Ana Sayfa / Tahminler / 18 EKİM 2016 DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (HAWK)
diyarbakir altili tahminleri

18 EKİM 2016 DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (HAWK)

Doğu yarışlarına tahmin vermek tabiri caizse yürek ister :) Gerçekten o kadar enteresan sonuçlar çıkıyor ki kimse bir anlam bulamıyor.Yine de bilgisayarın desteği ile sizlere bir şablon oluşturdum bakalım nasıl bir sonuç çıkacak diyerek tahminlere geçiyorum.

1.Ayak: 3 Yaşlılara ait 1900MT'lik bu koşuda favorim 6-LOVELY MAYA.Elazığ hipodromundaki istikrarlı yarışlarından sonra Diyarbakır'da kısa mesafeli yarışlar koşan ve başarılı olan kısrak uygun kilosu ve alışık olduğu uzun mesafede iyi koşmasını bekliyorum.Sıkı rakip olarak gördüğüm iki isim var.Bunlardan ilki 2-GOLDEN COUNTESS diğeri ise 9-LADY ÇİKOLATA olacaktır.Ben ilk ayak için bu 3 isimi yeterli buluyorum ama neresinden bakarsanız bakın her sonuca gebe bir koşu mutlaka tuttuğunuzu ekleyin.

2.Ayak: Günün hem ikramiye hem de anlam bakımından en önemli koşusu DİYARBAKIR VALİ KUPASI olarak koşulacak Açık Grup koşuda favorim 10-DİZDAR BEY.Hangi sebepten ötürü buraya getirdiler bilmiyorum ancak eğer atta herhangi bir problem yok ise çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum.Açıkcası eğer problemi var ve kötü koşarsa kimin kazanacağını kestirmek zor olabilir.Bu bağlamda risk alıyor ve 10-DİZDAR BEY 'i şablonumda BANKO olarak değerlendiriyorum.

3.Ayak: Araplara ait 1200MT ' lik yarış oldukca zorlu gözüküyor ancak bu yarışda koşacak atları tek tek analiz ettim.Yapmış olduğum bu analizler ile bir kaç ismi ön plana çıkarmak istiyorum.Bunlardan ilki ve favori olarak önereceğim isim 3-ÖVGÜM olacaktır.Açıkcası bir ara şablonumda bu ismi tek bırakmayı düşündüm ancak kararımı değiştirerek şanslı olduğum diğer iki isimi de şablonuma ekledim.Bunlardan ilki ; ağır kilosuna rağmen bundan önce çok daha sert isimler ile mücadele eden ve kalitesi ile kilo dezavantajını kapatacağını düşündüğüm 1-ALTIN ELA , ve diğer isim yarışları pek iç açıcı olmasa da sürekli bindiği aprantisi ile bu yarışa katılacak olan , yapmış olduğu çalışmaları tatminkar olan iyi koşmasını beklediğim 5-ATAKAN YELİ olacaktır.

4.Ayak: İngilizlere ait 1200MT ' lik kısa mesafeli maiden yarışta hem bundan önce koştukları yarışlardaki derece ve sonuçlar , hem de bu yarış için çalışmalarını göz önünde tutarak 3 isimi ayırımsız yazarak burayı kazasız bir şekilde atlatmayı düşünüyorum.Bunlar sırası ile ; 7- KARA ATEŞ , 8 - SONGÜLCAN ve 3-RACON.

5.Ayak: Bu yarışta koşacak atlara baktığımda açıkcası hem şaşırdım hem üzüldüm diyebilirim.Bunun nedeni tabiki 8-MARDİNAR olacaktır.Adana , Ankara ve Bursa pistlerinde onlarca KV ve Grup yarışlarda boy gösteren bu isimin burada koşacak olması doğal olarak kafa karıştırıyor. Tıpki 2. ayaktaki bankom DİZDAR BEY için söylediğim gibi eğer MARDİNAR buraya problemli olduğu için gelmediyse bu koşuyu çok rahat kazanması lazım.Ancak hem mesafenin kısa olması , hem de MARDİNAR'ın 100 gün gibi bir ara ile koşacak olması, hem de şablonumuzun elverişli olmasından dolayı burayı biraz kalabalık tuttum ancak kesinlikle alternatif bir banko adayıdır.Mardinar ve diğerleri olarak yorumlayacağım rakiplerini sırası ile şablonuma şu şekilde yazdım ; 10-STAR OF ROCK , 1-CITYS PRIDE , 5-ABİDİN EFENDİ , 9-ROYAL SİGNATURE

6.Ayak: Doğu illerinde nadir görünen bir istikrara sahip koşmuş olduğu son 3 koşusunu rahat bir şekilde kazanan 10- İNCİR ÇEKİRDEĞİ ağır favori olmayı tabiki hak ediyor.Eğer diğer kazandığı yarışlardaki gibi kendi hemcinsleri ile koşacak olsaydı yanına kesinlikle at yazmadım ancak ilk defa erkek rakipleri ile koşacak olduğundan tam gücünü görmek adına şablonumuzu buraya kadar makul bir rakam ile getirdiğimizi de göz önünde bulundururarak muhtemel rakiplerini yazmak istedim.Bunlar sırası ile ; 5-YEMCİREŞİT , 7-AYÇIRA ve son olarak çok süpriz konumda olan ancak iyi koşmasını beklediğim bomboş kilosu ile 14-AĞIT HAN olacaktır.

