diyarbakir altili tahminleri

18 EKİM 2016 DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (HAWK)

Doğu yarışlarına tahmin vermek tabiri caizse yürek ister :) Gerçekten o kadar enteresan sonuçlar çıkıyor ki kimse bir anlam bulamıyor.Yine de bilgisayarın desteği ile sizlere bir şablon oluşturdum bakalım nasıl bir sonuç çıkacak diyerek tahminlere geçiyorum.

1.Ayak: 3 Yaşlılara ait 1900MT’lik bu koşuda favorim 6-LOVELY MAYA.Elazığ hipodromundaki istikrarlı yarışlarından sonra Diyarbakır’da kısa mesafeli yarışlar koşan ve başarılı olan kısrak uygun kilosu ve alışık olduğu uzun mesafede iyi koşmasını bekliyorum.Sıkı rakip olarak gördüğüm iki isim var.Bunlardan ilki 2-GOLDEN COUNTESS diğeri ise 9-LADY ÇİKOLATA olacaktır.Ben ilk ayak için bu 3 isimi yeterli buluyorum ama neresinden bakarsanız bakın her sonuca gebe bir koşu mutlaka tuttuğunuzu ekleyin.

2.Ayak: Günün hem ikramiye hem de anlam bakımından en önemli koşusu DİYARBAKIR VALİ KUPASI olarak koşulacak Açık Grup koşuda favorim 10-DİZDAR BEY.Hangi sebepten ötürü buraya getirdiler bilmiyorum ancak eğer atta herhangi bir problem yok ise çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum.Açıkcası eğer problemi var ve kötü koşarsa kimin kazanacağını kestirmek zor olabilir.Bu bağlamda risk alıyor ve 10-DİZDAR BEY ‘i şablonumda BANKO olarak değerlendiriyorum.

3.Ayak: Araplara ait 1200MT ‘ lik yarış oldukca zorlu gözüküyor ancak bu yarışda koşacak atları tek tek analiz ettim.Yapmış olduğum bu analizler ile bir kaç ismi ön plana çıkarmak istiyorum.Bunlardan ilki ve favori olarak önereceğim isim 3-ÖVGÜM olacaktır.Açıkcası bir ara şablonumda bu ismi tek bırakmayı düşündüm ancak kararımı değiştirerek şanslı olduğum diğer iki isimi de şablonuma ekledim.Bunlardan ilki ; ağır kilosuna rağmen bundan önce çok daha sert isimler ile mücadele eden ve kalitesi ile kilo dezavantajını kapatacağını düşündüğüm 1-ALTIN ELA , ve diğer isim yarışları pek iç açıcı olmasa da sürekli bindiği aprantisi ile bu yarışa katılacak olan , yapmış olduğu çalışmaları tatminkar olan iyi koşmasını beklediğim 5-ATAKAN YELİ olacaktır.

4.Ayak: İngilizlere ait 1200MT ‘ lik kısa mesafeli maiden yarışta hem bundan önce koştukları yarışlardaki derece ve sonuçlar , hem de bu yarış için çalışmalarını göz önünde tutarak 3 isimi ayırımsız yazarak burayı kazasız bir şekilde atlatmayı düşünüyorum.Bunlar sırası ile ; 7- KARA ATEŞ , 8 – SONGÜLCAN ve 3-RACON.

5.Ayak: Bu yarışta koşacak atlara baktığımda açıkcası hem şaşırdım hem üzüldüm diyebilirim.Bunun nedeni tabiki 8-MARDİNAR olacaktır.Adana , Ankara ve Bursa pistlerinde onlarca KV ve Grup yarışlarda boy gösteren bu isimin burada koşacak olması doğal olarak kafa karıştırıyor. Tıpki 2. ayaktaki bankom DİZDAR BEY için söylediğim gibi eğer MARDİNAR buraya problemli olduğu için gelmediyse bu koşuyu çok rahat kazanması lazım.Ancak hem mesafenin kısa olması , hem de MARDİNAR’ın 100 gün gibi bir ara ile koşacak olması, hem de şablonumuzun elverişli olmasından dolayı burayı biraz kalabalık tuttum ancak kesinlikle alternatif bir banko adayıdır.Mardinar ve diğerleri olarak yorumlayacağım rakiplerini sırası ile şablonuma şu şekilde yazdım ; 10-STAR OF ROCK , 1-CITYS PRIDE , 5-ABİDİN EFENDİ , 9-ROYAL SİGNATURE

