz daha inceledikten sonra kuponu değiştirdim.

.A – 2 Tek
2.-A – 5-11-12
3-A – 1-11
4-A – 2-3-4-5
5-A – 2-8-9
6-A – 2-3-5-11-12-13-14-15

islander

Dün ankara 2. altılısını 2.ayak 4 tek ve 6.ayak 3 tek ile H. Çizik sayesinde tutturdum. Bugün 8 koşudan oluşan zor bir program var. Hemen altılı tahminlerine geçecek olursak ;
1.ayak: 3/5/6/8/10
2.ayak: 5/6/8/10/11/14
3.ayak: 2/4/6/7/8
4.ayak: 2/6
5.ayak: 2
6.ayak: 3/5/11/12/14/15

Özellikle altılının ilk ayağında maidenden çıkmamış 6 ve 8 no lu atlara dikkat edin.
Altılının 3. Ayağında 1 nolu ateş karınca gelmezse 4. Ayaktaki 6 nolu di force Tek olur.
Altılının 5. Ayağındaki 2 nolu atın tek rakibi 10 nolu attır. Ben buraya 2/10 100 misli sıralı ikili alacağım.
Son ayakta özellikle hafif kilolu atlara dikkat edin. Herkese bol şans. Kalın sağlıcakla.

islander

Kupon 4 te 4 oldu. Herkese bol şans

dabbe

Geçmişi temizledim ve düzeldi teşekkürler adminim

654ganyan

herkeze bolşans aranızda yeniyim ama 3 yıldır takip ediyom mesleğim ganyan bayi işletmecisiyim egeketn 654 nolu bayi burada bombacıyı görmemek üzücü. tabelada kupacı benim tekim nefes actı bol şans

islander

Hoşgeldin usta. Tabelada aynira %74 agf oranıyla biraz zor yıkılır. Tabii sonuçta bu bir yarış. 29 eylül deki marmara koşusunda %76 agf oranıyla R. Divine geçilince sana hak vermemekte elde değil.

sadrazam

Biz burada 88% lerin yıkıldığını görüp. Ağzımız açık seyrettik :)

AVCI

TSN4E0B-A0FB-5D75Koşu Tarihi2019-10-18HipodromBursa Osmangazi HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı300Misli1Tutar21,00 ₺

1.Ayak

1 – PERA

6 – ÇİKOK YAĞMURU

8 – DREAM CITY

9 – ANGRY BEAUTIFUL

10 – BİTLİS İNCİSİ

2.Ayak

12 – ESKİ KÖYLÜ

14 – GÜLDİDEM

3.Ayak

8 – GÜVENİLİRSULTAN

4.Ayak

1 – KÖREBE

5.Ayak

4 – BANU PRENSES

5 – BUĞDAY TANESİ

7 – KAYAADA

8 – KUPACI

9 – LATİN ÇİÇEĞİ

6.Ayak

1 – EZİNEGELİNİ

2 – ISLAH

3 – SU MELEK

12 – KUĞU GÜZELİ

14 – DELİ SEVDAM

15 – SONMUHTEREM

Herkese bol şanslar

AVCI

Buda başka ufak bir kupon siteden genel olarak çıkardığım

TSN420D-0C2F-5D75Koşu Tarihi2019-10-18HipodromBursa Osmangazi HipodromuBahis türü6’lı GanyanKoşu3Bahis sayısı30Misli1Tutar2,10 ₺

1.Ayak

1 – PERA

2.Ayak

12 – ESKİ KÖYLÜ

3.Ayak

1 – ATEŞ KARINCA

8 – GÜVENİLİRSULTAN

11 – SARRAFSULTAN

4.Ayak

2 – DORTMUND

4 – FILIBELI

5.Ayak

2 – AYNİRA

6.Ayak

1 – EZİNEGELİNİ

2 – ISLAH

3 – SU MELEK

12 – KUĞU GÜZELİ

14 – DELİ SEVDAM

selocan

Bol şanslar Avcı. ..
Bursa kuponum;
1.ayak 1tek
2.ayak 2 7 12 14
3.ayak 1 8 11
4.ayak 6 tek
5.ayak 2 tek
6.ayak 1 3 11 12 14
Herkese bol şanslar

muratmert

Bol şanslar adminim. Kurgunu neden değiştirdin merak etdim.

muratmert

Teşekkürler. Tekrar bol şanslar. Düşündüğün gibi gelsin. 👍

servet0591

BURSA
1.ayak : 2 numara DANIELAS DAUGHTER banko
atın durumu iyi değil çok iyi bu atlar bu atı geçemez geçinir mi bu aralar çok formsuz olan ve sahada hatalı at bindiği söylenen tolga yıldız hataYapmassa mümkün değil geçilmez 1200 galobında uçtu agf birinci at
2 ayak : 2 numaralı mirzala ve balewir ekürileti bir adım önde 14 numara güldidem gelir gelmez ama mutlaka yazın sonrasında 1.6.8.11.12.10
3ayak : 4.6.11.8.1.2
4.ayak : 2 nuralı dormunnt çok güzel bi at bu aralarda formda tek olabilir ben 5 numaralı has idmanında çok formdaydı çok canlı gördüm süpriz ise Sercan’ın kantarmadında farklı koşan 3 numaralı CRAZY CHICK
5.ayak : 2.8.9.10..5.4
6.ayak : 12 numaralı KUĞU GÜZELİ çok tutuyorum bana göre bugün çok iyi koşacak olan 14 numaralı DELİ SEVDAM en ciddi rakiptir siz tuttuğunuz atları ekleyin
KUPONUM SIRALAMA
2 Banko
2.14//1.6.8.11.12.10
4.6.11.12.10
2.5.3
2.8.9.10.5.4
12.14
Kupon bedeli 108 tl

VELOCIVENOM

Herkese Merhaba

1.AYAK: Son yarışını kolay kazanan DANIELS DAUGHTER formunu bulmuş gözüküyor.Yine kazanabilir.Önde boş kalacak STRONGER bitirmeye çalışacak.BRAVE APTE ve SENSİZ OLMAZ sonlarda sert gelecek ikili.

2.AYAK: Eküri destekli BAWEPİR uygun grupta favoridir.Fakat bu tarz gruplarda çoğunlukla sürpriz bitebiliyor.O yüzden biraz kalabalık tutulması taraftarıyım.Sırasıyla, SİNYOR,MY CEM,GALİÇYA,TUMBULYALAZ,ESKİ KÖYLÜ,CUKKA,YOLAŞAN,HURŞİT ve GÜLDİDEM şans bulmasını beklediğim safkanlardır.

3.AYAK: Sprinter bir yapıya sahip GÜVENİLİRSULTAN hedeflediği bu koşuda favorim.Ekürilerden BUKETİM ve etkili koşmasını beklediğim BEDİRLİ KIZ sert rakipleridir.ATEŞ KARINCA ve GÜLÜMSÜNCAN daha sonra.

4.AYAK: Yarışı zihnimde koşturduğumda FILIBELLI kazanan isim çıkıyor.

5.AYAK: AYNİRA bugün bir zahmet kazansın.

6.AYAK: Bu yarışa daha iddialı girecek olan EZİNE GELİNİ favorim.Kazandığı koşusu oldukça parlak CANÖZGÜ,İstanbul’daki son yarışıyla dikkatleri çeken SU MELEK ve ISLAH son ayağın şanslı isimleridir.

BURSA ALTILI GANYAN
1.A: 2-5-3-4
2.A: 5-8-1-6-7-12-11-9-10-14
3.A: 8-4-2-1-6
4.A: 4
5.A: 2
6.A: 1-5-3-2

TUTAR: 56TL

muratmert

Herkese bol şanslar. BAY UZMAN aleyküm selam sanada selamlar.

