Ana Sayfa / Tahminler / 18 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
ankara altili tahminleri bombaci

18 AĞUSTOS 2016 PERŞEMBE ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar Ankara için altılı ganyan tahminlerim şu şekilde.

1.KOŞU: Baktıkça burada gelemez ise nerede gelecek dedim. Yani esasen devirmek için çok çaba sarfettim ancak bir türlü olmadı. (3) numaralı MOBANGO BANKOMDUR. İlk rakibi (6) PETEK DİSA görüyorum. Eğer MOBANGO bu yarışta olmasa muhtamelen tek atardım. Son yarışında çok olumlu siyaller veren (1) numaralı KARDELİNA supriz safkanım.  

Sıralamam: 3 / 6-1

2.KOŞU: Son yarışına istinaden (1) numaralı AKARNEJAT muhtamelen AGF çıkacaktır. 3 Yaşlı Arap'lar da iki tane maiden mücadele var. Programa baktığım da iç sayfaları çevirmeden çok sayıda safkanın koştuğu 6. Koşu da ki safkanı banko olarak kafaya koymuştum. Buradan cok sayıda koşan safkanın olduğu yerde kendime avantaj sağlamak istiyorum. Dolayısı ile burayı kalabalık geçeceğim. Sıralamam şablonda olacaktır.

Sıralamam: 1-3-2-15-5-11-13

3.KOŞU: (8) SİLAH tabi ki favorim olduğu gibi aynı zaman da alternatif BANKOM dur. :)) Neden gülümsediğimi admin anlayacak mı bakalım. İlk rakibi (4) BAHARŞAH olup bu mücadele için (7) ECE MELEK in hiç te yabana atılmaması gerektiğini düşünüyorum. Son tercihim (2) TAKILBERİdir.

Sıralamam: 8-4-7-2

4.KOŞU: (4) Numaralı ARIM yine alternatif BANKOMDUR. Rakip olarak son yarışlarına da istenileni bir türlü veremeyen (3) RUAT bu mesafede bu piste bu pilot la söz sahibi olabilir. 

Sıralamam: 4-3

5.KOŞU: İşin içinden bir türlü çıkamadığım bir ayak. Defalarca baktım her defasında kafam karıştı. Öyle tahmin ediyorum 3-4 safkan kafa burun photaya uzanacaktır. Belki tuhaf gelecek ama (6) GARNET , (9) VIOLIN ve (5) FLASHİNG GİRL ü ön planda tuttuğum yarışta sıralamam şablonda olacaktır. 

Sıralamam: 6-9-5-1-2-3-4

6.KOŞU: Benim her iki şablonumda da kilit ayak burası olacak gibi. Son yarışına aldırış etmediğim safkan önemli bir trafik sorunu yaşamadığı taktir de gruba hakim olacaktır diye düşünüyorum. (4) numaralı İDEALİST risklide olsa BANKOM. 

Sıralamam: 4

7.KOŞU: Neden bilmiyorum ama bugün her ayakta dişi safkanlar gözüme gözüme çarpıyor. Ekürisinin bile tutuyorum  (3) SOYLU GÜZEL ilk safkanım. Kalabalık tutacağım ayakta sıralamam şablonda olacaktır.

Sıralamam: 3-1-2-7-5-4 

8.KOŞU: O kadar çok kişi mağdur oldu ki. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Yani son düzlükte patır patır ipe dizer hepsini dizer de starttan çıkar mı şüpheli:) Herşeye rağmen  (3) SABRİNİN ATI mecburen yine bulunduracağım. Bu yarışta rakip olarak (5) ALDERAMİN görüyorum. Ancak şöyle bir sorun var ALDERAMİN yanına yazdığımız safkanın zaten start sorunu var dolayısı ile çıkmazsa bir anlamda ALDERAMİN tek kalmış oluyor. Aynen öyle oluyor. Zaten SABRİNİN ATI olmasa BANKO yazardım. 

Sıralamam: 3-5

9. KOŞU: Nefis bir yarış riski burada alacağım. Aslında son ayakta yüzde 40 larda AGF beklediğim DOMANİÇ tek atılıp burası kalabalık tutulabilir. Ancak ben biraz ters bir tercih yapacağımı zannediyorum. Startla birlikte BİCİ BİCİ ve CHERI CHERI LADY nin kafayı almak için uğraş vereceği yarışta mücadele ni çok süratli geçeceğini tahmin ediyorum. Yazmaya kalkarsam en az 4 safkan yazmak zorundayım. Ancak bu hızlı temponun (2) ARSEN LUPEN in işine yarayacağını düşünüyorum. Risklide olsa (2) ARSEN LUPEN BANKOM dur. 

