Ana Sayfa / Tahminler / 18 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

18 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara için altılı ganyan tahminlerim şu şekilde.

1.KOŞU: Baktıkça burada gelemez ise nerede gelecek dedim. Yani esasen devirmek için çok çaba sarfettim ancak bir türlü olmadı. (3) numaralı MOBANGO BANKOMDUR. İlk rakibi (6) PETEK DİSA görüyorum. Eğer MOBANGO bu yarışta olmasa muhtamelen tek atardım. Son yarışında çok olumlu siyaller veren (1) numaralı KARDELİNA supriz safkanım.  

Sıralamam: 3 / 6-1

2.KOŞU: Son yarışına istinaden (1) numaralı AKARNEJAT muhtamelen AGF çıkacaktır. 3 Yaşlı Arap'lar da iki tane maiden mücadele var. Programa baktığım da iç sayfaları çevirmeden çok sayıda safkanın koştuğu 6. Koşu da ki safkanı banko olarak kafaya koymuştum. Buradan cok sayıda koşan safkanın olduğu yerde kendime avantaj sağlamak istiyorum. Dolayısı ile burayı kalabalık geçeceğim. Sıralamam şablonda olacaktır.

Sıralamam: 1-3-2-15-5-11-13

3.KOŞU: (8) SİLAH tabi ki favorim olduğu gibi aynı zaman da alternatif BANKOM dur. :)) Neden gülümsediğimi admin anlayacak mı bakalım. İlk rakibi (4) BAHARŞAH olup bu mücadele için (7) ECE MELEK in hiç te yabana atılmaması gerektiğini düşünüyorum. Son tercihim (2) TAKILBERİdir.

Sıralamam: 8-4-7-2

4.KOŞU: (4) Numaralı ARIM yine alternatif BANKOMDUR. Rakip olarak son yarışlarına da istenileni bir türlü veremeyen (3) RUAT bu mesafede bu piste bu pilot la söz sahibi olabilir. 

Sıralamam: 4-3

5.KOŞU: İşin içinden bir türlü çıkamadığım bir ayak. Defalarca baktım her defasında kafam karıştı. Öyle tahmin ediyorum 3-4 safkan kafa burun photaya uzanacaktır. Belki tuhaf gelecek ama (6) GARNET , (9) VIOLIN ve (5) FLASHİNG GİRL ü ön planda tuttuğum yarışta sıralamam şablonda olacaktır. 

Sıralamam: 6-9-5-1-2-3-4

6.KOŞU: Benim her iki şablonumda da kilit ayak burası olacak gibi. Son yarışına aldırış etmediğim safkan önemli bir trafik sorunu yaşamadığı taktir de gruba hakim olacaktır diye düşünüyorum. (4) numaralı İDEALİST risklide olsa BANKOM. 

Sıralamam: 4

7.KOŞU: Neden bilmiyorum ama bugün her ayakta dişi safkanlar gözüme gözüme çarpıyor. Ekürisinin bile tutuyorum  (3) SOYLU GÜZEL ilk safkanım. Kalabalık tutacağım ayakta sıralamam şablonda olacaktır.

Sıralamam: 3-1-2-7-5-4 

8.KOŞU: O kadar çok kişi mağdur oldu ki. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yani son düzlükte patır patır ipe dizer hepsini dizer de starttan çıkar mı şüpheli:) Herşeye rağmen  (3) SABRİNİN ATI mecburen yine bulunduracağım. Bu yarışta rakip olarak (5) ALDERAMİN görüyorum. Ancak şöyle bir sorun var ALDERAMİN yanına yazdığımız safkanın zaten start sorunu var dolayısı ile çıkmazsa bir anlamda ALDERAMİN tek kalmış oluyor. Aynen öyle oluyor. Zaten SABRİNİN ATI olmasa BANKO yazardım. 

Sıralamam: 3-5

9. KOŞU: Nefis bir yarış riski burada alacağım. Aslında son ayakta yüzde 40 larda AGF beklediğim DOMANİÇ tek atılıp burası kalabalık tutulabilir. Ancak ben biraz ters bir tercih yapacağımı zannediyorum. Startla birlikte BİCİ BİCİ ve CHERI CHERI LADY nin kafayı almak için uğraş vereceği yarışta mücadele ni çok süratli geçeceğini tahmin ediyorum. Yazmaya kalkarsam en az 4 safkan yazmak zorundayım. Ancak bu hızlı temponun (2) ARSEN LUPEN in işine yarayacağını düşünüyorum. Risklide olsa (2) ARSEN LUPEN BANKOM dur. 