BURSA

STRONGER
GALİÇYA
1, 6, 8, 2, 4
3, 4, 2, 5
2, 9
3, 2, 11, 1, 8, 6, 4, 5, 12, 15, 14

Bol şanslar…

RISING

Galiçya gelirse içerde gibi..Güzel oyun, bol şanslar..

fatih5050

Herkese selamlar
Bursa altılım arkadaşlar
1.ayak .12.3.7.8
2.ayak 2.miraslara çok şanslı ben tek atacağım ama tek atmayan arkadaşlara ..6.11.12 onerrim
3.ayak 1.4.6.8.11
4.ayak 2 dortmund agf ama yıkacağım 3.5.ekledim
5.ayak 2 tek gelmezse çarşı karışır kapatmayan zor bulur
6.aya.2.3.5.yeterli olur yeri olan 1.4 eklesin herkese bol şanslar

Bakirkoylu68

Herkese cumleten selamlar arkadaslar. Bol sanslar olsun.
Dortmund’un ayaginda DiForce, Aynira’nin ayaginda Asil kardes’e dikkat diyorum. Duyum,haber vs yok. Gozlemlerim. Bu ayaklari yikanlara…

AVCI

Aleykum selam SELOCAN bol şanslar olsun

AVCI

Bakırkoylu68 ben yıktım bende hiç yok eger benim atlar gelirse çok para verir özellikle KÖREBE cetin taş biniyor eger kazandiğı yaristaki gibi sprintini iyi ayarlarsa kazanabilir benim fikrim

Buca06

BURSA ALTILI TAHMİNİM

1. AYAK: 2-5-4-3-8-10

2. AYAK: 8 >>> SINYOR

3. AYAK: 8 >>> GÜVENİLİRSULTAN

4. AYAK: 3 >>> CRAZY CHICK

5. AYAK: 9-2-8-5-4-1

6. AYAK: 3-11

Herkese bol şanslar diliyorum…

butik55

Bursa
10 tek
2,8,12
1,8,6,2,11
2,4,3
2 tek
1,2,3,5,6,11,12
Bol şanslar

legrunt

Sevgili adminim. Yabancı yarış sekmesi de açsak. Arada kuponlarımızı paylaşsak. Ne dersin?

legrunt

İlk paylaşım benden gelsin. %60 lardaki iki bankoyu yıkarak bir kupon yaptım. Bol şanslar🍀

Tutar 28.80 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
4 – THE PATH NOT TAKEN (GB)
6 – NEW DAY DAWNING (KY)
11 – SURSUM CORDA (KY)
16 – VELVET CRUSH (KY)
2.Ayak
3 – WILD CAT WEST (KY)
6 – TINY DANZA (KY)
3.Ayak
4 – GO GO GIROLAMO (KY)
9 – DAVIDIC LINE (KY)
4.Ayak
1 – RUBY TRUST (KY)
3 – MY GALINA (KY)
5 – HIDDEN FACTS (KY)
10 – LEAD GUITAR (NY)
5.Ayak
4 – RECODED (KY)
6 – RAISON D’ETRE (KY)
7 – JILTED BRIDE (FL)
6.Ayak
1 – MIDNIGHT TEA TIME (KY)
8 – SNIPER KITTEN (KY)
9 – CULLUM ROAD (KY)

ihatar

Eveeet yine planlarını uygulama ya koydular. Boş koşular dahil olmak üzere bu sefer de numaralardan gittiler. 3-3-5-5-6-6 bakalım devamı nasıl olacak?

legrunt

Bir teselli ikramiyesi geldi sanırım.

Tutar 10.08 ₺
Durum Oynandı
1.Ayak
5 – BAWEPİR (1)
6 – GALİÇYA (10)
8 – SİNYOR (3)
2.Ayak
6 – GÜLÜMSÜNCAN (1)
3.Ayak
2 – DORTMUND (4)
3 – CRAZY CHICK (7)
4 – FILIBELI (3)
6 – DI FORCE (1)
4.Ayak
2 – AYNİRA (1)
8 – KUPACI (6)
9 – LATİN ÇİÇEĞİ (11)
5.Ayak
2 – ISLAH
3 – SU MELEK
5 – CANÖZGÜ
12 – KUĞU GÜZELİ

bay uzman

Tbrkler

AVCI

6 da 0 çektim tebrik edermisiniz beni

bay uzman

Tebrikler

islander

Bugün de bursa altılısını tutturduk. Herkese bol şans.

86
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x