Sıralamam: 2 / 1-5

10.KOŞU: (3) numaralı DOMANİÇ için sürdirek olur diyorum. Dileyen tek bekleyebilir. Ben yıkmaktan kararlıyım sıralamam şablonda olacaktır.

1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 3 TEK

2.AYAK: 1-3-2-15-5-11-13

3.AYAK: 8-4-7-2

4.AYAK: 4-3

5.AYAK: 6-9-5-1-2-3-4

6.AYAK: 4 TEK

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6-9-5-1-2-3-4

2.AYAK: 4 TEK

3.AYAK: 3-1-2-7-5-4

4.AYAK: 3-5

5.AYAK: 2 TEK

6.AYAK: 3-10-9-13-2-4-1

 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
bilge
Üye
bilge

Selamlar bombaci bol sanslar darilma iki at icin (essek) yorumlarina katilmiyorum idealist ve sabrininati

admin
Yönetici

Bol şanslar, dün gece almam gereken uykuyu biraz önce aldım. SİLAH yorumuna bakıyorum ve bir şey anlamıyorum 🙂

admin
Yönetici

SABRİNİN ATI için yorumuna da imzamı atarım. Mecbur yazılacak bir at. Sorunları aşabilirse büyük at olur.

Azor Ahai
Üye

Bende uyku sersemi anlayamadım konuyu sabrinin atına bombacımı eşşek dedi(sanmıyorum ama) 3 defa okudum yorumunu göremedim silindimi ?

mustafa33
Üye
mustafa33

uyku sersemi olunca benim gibi yanlış okuyabiliyor insan bazen 😉 Bombacı startta kalmazsa rahat geçer demiş,, Bilge ise sabrinin atı için sana katılmıyorum o essek demiş

Barışçı
Üye

bol şans. günaydın herkese

Azor Ahai
Üye

abi 2 hafta sonraki enternasyonel koşuların kayıtlarına baktım süper atlar geliyo waneta da koşucak bi terslik olmazsa kattılım çok büyük olucak gidip yerinde canlı izleyelim ?

Barışçı
Üye

izmir’den gelmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa 🙂

Azor Ahai
Üye

Tamam miss sadece yazarlar değil üyelerde katılsın hesapları zaten admin öder bize bırakmaz :)))

COMMANDANTE
Üye

Ağanın eli tutulmaz da tarih ne 🙂

Azor Ahai
Üye

4eylül enternasyonel

mustafa33
Üye
mustafa33

bombacı kardeşim 9 koşuda da hemen hemen aynı fikirdeyiz ilk kosu mobangoyu banko yazacağım
ikinci kosu akarnejat son kosusu hikaye değilse zorlanmadan kazanması lazım 3 tek 1 tek girerek ilk altılıyı dörtlü ganyan gibi oynayacağım

üçüncü kosu silah yazacağım takılberi 07/05/2015 te 1600 liralık besli yakalattı onun için yazarım mutlaka ve ihtiyar kurt kazanma özürlü fakıbey mutlaka yazarım yanlarına baharsah eklersek yeter herhalde

dördüncü kosu iki kafadar arım ve ruat yine ayrımsız ikisini yazacağım

besinci kosu violin öncelikli ( bir tane kontra oynayacağım tek yazacağım) çünkü 1 kez kosmus ve bunlardan güzel derece ile kazanmış yanına birlikte koştukları koşuda ilk dördü oluşturan 1,2,4,6 yı ekleyeceğim

altıncı kosu 4,5,8 / 7,2 lira tutuyor herhalde

7, ve 9, koşularda bombacı kardeşime kılıç çekmeye hazırım soylu güzele karşılık ekürisi diyorum 😉 soylu güzel kaçacak ekürisi bitirecek ,,,, 9, koşuda da 2 numara senin olsun ben yaz aylarından çıkmak üzereyken son kez bici bici yeme taraftarıyım 😉

