17 TEMMUZ 2020 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zorlu ve Sürprize açık bir İstanbul Programı tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Dişilere ait yamak 1 koşuda mesafeye yatkın isimlerden ve idmanlarında kendisine eşlik eden aprantisiyle beraber sonlarda etkili sprint atabilen 1 MOLTO BENE koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, uzun bir aranın ardından start gören bu kez çok daha etkili bir yarış koşmasını beklediğim 4 BUMERANG, ilerleyen yaşına rağmen bugün uygun rakipler arasında ön planda olacak olan 7 MISS ELENİ, Son startında oldukça kötü bir performans ortaya koyarak hayal kırıklığı yaratan bugün için yarışı kazanması normal sonuç olabilecek 6 KASALİNA ve sevdiği mesafede rakiplerini geride bırakabilecek idman görüntüsüyle 3 ANANIASHVILI koşuda rakiplerinin önünde değerlendirdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Dişilere ait Handikap mücadele de arap isimlerin koşusunda sürpriz bir sonuç çıkabilir. Olabildiğince azalttığım sıralamam da öncelikli şansı bugün AGF tablosunda geride planda kalmasını beklediğim çok ters bir yarış gelecek olan ve koşunun sürprizine imza atmasını beklediğim 11 CAMGÖZ koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, son iki startını kazanarak İstanbula gelen ve sevdiği mesafede koşuda favori konumunda çıkacak 2 ARSLANDİKENİ, Ağır kilosuna rağmen usta pilotuyla beraber yarışı lehine çevirebilecek 1 GÖKÇE HATUN, ilerleyen yaşına rağmen bu tip mesafelerde es geçilmemesi gereken 5 PEXUSS ve idmanlarında hareketlilik gözlemlediğim 3 GÜNBİKE koşuda ön planda değerlendirdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin şartlı 3 mücadelesinde iki isim rakiplerinin önünde gözüküyor. Ara sonrası start aldığı iki yarışında yükselen bir ivme yakalayan ve son startını kazanarak form çıtasını yükselten devam eden formuyla beraber bugünde koşuda kazanmaya en yakın isim durumunda ki 4 SERBÜLENT ve son startında ki uzun mesafede ki başarılı yarışı ardından bugünde uzunda denenecek olan ve son idman işlerinde kısa sprintte iç pistte yapmış olduğu etkili sprintini yarışa yansıtması halinde koşuda kazanmaya yakın isim olacak 3 CİBO HAN formda Jokekiyle beraber en ciddi rakip konumunda olacaktır.

4.AYAK : 3 Yaşlı Arapların Şartlı 1 Mücadelesinde Bursa pistinde ki hazırlıklarında ki uzun süreli idman görüntüsüyle yarışa oldukça hazır girecek olan ve anne kardeşlerinden Balalayka gibi grup yarış koşmuş statüdeki bir isimle kardeş olan 6 KESKİNŞAH koşuda kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, Yine anne kardeşlerinde Gökçe Hatun ve Gürgür Baba gibi kum piste yatkın kardeşleriyle beraber Akın sözenin bu tip Maiden ve Şartlı 1 yarışlarında ki başarılı performansıyla beraber 3 BAYÇİL ciddi rakip olup, hızlandırdığı idmanlarında ki görüntüsüyle bugün etkili bir yarış ortaya koyacak olan yarışın favori konumunda ki 5 JAVELİN, Anne kısrak babası İzbatur olup Kum pistte etkili koşmasını beklediğim idmanlarında ki güzel görünümüyle 7 OLGUNALP ve bu yarışa uzun bir süredir hazırlık içerisinde olan uzun galoplarıyla beraber yarışta şansının rakipleri kadar fazla olduğunu düşündüğüm 8 YAĞIZ ABİ koşuda şanslı gördüğüm taylardır.

5.AYAK : 4 ve Yukarı İngilizlerin G1 19 MAYIS KOŞUSU benim liman tercihi yaptığım bir isimle şablonuma yer vereceğim. Ara sonrası koşmuş olduğu yarışında ki yakın ara ikinciliğinde çok iyi bir koşu sergileyen bugün kazanmış olduğu kondisyon ve form durumuyla beraber kendisini artık ezberlediğini düşündüğüm Selim Kaya uyumu ile beraber idman pistinde ki çok kolay işlerinde bu yarışta çok fazla sıkıştırılmadan hazırlanan ve çok kolay bir yarış yapmasını beklediğim 2 FİNESSE ‘nin bu yıl ki ilk birinciliğine ulaşmasını bekliyor ve BANKO olarak şablonumda yer veriyorum.

6.AYAK : 4 Yaşlı Arapların Handikap 15 mücadelesinde son startında uzuna çıkınca çok farklı bir yarış ortaya koyan ve rakiplerinin önünde koşuyu oldukça gösterişli bir şekilde kazanmasını bilen bugün ağır kilosuna rağmen rakiplerinin önünde koşuyu kazanması normal sonuç olacak 1 ARİFÇO koşunun favori konumunda ki isim olup, bu mesafede yarış tecrübesi elinde olan ve etkili hazırlıklarıyla beraber bugün için ciddi rakip durumda ki 2 RODRİGUEZ, İdmanlarında ki görüntüsüyle çok etkili bir yarış performansı ortaya koymasını beklediğim 3 MENGÜALP ve bugün AGF tablosunda oldukça gerilerde yer almasına rağmen hazırlıklarında ki kısa işlerinde oldukça dikkat çekici işler ortaya koyup sonlarda rakiplerini avlayabilecek hazırlıklara sahip sürpriz isim 11 YURTHAN koşuda şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,4,7,6,3

2.AYAK : 11,2,1,5,3

3.AYAK : 4,3

4.AYAK : 6,3,5,7,8

5.AYAK : 2 FİNESSE

6.AYAK : 1,2,3,11

TUTAR : 70 TL

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar olsun Yavuz

admin

Hızlı bir şablon çıkardım. Herkese bol şanslar.

1-3-4-6-8-9
1-2-3-6-8-12
5
1-3-5-7-8
2-4-8
1

Son ayağı çok incelemedim.

SANAL

Değerli Yavuzhan, tahminini epeyce inceledim. Cazip bir tahmin.
Bol şanslar.

İSTANBUL-1-

1.AYAK : 4,1,3,6,9,7
2.AYAK: 5
3.AYAK: 2,1,5,4
4.AYAK: 6
5.AYAK: 1,2,6,3,4,9,8
6.AYAK: 3,1,4,2,5,7
70 ₺

İSTANBUL-2-

1.AYAK: 6
2.AYAK: 1,2,6,3,4,8,9,5,11
3.AYAK: 3,1,4,2,5,7
4.AYAK: 5,6
5.AYAK: 2,4,7
6.AYAK: 1,2,3,4,6,11
136 ₺

OGEMİ

Sanal bol şanslar… Sana mümkünse eklemeni tavsiye edeceğim birkaç at var…

3.AYAK) 8 NEVER LOSE…Bu at boş at değil son yarışında da kötü koşmadı…Eğer 2-3 at yazmış olsan kafanı karıştırmazdım ama bi bunu dışarda bırakmışsın, bence onu da kat oyununa…

4.AYAK) Ben iki atla geçmek zorunda olsam bunların arasında Orçun yavrusu 3 BAYÇİL mutlaka olurdu, tavsiye ederim..

6.AYAK) Yıktın madem 7 Barışın Gücü, 10 Rest ve Rising’ten 12 Kamakaya’yı da eklemeni tavsiye ederim…

Tüm site olarak kurgularını kendi kurgumuz gibi takip edip destekliyoruz…Niyetim kurgunu etkilemek değil sadece belki “Adam haklı, gözümden kaçmış şu iki at” dersen o desteği sağlamaktır…Bol şanslar…

SANAL

Teşekkürler OGEMİ. İlave önerilerini kuponuma ekliyorum.
Bol şanslar.

SANAL

Kendi kuponuma bakarken ilk ayakta yatacağını anladım. Senin kupona bakınca tekinden yatacağını anladım. Allahtan kuponun biri tuttu.
Çok teşekkürler güzel kurguydu.

10
0
Tahmin paylaş.x
()
x