Sıralamam: 2 / 1-5

10.KOŞU: (3) numaralı DOMANİÇ için sürdirek olur diyorum. Dileyen tek bekleyebilir. Ben yıkmaktan kararlıyım sıralamam şablonda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3 TEK

2.AYAK: 1-3-2-15-5-11-13

3.AYAK: 8-4-7-2

4.AYAK: 4-3

5.AYAK: 6-9-5-1-2-3-4

6.AYAK: 4 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-9-5-1-2-3-4

2.AYAK: 4 TEK

3.AYAK: 3-1-2-7-5-4

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: 3-10-9-13-2-4-1

 

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

83 yorum

 1. bilge

  Selamlar bombaci bol sanslar darilma iki at icin (essek) yorumlarina katilmiyorum idealist ve sabrininati

 2. Bombaci

  Ciddi böyle mi düşünüyorsun? Yoksa mağdur olduğun için mi ?

 3. Bol şanslar, dün gece almam gereken uykuyu biraz önce aldım. SİLAH yorumuna bakıyorum ve bir şey anlamıyorum :)

  • Bombaci

   Peki sana UÇAN desem kısrak desem 😂😂😂😂 kardeşi desem yavrusu desem. Daha da bilemez isen kutuyu açacağım:)))

  • UÇAN KRAL fotoda vermiş bugün :)

  • Bombaci

   Orjini görünce gülesim geldi birden. Senin yorumun aklıma geldi. Kardeşini getiremedik belki bunu getiririz :))))

  • 5 yaşında bir kez koşmuş. Sonra kalan yarışları 6 yaşında. Güven vermiyor ama, pişmemiş sanki :) Tatvan incisi de geldi aklıma. 1.2 milyona satılmış diye yazıyor internette. Satan sene sonunda aygır olmasını bekliyor. Enteresan işler oluyor bazen.

  • Bombaci

   Yani mesela Fenerbahçe li Semih. Adamın bir ayağı çukurda ama hep genç semih olarak kaldı:)))) oda bir türlü pişmedi gitti ama çok güzel maçlar çıkardı. 😆 yani yıllarca pişmesini bekledi Fenerbahçeli taraftarlar. Nereden aklıma geldiyse artık idare et bu muhabbetimi galiba uyku başıma vurdu. Hayırlı geceler :))

  • ah ah genç semih :)

   İyi geceler bombacı. Kaya kardeşlerin güzel bir resmi ile programı kapatayım bende.

   Tatvan İncisi – Hard Baby

   http://goo.gl/ABD6cK

  • Barışçı

   tatvan incisi’nin yanına at yazarsan altılıyı yakalayamazsın tabi :) kendim için söylüyorum

  • Barışçı

   yakalayamazsın demek istemiştim :)

 4. SABRİNİN ATI için yorumuna da imzamı atarım. Mecbur yazılacak bir at. Sorunları aşabilirse büyük at olur.

 5. sheva

  Bende uyku sersemi anlayamadım konuyu sabrinin atına bombacımı eşşek dedi(sanmıyorum ama) 3 defa okudum yorumunu göremedim silindimi ?

  • uyku sersemi olunca benim gibi yanlış okuyabiliyor insan bazen ;) Bombacı startta kalmazsa rahat geçer demiş,, Bilge ise sabrinin atı için sana katılmıyorum o essek demiş

 6. Barışçı

  bol şans. günaydın herkese

 7. sheva

  abi 2 hafta sonraki enternasyonel koşuların kayıtlarına baktım süper atlar geliyo waneta da koşucak bi terslik olmazsa kattılım çok büyük olucak gidip yerinde canlı izleyelim ?

 8. bombacı kardeşim 9 koşuda da hemen hemen aynı fikirdeyiz ilk kosu mobangoyu banko yazacağım
  ikinci kosu akarnejat son kosusu hikaye değilse zorlanmadan kazanması lazım 3 tek 1 tek girerek ilk altılıyı dörtlü ganyan gibi oynayacağım

  üçüncü kosu silah yazacağım takılberi 07/05/2015 te 1600 liralık besli yakalattı onun için yazarım mutlaka ve ihtiyar kurt kazanma özürlü fakıbey mutlaka yazarım yanlarına baharsah eklersek yeter herhalde

  dördüncü kosu iki kafadar arım ve ruat yine ayrımsız ikisini yazacağım

  besinci kosu violin öncelikli ( bir tane kontra oynayacağım tek yazacağım) çünkü 1 kez kosmus ve bunlardan güzel derece ile kazanmış yanına birlikte koştukları koşuda ilk dördü oluşturan 1,2,4,6 yı ekleyeceğim

  altıncı kosu 4,5,8 / 7,2 lira tutuyor herhalde

  7, ve 9, koşularda bombacı kardeşime kılıç çekmeye hazırım soylu güzele karşılık ekürisi diyorum ;) soylu güzel kaçacak ekürisi bitirecek ,,,, 9, koşuda da 2 numara senin olsun ben yaz aylarından çıkmak üzereyken son kez bici bici yeme taraftarıyım ;)

