17 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Dokuz koşulu İstanbul programından herkese selamlar. 1. Altılı ⏰ 14:00 da başlayacaktır.

1.koşu: 2019 da birincilik ile tanışamayan safkan artık erdi. Kafadan risk almak isteyen oyuncular tek olarak (8) numaralı TORUN CALLAS deneyebilir diye düşünüyorum. (1) CANGÜVEN ve (4) MOLTE BENE daha sonra.

2.koşu: Gruba istinaden çok üst sınıf olan  (11) numaralı WIN THE LADY bir başka tek olarak riske edilebilir safkandır. Takip düşündüğüm isimler (4) CHAMPAGNE, (5) DOLPHINS GIRL ve (7) MIA PREZIOSA

3.koşu: Gruba istinaden çöm üst derece de formda olan (4) numaralı BEKİR bir başka tek adayım. Rakip olarak ise (6) ALGANTAY ve (7) BEKİRCAN denenebilir diye düşünüyorum.

4.koşu: ilk defa koşacak olmalarına rağmen (3) numaralı LADY PERFECT yine tek olarak riske edilebilecek bir başka safkan olduğunu düşünüyorum. Eksik koşarsa burada Pazar son derece dağınık. Sıralamam şablonda olacak.

5.koşu: Başarısız yarışları olsa da safkan her geçen gün sürprize imza atmak için daha da hazır hale geliyor (4) MOSKOVA ATEŞİ ilk safkanım. (7) AKAĞAÇ, (1) CANKURTBEY, (2) MONTEGO ve (8) BİNBİR daha sonra.

6.koşu: Benim için karar vermesi inanılmaz zor bir yarış. Kaldı ki günün en zor ve mücadeleye sahne olacak yarışı gibi. Buraya kadar kaç tane tek olarak riske edebileceğim yarış olsa da ben ilk altılı için burayı tercih edip ikinci altılı da tek atacağım safkanın yanına rakip yazacağım. Koştuğu ilk yarışta Kocaeli’nin gözbebeği piste çıkıyor lafını duyduğum da zaman oldukça geçti. Dolayısı ile herhangi bir tahminde bulunmaya fırsatım olmadı. Ancak geçen sürede gördüm ki arkadaş haklıymış. İstanbul da son derece zorlu ve dişli rakiplerle mücadele edecek olan safkan ilk defa Halis ile buluşacak. Halis’in bu safkanın üzerine atlaması beni oldukça heyecanlandırdı. Ancak baştan söylemem gerek son derece riskli olacak. Çünkü çıktığı çim yarışlarında çok eksik koştu. Buna rağmen Halis’in sentetik piste üzerine atladığı safkan günün en büyük sürprizine imza atabilir. 1. Atılı için (8) numaralı RUN FOR THE SUN riskli de olsa BANKOMDUR.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 8 /// 1-4

2.ayak: 11 /// 4-5-7

3.ayak: 4 /// 6-7

4.ayak: 3 /// 5-1-6-2-7-8-9

5.ayak: 4-7-1-2-8

6.ayak: 8 tek

7.koşu: Safkan şeytanın bacağını bir türlü kuramıyor. Ama artık oldu diye düşünüyorum. Bu defa yanına rakip yazmak bana oldukça lüks geliyor. Geldi geldi gelmedi mi sonra ki yarışlar için kıymeti kalmayacak. Bu program için gelmesi son derece önemli riskli de olsa (6) numaralı UÇAN FİL BANKOMDUR.

8.koşu: Şu ana kadar çıktığı yarışlar da hiç birincilik alamasa dahi bir çöm birincilik alan rakiplerinin yanın da ben sürprize imza atabilecek kalitede olduğuna inanıyorum (11) numaralı SAGARMATA günün bir başka tek olarak riske edilebilecek safkanı olup rakip düşündüğüm isimler şablonumda olacak.

9.koşu: (8) TETİNA ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak.

2. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 /// 5-1-6-2-7-8-9

2.ayak: 4-7-1-2-8

3.ayak: 8-9-3

4.ayak: 6 tek

5.ayak: 11 /// 6

6.ayak: 8-1-13-10-12-2-6-14-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
scarface3434

İyi geceler bankocu bol şanslar

scarface3434

Yorumlarınızı okudum kafamda soru işaretleri vardı ve gerçekten cesaretin yerine geldi en az 4 kez izledim idman pisti programını özellikle BEKİ VE SAGARMATA adeta İngiliz atlarına nispet yaparcasına mükemmel bir çalışmaları vardı ve UÇAN FİL de adeta kanat takmış gibiydi son ayak ise benim görüşüm bu gurubun birkaç tik üzerinde olan HERGELE. SON YARİSİNDA TEK ATARAK 2.500₺ gibi bir ikramiyeyi kazanmami sağlayan ÖZREİS ARKASİNDA YER ALAN VE SENİNDE İŞARET ETTİĞİN TETİN SON OLARAKTA ADETA İDMAN PİSTİNDE KANTARMAYİ KOPARACAK GİBİ GİZUKEN ÖZDAMAR Tercihlerin olacak

admin

Bol şanslar Bombacı

admin

4 RUN FOR THE SUN ilk koşusunu uzun mesafede kazanırken büyük sürpriz yapmıştı. Sonraki koşusunda ise yine benzer grupta, düzlükteki rakipleri farkı açınca rahat bir 3.lük aldı. İlk defa çime çıkacak bu Run For The Sun’ın babası Canford Cliffs, çim pistte arka arkaya 5 adet G1 koşu kazanan ve son koşusunda talihsizlik yaşamasa belki de efsane at Frankel’i geçecek bir isimdi. Çim pistte daha iyi koşmasını ve uygun grupta kazanmasını bekliyorum.

Çim yarışı için yorumum böyleydi. Umudu henüz kesmedim :)

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x