cemal parlak
Ziyaretçi
cemal parlak

Emeğine sağlık hocam

PHOENIX
Üye
PHOENIX

20 gün önce biraz şans biraz da sizin yardımlarınızla ankara altılısını tutturdum.Yeni üye oldum o yüzden geç yazdım.Y
ardımlarınız için teşekürler

bilge
Üye
bilge

selamlar banko tahminler ailesine bol şanslar bombacı kusura bakma cevaplayamadım kullandığım (eşşek) terim iki at için birtanesi start içiç sabrinin atı diğeri kazanma özürlü idealist bu ikisi gerçekten mağddur etti

simitci76
Üye
simitci76

selam bombacı abi bol şansslar daha proğramı tam inceleyemedim ama bültene baktım göz ucuyla birazda dünkü son ayakta yatmanın siniri ile diyelim :)))) dün selim şow yaptı istanbulda bugün sanki karataşda sıra gibi gözüküyor :)) ağılığım karataş üzerine kurucam çatımı bakalım hayırlısı biraz daha inceleyeyimde ama bugün fanatik gazetesinin hipodrum casusunu okumucam asla :)))) yazılarını dün aklımı çeldi son ayağı iki atla geçtim :@

silivrili
Üye

Mobango
İdealist
Arsen lupen
ARIM
Domaniç

Bugün bütün teklerin benimkiler ile aynı aslında bunlarla güzel bir misli ALTILI olmazmı bombacı ne dersin
Bol şanslar:)

Azor Ahai
Üye

Herkesin işi gücü var ama biraz foruma gelin en doğru bilgiyi tartışarak buluruz daha yardımcı oluruz birbirimize..son koşuda 1.05 koşacak belki ama 3.domaniç yıkmayın kale kalsın. Valla sabrinin atı 2 provasında yine takılmış atta kumaş var kimse inkar edemez ama inan soğuttu beni kazandığı her yarışta üzülücem tek yazmadım diye ama bende lüxü bitti artık tek yazmam bundan sonra.bide bugun plase olucak heralde katiphan ömerden tamamen kurtuldu yarış kazanma hırsı olan ayhana verilmiş sanki artık çıksın bu at denmiş gibi.halisin dünkü ölü topragını üstünden atmış olucagını düşünerekten arada kalite farkının oldugu arımla fotoyu önde geçer.

taha
Ziyaretçi
taha

Selam usta bu gun cok guzel yorumlar y

bilge
Üye
bilge

sheva sana katılıyorum gunun kalesi domaniç ve alderamin olur

simitci76
Üye
simitci76

abi tam o atı söylücektim sen çekiniyorum diye yazmışın karadeniz gr-1 ikincisi ve o koşuda bici bici yi geçti :))))

simitci76
Üye
simitci76

nacizane fikirlerimi yazmak isteedim yüksek müsadenizle :))1.ci altılı birinci ayakta ben petek disa yı tek düşünüyorum yanına at yazarsam kurt efe veyaa canpetek ikissinden birini yazarım favori diye mobangoyu yazıcam :))ikinci ayakta 1-15-3 yeterli gibi üçüncü ayakta aman ormancı türküsünü söylemeyin derim yeri olan mutlak süretle yazsın arım geçilmez gibi beşinci ayağa ben 3 ve 5 i mutlaka yazıcam 9 numara kazandığı koşuda derecesi burdaki çok attan daha iyi ama ben geri planda tuttum aama yazılır kalın kupon yapanlar yazssın idealist aynı dereceyi yaparsa geçilmez gibi duruyor tuğra tek gibi dursada derecesiyle yanına 2 numara ve bombacı abimim soylu güzeli bide ben buraya çok süprizde iki at daha dicem biri torun callas diğeri iki senedir yarış kazanamayan gurup-1 kazanmış don destello alderamin tek tutuyorum ama yanına at yazanlara bende sabrinin atına güvenmemekle beraber ömer kayalı özyel ve torosdağını önericem bbir atım dahaa var yeri olanlar mutlaka yazsın koşanağa arsenlupen ve ceri ceri lady burayı kapatır gibi duruyor maktaymanıda yazan bu ayağı kapamıştır valla orjine göre domaniç gelmesi lazım yıkan için sadece 13 numara diyorum herkese bol şans yazdığınız gibi gelsin diyorum ankara proğramı çok yarış olunca kafa karıştırıcı izmir daha sakin duruyor

admin
Yönetici

1.Ayak : 1,4
2.Ayak : 1
3.Ayak : 2,4,5,7
4.Ayak : 3,4
5.Ayak : 3,5,8,9
6.Ayak : 4,5,8

İlk altılı, bol şanslar

mustafa33
Üye
mustafa33

Tam yatıracakken bir zehirci geldi yanıma tanıdık olduğu için yorumlarda bulundu ve tamamen kurguyu değiştirdik 😉

1,3,5,6
1
2,8
1,2,3,4,
h
4 ////17,28 tuttu

diğeri

1,3,5,6
1,9,15
8
3,4
1,9
4,5,6 // 8,64 tuttu

diğeri

3
1
2,4,5,8
3,4,
h
4,5,6,13 /// 17,28 tuttu

mustafa33
Üye
mustafa33

yazdıklarım birinci altılı içindi ,, devam ederse yatırdıklarımın resmini çeker atarım buraya

mustafa33
Üye
mustafa33

ikinci altılı ganyan için

h
4
1,2,7,9
2,3,5
4,5
3 //// 12,96

besli ganyan ise

4
h
2,3,5
h
3,9,11,13 /// 45,36

bugün için tamamına 103,50 ödedik eve döndük artık ya aksama en azından 1 altılı yakalamış oluruz yada önümüzdeki maçlara bakarız 😉

Taha
Ziyaretçi
Taha

Bombacı kardeşim bu gunku yorum larindan benim altilim 2 altili 1a/1/2a/4/3a/2 3/4a/5/5a/1 2/6a/3 13 on misli

simitci76
Üye
simitci76

üç kuponum var ankarada kapatıyorum poroğramı paylaşmak istedim 1.ci altılı ikinci altılı ve yedili plase :))))

1.Ayak : 3,5,6
2.Ayak : 1,3,15
3.Ayak : 4,6,9
4.Ayak : 4
5.Ayak : 1,3,5,9
6.Ayak : 4

Yarış Tarihi 18.08.2016 Hipodrom Adı 75. Yıl Hipodromu Ankara
Oyun Türü 6’lı Ganyan Koşu 1
Misli 1 Bahis Sayısı 108
Tutar 6,48 TL

1.Ayak : 1,3,5,9
2.Ayak : 4
3.Ayak : 1,2,3,8
4.Ayak : 2,4,5,6
5.Ayak : 1,2,5
6.Ayak : 3

Yarış Tarihi 18.08.2016 Hipodrom Adı 75. Yıl Hipodromu Ankara
Oyun Türü 6’lı Ganyan Koşu 5
Misli 1 Bahis Sayısı 192
Tutar 11,52 TL

1.Ayak : 4
2.Ayak : 1,3,9
3.Ayak : 4
4.Ayak : 1,2,8
5.Ayak : 2,4,5
6.Ayak : 2,5
7.Ayak : 3

Yarış Tarihi 18.08.2016 Hipodrom Adı 75. Yıl Hipodromu Ankara
Oyun Türü 7’li Plase Koşu 4
Misli 1 Bahis Sayısı 54
Tutar 3,24 TL

simitci76
Üye
simitci76

ah be ah tek tutuyorum petek disa yı dedim gene yanına agf kurbanı oldum :))))

simitci76
Üye
simitci76

bombacı üstadım sıralamandaki gibi bitti yarış ama tek farkla mobango 2.ci petek disa birinci:))))

admin
Yönetici

2. ALTILI

1.Ayak : 3,5,8,9
2.Ayak : 4,5,8
3.Ayak : 2,7
4.Ayak : 2,3
5.Ayak : 1,2
6.Ayak : 3,9,13

simitci76
Üye
simitci76

sistemime göre gelmicek iki at vardı biri bir numara diğeri 3 numara onlarda hedef belirlemişler bbiri ikinci biri üçüncü oldu ? benim sistem bana çok paralar kazandırcakta az daha zaman lazım takip süresi lazım :)))))

simitci76
Üye
simitci76

bende seni takip ediyorum üstad :)))) fikrlerin ve çalışmaların süper :)))

Azor Ahai
Üye

Yaw simitçi bişi sorucam meslek olaraksa saygı duyarım baştacısın ama kullandığın nick altılı için cazip bişi değil sanki ?

simitci76
Üye
simitci76

en krktuğum ayaktı az at yazmıştım agf de olsa son anda geldi :))

mustafa33
Üye
mustafa33

evet 3 taneden biri gitti elimizde kaldı 2 tane altılı ve kalan kosu sayısı 4 😉 çoğu gitti azı kaldı ha gayret burayı geçersek son ayak 4 numaraya kadar gideriz herhalde

simitci76
Üye
simitci76

sheva abi nikin anlamı şu bizim buralarda ufak kupon yapanlara simitçi kuponu diyorlar o yüzden öyle bi nik aldım :))) ben genelde ufak kuponlar yaparım çok nadirdir kalın kuponlarım en kalını 50 tl yi geçmez oda iyi bir para aldıysam yaparım bakma bu aralar 10 tl falan yapıyorum geçenlerde bi 400 tl almıştım ordan yiyiyorum :)))) dün gecede son ayakta yattık ya üzüldüm valla

simitci76
Üye
simitci76

niye 300 tl vermedimi akşamki altılı ? benmi yanlış gördüm yoksa ?

simitci76
Üye
simitci76

alabilen ormancı dayıya bahis aalsın

simitci76
Üye
simitci76

favoriyi yazmadık plase geldi gelseydi ya ormancıdayı :)))) 14 ganyanla ama takip edin at gelicem dedi de iç kulvarı tahmin edemedi :))) yalnız bu çocuk geleceğin karataşı çok güzel at biniyor çok beğeniyorum

simitci76
Üye
simitci76

içimde bir his var sanki karataş ggetiremecek arımı yaatırcak beni:(((

Azor Ahai
Üye

Tutturursunda 50 lira verir inş 6lı 5 at 5at var. Günü çıkarsak bari

simitci76
Üye
simitci76

çok formsuz at biniyor bu aralar kendine ggelmesi lazım

simitci76
Üye
simitci76

tüm sözlerimi geri alıyorum üstad yüzümü kara çıkardın ve getirdin teşekkürler sana halis

simitci76
Üye
simitci76

idealistte gelirse herhalde içerdeyiz hayırlısıyla şeytanın bacağını kırarız :))))

simitci76
Üye
simitci76

aynen öyle yol bulamadı ruattı o

simitci76
Üye
simitci76

dün gece istanbul yarışlarında son ayakta yattım yine dün ece idda oynadım son maçımda QPR maçına sıfır oynadım son 90+ da gol yedi QPR yatttım bugün şu an 4/4 gidiyor kuponum beşinci ayak 4 at (1,3,5,9,) son ayak 4 tek bu sonlar beni bitirecek galba :)))) son ayak son dakika şansızlığını kırmam lazım artık :))))

simitci76
Üye
simitci76

evet bu sefer son ayağada kalmadan gümledik hayırlısı olsun ne diyelim yenisine sağlık :)))altılıda yattı

simitci76
Üye
simitci76

sanki biraz faullü bir yarış ama bilemiyorum tekrar izlicem :(((

ERKAN
Üye
ERKAN

Umarım öyledir son saniye ikinci 6 dan 4 bende çıkardım pisi pisine yattık

ERKAN
Üye
ERKAN

..

Azor Ahai
Üye

Katiphanı tek yazmazsak olacağı bu 🙁

ERKAN
Üye
ERKAN

Sonuç değişmiyor..

Stefano
Üye
Stefano

Resmi kırpmayı unutmuşum admin sen diğerini siliver sana zahmet =)=) izleyemedim ama bilmişim 1. altılıyı

admin
Yönetici

Helal 🙂

Stefano
Üye
Stefano

Eyvallah =)darısı ikinci altılıya hepimize

simitci76
Üye
simitci76

izmire altılı yapacaklaraa duyrulur ikinci ayak dayı dayı tek olur baskada bişi demiyorm ben büyük ihtimalle oynamıcam

simitci76
Üye
simitci76

tebrikler stefano :))))

Stefano
Üye
Stefano

Teşekkürler usta,büyükleri sizin olsun

Stefano
Üye
Stefano

Arsen lüpeni ancak bariyer dibine sokup geçtirebilirdin akın bravo

Stefano
Üye
Stefano

Ahh akın abi ahh son 3 yarışını 1.22 lerde bitirmiş atla, 1.23 e yarış verdin

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.