 9. Emeğine sağlık hocam

 10. PHOENIX

  20 gün önce biraz şans biraz da sizin yardımlarınızla ankara altılısını tutturdum.Yeni üye oldum o yüzden geç yazdım.Y
  ardımlarınız için teşekürler

 11. bilge

  selamlar banko tahminler ailesine bol şanslar bombacı kusura bakma cevaplayamadım kullandığım (eşşek) terim iki at için birtanesi start içiç sabrinin atı diğeri kazanma özürlü idealist bu ikisi gerçekten mağddur etti

 12. selam bombacı abi bol şansslar daha proğramı tam inceleyemedim ama bültene baktım göz ucuyla birazda dünkü son ayakta yatmanın siniri ile diyelim :)))) dün selim şow yaptı istanbulda bugün sanki karataşda sıra gibi gözüküyor :)) ağılığım karataş üzerine kurucam çatımı bakalım hayırlısı biraz daha inceleyeyimde ama bugün fanatik gazetesinin hipodrum casusunu okumucam asla :)))) yazılarını dün aklımı çeldi son ayağı iki atla geçtim :@

 13. silivrili

  Mobango
  İdealist
  Arsen lupen
  ARIM
  Domaniç

  Bugün bütün teklerin benimkiler ile aynı aslında bunlarla güzel bir misli ALTILI olmazmı bombacı ne dersin
  Bol şanslar:)

 14. sheva

  Herkesin işi gücü var ama biraz foruma gelin en doğru bilgiyi tartışarak buluruz daha yardımcı oluruz birbirimize..son koşuda 1.05 koşacak belki ama 3.domaniç yıkmayın kale kalsın. Valla sabrinin atı 2 provasında yine takılmış atta kumaş var kimse inkar edemez ama inan soğuttu beni kazandığı her yarışta üzülücem tek yazmadım diye ama bende lüxü bitti artık tek yazmam bundan sonra.bide bugun plase olucak heralde katiphan ömerden tamamen kurtuldu yarış kazanma hırsı olan ayhana verilmiş sanki artık çıksın bu at denmiş gibi.halisin dünkü ölü topragını üstünden atmış olucagını düşünerekten arada kalite farkının oldugu arımla fotoyu önde geçer.

 15. Selam usta bu gun cok guzel yorumlar y

 16. bilge

  sheva sana katılıyorum gunun kalesi domaniç ve alderamin olur

 17. Bombaci

  SİLİVRİLİ selam senin sorun bana biraz daha açıklama yapmam için fırsat vermiş olsun. Bahsetmiş olduğunuz safkanlar gerçekten farklı görünüyor. Bende aynı fikirdeyim zaten. İDEALİST gelmezse KATİP HAN haricinde bir safkan bilmiyorum. Yarışın çim olması sebebi ile onuda eleyince tek kaldı. Yani İDEALİST gelmez ise ne olur kestirmek zor benim için. Onun haricinde CHERI CHERI LADY nin şakası yok o safkandan çok tırsıyorum. Yeri olan iki safkan geçsin derim. Ben tek riske edeceğim ancak yine de aklımın bir köşesinde Lady kaldı.

  • silivrili

   Abi aklında kalmasın
   Kuponda kalsın at bir çizik ekle
   Senin böyle düşünceler kafanda dolaşınca hayvanın geleceği yoksa da getirirsin sen:))
   Yaz yaz :)

 18. abi tam o atı söylücektim sen çekiniyorum diye yazmışın karadeniz gr-1 ikincisi ve o koşuda bici bici yi geçti :))))

  • Bombaci

   Ya arkadaş fırsat varken bir daha söyleyeyim Ben usta üstad vs değilim yahu :)))) dileğen kırıcı olmamak kaydıyla istediği tartışmaya girip fikrini söyleyebilir. Geri adım atmam gerekirse atarım zaten. Gözden kaçan çok şey olabiliyor.

 19. nacizane fikirlerimi yazmak isteedim yüksek müsadenizle :))1.ci altılı birinci ayakta ben petek disa yı tek düşünüyorum yanına at yazarsam kurt efe veyaa canpetek ikissinden birini yazarım favori diye mobangoyu yazıcam :))ikinci ayakta 1-15-3 yeterli gibi üçüncü ayakta aman ormancı türküsünü söylemeyin derim yeri olan mutlak süretle yazsın arım geçilmez gibi beşinci ayağa ben 3 ve 5 i mutlaka yazıcam 9 numara kazandığı koşuda derecesi burdaki çok attan daha iyi ama ben geri planda tuttum aama yazılır kalın kupon yapanlar yazssın idealist aynı dereceyi yaparsa geçilmez gibi duruyor tuğra tek gibi dursada derecesiyle yanına 2 numara ve bombacı abimim soylu güzeli bide ben buraya çok süprizde iki at daha dicem biri torun callas diğeri iki senedir yarış kazanamayan gurup-1 kazanmış don destello alderamin tek tutuyorum ama yanına at yazanlara bende sabrinin atına güvenmemekle beraber ömer kayalı özyel ve torosdağını önericem bbir atım dahaa var yeri olanlar mutlaka yazsın koşanağa arsenlupen ve ceri ceri lady burayı kapatır gibi duruyor maktaymanıda yazan bu ayağı kapamıştır valla orjine göre domaniç gelmesi lazım yıkan için sadece 13 numara diyorum herkese bol şans yazdığınız gibi gelsin diyorum ankara proğramı çok yarış olunca kafa karıştırıcı izmir daha sakin duruyor

 20. 1.Ayak : 1,4
  2.Ayak : 1
  3.Ayak : 2,4,5,7
  4.Ayak : 3,4
  5.Ayak : 3,5,8,9
  6.Ayak : 4,5,8

  İlk altılı, bol şanslar

 21. Tam yatıracakken bir zehirci geldi yanıma tanıdık olduğu için yorumlarda bulundu ve tamamen kurguyu değiştirdik ;)

  1,3,5,6
  1
  2,8
  1,2,3,4,
  h
  4 ////17,28 tuttu

  diğeri

  1,3,5,6
  1,9,15
  8
  3,4
  1,9
  4,5,6 // 8,64 tuttu

  diğeri

  3
  1
  2,4,5,8
  3,4,
  h
  4,5,6,13 /// 17,28 tuttu

 22. yazdıklarım birinci altılı içindi ,, devam ederse yatırdıklarımın resmini çeker atarım buraya

 23. ikinci altılı ganyan için

  h
  4
  1,2,7,9
  2,3,5
  4,5
  3 //// 12,96

  besli ganyan ise

  4
  h
  2,3,5
  h
  3,9,11,13 /// 45,36

  bugün için tamamına 103,50 ödedik eve döndük artık ya aksama en azından 1 altılı yakalamış oluruz yada önümüzdeki maçlara bakarız ;)

 24. Bombacı kardeşim bu gunku yorum larindan benim altilim 2 altili 1a/1/2a/4/3a/2 3/4a/5/5a/1 2/6a/3 13 on misli

 25. üç kuponum var ankarada kapatıyorum poroğramı paylaşmak istedim 1.ci altılı ikinci altılı ve yedili plase :))))

  1.Ayak : 3,5,6
  2.Ayak : 1,3,15
  3.Ayak : 4,6,9
  4.Ayak : 4
  5.Ayak : 1,3,5,9
  6.Ayak : 4

  Yarış Tarihi 18.08.2016 Hipodrom Adı 75. Yıl Hipodromu Ankara
  Oyun Türü 6’lı Ganyan Koşu 1
  Misli 1 Bahis Sayısı 108
  Tutar 6,48 TL

  1.Ayak : 1,3,5,9
  2.Ayak : 4
  3.Ayak : 1,2,3,8
  4.Ayak : 2,4,5,6
  5.Ayak : 1,2,5
  6.Ayak : 3

  Yarış Tarihi 18.08.2016 Hipodrom Adı 75. Yıl Hipodromu Ankara
  Oyun Türü 6’lı Ganyan Koşu 5
  Misli 1 Bahis Sayısı 192
  Tutar 11,52 TL

  1.Ayak : 4
  2.Ayak : 1,3,9
  3.Ayak : 4
  4.Ayak : 1,2,8
  5.Ayak : 2,4,5
  6.Ayak : 2,5
  7.Ayak : 3

  Yarış Tarihi 18.08.2016 Hipodrom Adı 75. Yıl Hipodromu Ankara
  Oyun Türü 7’li Plase Koşu 4
  Misli 1 Bahis Sayısı 54
  Tutar 3,24 TL

 26. ah be ah tek tutuyorum petek disa yı dedim gene yanına agf kurbanı oldum :))))

 27. bombacı üstadım sıralamandaki gibi bitti yarış ama tek farkla mobango 2.ci petek disa birinci:))))