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 6-2-9

2.AYAK: 10 - DİZDAR BEY BANKO

3.AYAK: 3-1-5

4.AYAK: 7-8-3

5.AYAK: 8-10-1-5-9

6.AYAK: 10-5-7-14

ŞABLON TUTARI : 21 TL

TÜM DOSTLARA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Hakkında Hawk

Hawk
1983 istanbul doğumluyum.Mesleğim bilgisayar mühendisliği ve bunun icabı olarak sürekli bilgisayar ile iç içeyim.At yarışların için bilgisayarlı analizleri insan hissiyatı ile birleştirip kendime ait bir sistem oluşturdum ve bu sistem ile başarılı tahminler çıktığını tesbit ettim ve yaklaşık 2 buçuk senedir müşterek bahislere dahil oluyorum.Ücretsiz paylaşıma açık platformları her zaman desteklemiştirim ve bu nedenle sizinle bu ortamda tahminlerimi paylaşmak istedim.Umarım güzel bir başarı grafiği elde edeceğiz ve beraber kazanç sağlamanın keyfini yaşayacağız.

19 yorum

 1. Mail ulaştı mı?

 2. Bombaci

  HAWK bol şanslar. Bu program nasıl çalışıyor çok merak ettim biraz bilgi verebilir misin ?

  • Hawk

   Sağol üstad.Tabiki kısaca şu şekilde anlatabilirim programdan analiz edilecek yarış için gelme şansı en yüksek ilk 6-7 atı banko yazdıgım yerler dışında şablonuma alıyorum.Daha sonra bu atlar içinden kendi eleme ve usullerimi kullanarak yazılacak at sayısına göre son elemeleri yapıyor ve kalanları şablonuma yazıyorum.Oldukça kolay aslında bu işlemler ama önemli olan kurguyu yapabilmek.Yani nereye çok nereye at yazılacağına karar vermek ve bunu yapmak tabiki bana düşüyor :) Kısaca sistemim bu şekilde diyebilirim hocam.

 3. Hawk

  Ulaştı hocam şu an inceliyorum bilgilendirme için teşekkürler.

 4. Hawk

  Bu arada 2 gündür hastanede olduğum için (çok sevdiğim bir arkadaşım için)yarışlara detaylı olarak inceleme yapamadığım için sadece bilgisayardan gelen ilk atlar ile çok ufak bir kupon yaptım Kocaeli için.Takip bile etmemiştim ancak eve döndüğümde kontrol ettim ve en azından bu şablonu gönderseydim diye kendime kızdım.Lütfen kızmayın ama gerçekten paylaşamadığım için çok üzüldüm. Söz bir daha olmaz :)

 5. Yazık olmuş orda yatmak

 6. hawk songülcan tek

 7. selva neden Diyarbakır yorumu yapmıyosun

 8. sheva

  Diyarbakırın dere kumu biraz daha sert elazığdan yadırgamazsa uzayan mesafede 7 numara black weasel kolay kazanır bende tek ama kimi yazardın derseniz kaçıp bitirmeye çalışıcak 8 çavbella ve 5 kaktee ile kapalı.
  2.koşu bence doğunun kalbur üstü atları koşuyo hepsi kazanabilir önde tuttuğum at yok.
  3.koşu 1 2 3 4 5. 6 10
  4.koşu. Racon bence kazanır songülcandan başka rakibi yok
  5.koşu 8 9 1 5 2
  6.koşu 5 7 10 12

 9. Hocam bu programı kendinizmi yazdiniz.birisine gönderme imkanı varmı maille falan.

 10. Selamlar, Diyarbakır Bazı takipteki atlar var onları paylaşayım belki faydası olur düşüncesi ile 11 numara Sonbaba..8 numara Yürüsurhat…9 numara Royal sıgnature.. Bol şanslar.

 11. sheva

  Maşallah diğcem ama yatar diye bişi demiyorum :)) tebrikler güzel başlangıç çoğu gitti azı kaldı olur bu iş

 12. Bombaci

  Başkan ha gayret :) Vallahi müthiş bu program kaç paraysa alalım sheva 😂😂😂

 13. Merhaba programa nerden ulaşabilirim hocam.

 14. Abi kocaeli tahminlerini bekliyoruz

 15. Adrian

  Tamamdır bu iş Hawk :) Harika tahmin

 16. Hawk

  Programım 5.ayakta mavi ekran verdi :) Çok alakasız bir atın geleceği belliydi ama ne yazıkki gelen atı şablona sığdıramadık üzgünüm.

 17. Hawk

  Program ile alakalı olarak sorunlara genel bir cevap vereyim.Herhangi bir yerden temin edilebilecek bir şey değil kendi sunucum üzerine kurulu ve bana ait bir yazılım ilerleyen zamanlarda belki paket program haline dönüştürülüp kullanıma açılabilir ama şu an için öyle bir düşüncem yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir