Ana Sayfa / Tahminler / 18 AĞUSTOS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
bursa altili tahminleri bombaci

18 AĞUSTOS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

GÖKKURT-BABA MEMDUH-BERAT BEY: Altılı ganyanın ilk ayağını bu üç safkanla geçmeyi düşünüyorum. 8 Ağustos'ta ki Kocaeli'de ki mücadele de Doğukan Sav'ın üstün gayreti ile kaybeden (4) GÖKKURT bir sonraki zorlu mücadele de ATİKTAY-LOKOMATİF-SEZAR gibi safkanların olduğu yerde pek varlık gösteremedi. Bu yarışta risk almak isteyen yarış severler için aynı zamanda alternatif bankomdur. Bu safkanın kötü koşacağını hiç düşünmüyorum ancak beklenen performansın üzerine koyacak olan iki safkan var bunlardan bir tanesi (2) BABA MEMDUH safkanın iki aylık bir arası olsa da toparlandıysa rakiplerinin tozunu alabilecek kapasite de olan safkan son düzlüğe lider ve rahat dönerse pilotu da gideceğini anlar asılırsa photayı geçmesi içten bile olmaz. Bu iki safkanın da eksik koşması durumunda devreye girecek olan safkan (8) BERATBEY dir. pist performansı hiçte 6 aylık ara vermiş gibi olmayan kalite safkan üst üste yapmış olduğu galoplarla sıkıntılarından tamamen kurtuldu sinyali vermekte olup diğer iki safkanın eksik koşması durumunda adından söz ettirecek bir başka safkandır.

HURRICANE FLY: Açıkçası bu rakiplerinin yanında bu safkanın burada tek başına durmasını istedim ki muhtemelen ileride demiştim diyeceğim. Yaklaşık 4 ay arası olan safkan formda ve beklentisi olan rakiplerinin yanında muhtemelen geri planda kalacaktır. Ancak kalite anlamında değil eksiği oldukça fazlası olan safkan şu ana kadar sadece 8 yarış koştu ve kolay pes edeceğini düşünmüyorum. Yani inşallah öyle olmaz ben altılı ganyanın ikinci ayağında bu safkana şans verilmesinden yanayım.

NEHİRİN OĞLU-KALP KIRAN-AKİL TAY: Burada ki birçok rakibini geçmiş olan (4) NEHİRİN OĞLU tek demek elbette ki işin mantıklı kısmı görünüyor. Ancak izmir den gelen ve başarılı performanslara imza atan ve aynı babadan olan kardeşi (7) KALP KIRAN nın ben söz sahibi olabileceğini düşünüyorum. Artık deneme tahtasına dönen (1) AKİLTAY bir süre geri çekildi be uygun bir grupta ama artık hangi grup olur bilmiyorum safkan bombayı patlatırsa kimse şaşırmasın.

WONDER-LİON MELODY: Şu an için son yarışını oldukça güzel kazanan ve son metrelerde artırarak gelen safkan (1) WONDER için söylenecek tek söz illa ki kafayı alması gerektiği olur. Ters bir durumda yani startta kendisi ile inatlaşan bir rakibine boyun eğer kafayı verirse ne yapar bilmiyorum. Böyle bir senaryoda şansı (5) LION MELODY ye vermek istiyorum. Son yarışında yarışa geç adapte olsa da gelişen formu ve oturan yarış karakteri ile ileride burada ki rakiplerinin hepsini geçeceğini düşündüğüm (5) LION MELODY ye şimdi şans vermek istiyorum. Yarışın her metresinde pilotunun isteklerine cevap veren 2 yaşında ki bu safkana kelimenin tam anlamı ile bayıldım. Dolayısı ile altılı ganyanın dördüncü ayağını sadece bu iki safkan ile riske edeceğim.

RUS DAMAT: Günün son ayağında şablonumun TEK'i olarak bu safkanı seçtim. Maidendan hemen sonra İzmir'de kazandığı Şartlı 4 yarıştan sonra formunu devam ettirdiğini düşündüğüm (3) RUS DAMAT ı günün TEK'i olarak öneriyorum. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 4-2-8

2.ayak: 3-5-9-4-2-1-10

3.ayak: 4-7-1-6

4.ayak: 1-5

5.ayak: 7-6-1

6.ayak: 3 tek

tutar: 30.24,- TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

28
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Rus Damat tek atıp kuponu güçlendirsem daha iyi olacak sanırım.

2-4-5-7-8 //
4-5-6 //
4-6 //
1-5 //
6-7 //
1-3-6-7 //

Ramazan Yılmaz
Üye

rusdamat koşmaz :)

ozgun1
Üye

Bol şanslar Bombacı. Hurricane Fly hakkında hemfikiriz. Aralıklarla koşmayıda seven bir isim. Zaten belli sıkıntıları olmasaydı bu gruplarda işi olmazdı diye düşünüyorum.

Bende çikan Bursa

8-7-2-1-4-3
3-2-4-5-9-11
4 // 5
1
1-6-7
1-2-3

06 Cengo 06
Üye

Bolşans rastgelsin kardeşim 😊

Ramazan Yılmaz
Üye

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

Bol şanslar bımbacı. Son ayakta ayrılmışız kalanı benzer olmuş

H.flay dediğin gibi kaliteli, mesafe uzun olsa risk bile edebilirdim. Gerilerde yazmışım gece ama çakabeyden bir sürpriz gelebilir diye de düşünüyorum

Mehmet28
Üye

Admin direk sana yazacaktım ekle diye ama kupon parasını çok fark ettiriyordu. genel olarak bahsedeyim dedim. Kurgunun değiştiğini görsem yaz derdim çok at yapmışsın

admin
Yönetici

Sorma kapamaydı aslında sonra elemeye başladım. 4.lüğünü de gördüm Urfa’dan geldi diye eledim. 5 te kalmaz umarım :) Sana rastgesin.

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Bol şanslar kardeş😊

Erkan
Ziyaretçi
Erkan

Evet bayağı zaman geçti..görünce tahminini şans dilemek istedim..

Ramazan Yılmaz
Üye

8//
8//
4//
1//
1/3.4.7.8/
20 misli denemesi :)

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.