6.Ayak: Doğu illerinde nadir görünen bir istikrara sahip koşmuş olduğu son 3 koşusunu rahat bir şekilde kazanan 10- İNCİR ÇEKİRDEĞİ ağır favori olmayı tabiki hak ediyor.Eğer diğer kazandığı yarışlardaki gibi kendi hemcinsleri ile koşacak olsaydı yanına kesinlikle at yazmadım ancak ilk defa erkek rakipleri ile koşacak olduğundan tam gücünü görmek adına şablonumuzu buraya kadar makul bir rakam ile getirdiğimizi de göz önünde bulundururarak muhtemel rakiplerini yazmak istedim.Bunlar sırası ile ; 5-YEMCİREŞİT , 7-AYÇIRA ve son olarak çok süpriz konumda olan ancak iyi koşmasını beklediğim bomboş kilosu ile 14-AĞIT HAN olacaktır.

ALTILI ŞABLONUM:

1.AYAK: 6-2-9

2.AYAK: 10 – DİZDAR BEY BANKO

3.AYAK: 3-1-5

4.AYAK: 7-8-3

5.AYAK: 8-10-1-5-9

6.AYAK: 10-5-7-14

ŞABLON TUTARI : 21 TL

TÜM DOSTLARA BOL ŞANSLAR DİLERİM.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Hawk

Hawk
1983 istanbul doğumluyum.Mesleğim bilgisayar mühendisliği ve bunun icabı olarak sürekli bilgisayar ile iç içeyim.At yarışların için bilgisayarlı analizleri insan hissiyatı ile birleştirip kendime ait bir sistem oluşturdum ve bu sistem ile başarılı tahminler çıktığını tesbit ettim ve yaklaşık 2 buçuk senedir müşterek bahislere dahil oluyorum.Ücretsiz paylaşıma açık platformları her zaman desteklemiştirim ve bu nedenle sizinle bu ortamda tahminlerimi paylaşmak istedim.Umarım güzel bir başarı grafiği elde edeceğiz ve beraber kazanç sağlamanın keyfini yaşayacağız.
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

admin

Mail ulaştı mı?

Bombaci

HAWK bol şanslar. Bu program nasıl çalışıyor çok merak ettim biraz bilgi verebilir misin ?

Mine

Yazık olmuş orda yatmak

rapator

hawk songülcan tek

rapator

selva neden Diyarbakır yorumu yapmıyosun

Azor Ahai

Diyarbakırın dere kumu biraz daha sert elazığdan yadırgamazsa uzayan mesafede 7 numara black weasel kolay kazanır bende tek ama kimi yazardın derseniz kaçıp bitirmeye çalışıcak 8 çavbella ve 5 kaktee ile kapalı.
2.koşu bence doğunun kalbur üstü atları koşuyo hepsi kazanabilir önde tuttuğum at yok.
3.koşu 1 2 3 4 5. 6 10
4.koşu. Racon bence kazanır songülcandan başka rakibi yok
5.koşu 8 9 1 5 2
6.koşu 5 7 10 12

dragon

Hocam bu programı kendinizmi yazdiniz.birisine gönderme imkanı varmı maille falan.

Numan

Selamlar, Diyarbakır Bazı takipteki atlar var onları paylaşayım belki faydası olur düşüncesi ile 11 numara Sonbaba..8 numara Yürüsurhat…9 numara Royal sıgnature.. Bol şanslar.

Azor Ahai

Maşallah diğcem ama yatar diye bişi demiyorum :)) tebrikler güzel başlangıç çoğu gitti azı kaldı olur bu iş

Bombaci

Başkan ha gayret :) Vallahi müthiş bu program kaç paraysa alalım sheva 😂😂😂

neziha

Merhaba programa nerden ulaşabilirim hocam.

Bugra

Abi kocaeli tahminlerini bekliyoruz

Adrian

Tamamdır bu iş Hawk :) Harika tahmin

19
0
Tahmin paylaş.x
()
x