 28. 2. ALTILI

  1.Ayak : 3,5,8,9
  2.Ayak : 4,5,8
  3.Ayak : 2,7
  4.Ayak : 2,3
  5.Ayak : 1,2
  6.Ayak : 3,9,13

 29. sistemime göre gelmicek iki at vardı biri bir numara diğeri 3 numara onlarda hedef belirlemişler bbiri ikinci biri üçüncü oldu ? benim sistem bana çok paralar kazandırcakta az daha zaman lazım takip süresi lazım :)))))

 30. bende seni takip ediyorum üstad :)))) fikrlerin ve çalışmaların süper :)))

 31. sheva

  Yaw simitçi bişi sorucam meslek olaraksa saygı duyarım baştacısın ama kullandığın nick altılı için cazip bişi değil sanki ?

 32. en krktuğum ayaktı az at yazmıştım agf de olsa son anda geldi :))

 33. evet 3 taneden biri gitti elimizde kaldı 2 tane altılı ve kalan kosu sayısı 4 ;) çoğu gitti azı kaldı ha gayret burayı geçersek son ayak 4 numaraya kadar gideriz herhalde

 34. sheva abi nikin anlamı şu bizim buralarda ufak kupon yapanlara simitçi kuponu diyorlar o yüzden öyle bi nik aldım :))) ben genelde ufak kuponlar yaparım çok nadirdir kalın kuponlarım en kalını 50 tl yi geçmez oda iyi bir para aldıysam yaparım bakma bu aralar 10 tl falan yapıyorum geçenlerde bi 400 tl almıştım ordan yiyiyorum :)))) dün gecede son ayakta yattık ya üzüldüm valla

 35. Bombaci

  Arkadaş (4) numaradan sıralı tabelayı kaçırıyorum. Nerden girdi bu ya :)

 36. Bombaci

  Aaa (4) numara girmemiş ya yanlış görmüşüm:)

 37. niye 300 tl vermedimi akşamki altılı ? benmi yanlış gördüm yoksa ?

 38. alabilen ormancı dayıya bahis aalsın

 39. favoriyi yazmadık plase geldi gelseydi ya ormancıdayı :)))) 14 ganyanla ama takip edin at gelicem dedi de iç kulvarı tahmin edemedi :))) yalnız bu çocuk geleceğin karataşı çok güzel at biniyor çok beğeniyorum

 40. içimde bir his var sanki karataş ggetiremecek arımı yaatırcak beni:(((

 41. çok formsuz at biniyor bu aralar kendine ggelmesi lazım

 42. Bombaci

  Bence dıştan gelip önü kapanan almıştı yarışı kimdi o sessiz seyretmek zorunda kaldım. Kimse çeksin protestoyu söyleyin antranör üne:)

 43. tüm sözlerimi geri alıyorum üstad yüzümü kara çıkardın ve getirdin teşekkürler sana halis

 44. idealistte gelirse herhalde içerdeyiz hayırlısıyla şeytanın bacağını kırarız :))))

 45. aynen öyle yol bulamadı ruattı o

 46. dün gece istanbul yarışlarında son ayakta yattım yine dün ece idda oynadım son maçımda QPR maçına sıfır oynadım son 90+ da gol yedi QPR yatttım bugün şu an 4/4 gidiyor kuponum beşinci ayak 4 at (1,3,5,9,) son ayak 4 tek bu sonlar beni bitirecek galba :)))) son ayak son dakika şansızlığını kırmam lazım artık :))))

 47. evet bu sefer son ayağada kalmadan gümledik hayırlısı olsun ne diyelim yenisine sağlık :)))altılıda yattı

 48. sanki biraz faullü bir yarış ama bilemiyorum tekrar izlicem :(((

 49. ERKAN

  Umarım öyledir son saniye ikinci 6 dan 4 bende çıkardım pisi pisine yattık

 50. sheva

  Katiphanı tek yazmazsak olacağı bu :(

 51. ERKAN

  Sonuç değişmiyor..

 52. Resmi kırpmayı unutmuşum admin sen diğerini siliver sana zahmet =)=) izleyemedim ama bilmişim 1. altılıyı

 53. izmire altılı yapacaklaraa duyrulur ikinci ayak dayı dayı tek olur baskada bişi demiyorm ben büyük ihtimalle oynamıcam

 54. tebrikler stefano :))))

 55. Arsen lüpeni ancak bariyer dibine sokup geçtirebilirdin akın bravo

 56. Ahh akın abi ahh son 3 yarışını 1.22 lerde bitirmiş atla, 1.23 e yarış verdin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir