18 EKİM 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  11 – NAZARAT ağırlaşan pistte uygun kilosu ile favorim. Yine ağırlaşan pistte iyi koşmasını beklediğim 4 – ÖZGÜLEN rakibidir. 6 – TUŞ KİLİDİ ve 9 – BURUKKIZI plase. 10 – DOĞU FIRTINASI sürpriz.

 • 2. AYAK

  Uzun mesafede koştuğu BÜYÜK TAARUZ koşusunda içeriden çok güzel bir yol bulan 15 – PAN AMORE binicisi tekrar dış kulvara çekince  tekrar arttırmaya mesafe yetmemişti. Yakın ara 4.oldu koşuda safkanın önünde VILLAGE WIND / DIVINE HEART  / FLY BY ME vardı. İyi durumuyla favorimdir. Uluslararası koşuda  yakın ara 5. kalarak formunu gösteren 14 – ELEVATO yumuşak çimde iyi koşar, değerlendirilmeli. Grubun tecrübeli isimlerinden 3 – BALÇİBİN ve 1 – TONYA’da yumuşak/ağır çim pistte iyi koşan isimlerden, kuponlarda mutlaka bulunmalılar. Çok at arayanlar için 13 – BLUE BEADS, 2 – AIRBORN, 6 – LAST STROY, 8 – MYSTICAL STROM ve 10 – SEMİHA SULTAN önerilerimdir.

 • 3. AYAK

  6 – BUZDENİZİ ve 1 – İLVANA ekürileri uygun mesafede bankom. Rakip arayanlara 2 – MERTKAL ve ekürisini öneririm.

 • 4. AYAK

  Bu koşuyla bu senenin kumda paşası kim belli olacak. Son koşusuna inanmadığım 6 – FAZIL AĞA favorim. Aynı koşuda FAZIL AĞA’yı geçerken hayli rahat gözüken 4 – DEMİRDÖVEN rakibidir. İnatçı stili ile 1 – BAŞSEKLAVİ ve çok beklenmesine rağmen zor kazanan safkan 8 – KURTÇABEY mutlaka yazılmalı. 5 – DERHADIR ile bu ayak geçilir.

 • 5. AYAK

  Son koşusunu çok başarılı bulduğum 2 – SNOWANGO favorim. İyi işleri ile 7 – RED ZEYTEEN ve kum performasını daha iyi gördüğüm 4 – MARCATOBIANCA favorinin rakipleridir.

 • 6. AYAK

  2 – KRAL YOLU orta mesafelerde daha iyi koşuyor gibi, 6 – TRIPLE BONUS bir türlü kazanamadı KARATAŞ’ın ısrarı bu sefer sonuç verecek gibi, 5 – RADİKAL STAR için pist uygun, 7 – GAZZE ve kilosuna rağmen 1 – BAYINDIRHAN yazılmalı.

GÜNÜN KUPONU
75 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
4
6
9
10
11
1
3
14
15
6
1
4
5
6
8
2
4
7
1
2
5
6
7
Yorum Gönder
Yorumlar
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.