Ana Sayfa / Tahminler / 17 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

17 TEMMUZ 2018 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

At yarışı Tahminlerimi İstanbul-Ankara-Bursa programları üzerinde yapacağım. Bütün Takipçilerimize Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : 3 ve Yukarı İngilizlerin Şartlı mücadelesi yamak statüsünde olunca biraz zor hal almış gözüküyor. Koşu içerisinde ön planda değerlendirilmesi gereken isim bu tip mesafelerde sonlarda ki kuvvetli sprint özelliğiyle 6 WİN THE WEST'e veriyorum. Koşuyu süratlendirmesi muhtemel iki ismin inatçı karakteri ve hazırlıklarına bakıldığında yazılmadan geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm 2 BOTANVADİSİ - 5 EREN EFENDİ, bu iki süratli ismin hemen arkasına yaslanıp koşu içerisinde viraj üzerinde çok farklı bir tempo kurup yarışı kazanabilecek güce sahip 4 ERTUĞRUL ve kısa bir süre geri çekilen bugün dinçlik yarışı yapabilecek uygun sıklet avantajıyla Ankara pistinde ki idman görüntüsü iyi olan 9 BOGDANOVİC koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde son startında koşuya çok geç başlayıp start sorunu yaşayan ismin bugün start içerisinde çok fazla takılacağını düşünmüyorum. Hazırlıklarında dikkat çekici işleriyle koşuya katılacak olan 2 LİTTLE KİNG sevdiği uzun mesafede kazanmaya yakın isim olup, Özcan Yıldırım idaresi içerisinde uyum sağlayan ve bu tip mesafelerde es geçilmemesi gereken 3 MADE İN FOÇA , çok fazla acele etmeyip iyi zamanlama yaptığında bu rakiplerinin önünde koşuyu tamamlamasını beklediğim 4 VİCTORY CRY, son startına hayran kaldığım startta fazla oyalanmasına rağmen trafik yaşadığı son viraj üzerinde çok kolay bir tempoda gelip yakın ara tabela dışında kalan bugün uzayan mesafe de bomboş kilosuyla koşunun sürprizine imza atabilecek 11 ABUBAKAR koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 2 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 1 mücadelesinde yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan tayların ayaklarının düz basmasını temenni ederim. Koşu içerisinde hazırlık aşamasında ki işlerinde oldukça iyi işler ortaya koyan 6 VİCTORY ROSE koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim olup, sağlam bir kan hattına sahip olan beklentilerin yüksek olduğunu düşündüğüm koşunun muhtemel favori ismi çıkmasını beklediğim 3 GOLDAEON, es geçilmemesi gereken idman görüntülerinde ki iyi işleriyle 2 BAY PATRON, 4 KİNG OF YAVUZEL, 5 SKY MOON yarış içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : 4 Yaşlı Araplara ait Polatlı Koşusunda Sadettin Boyraz ile olan uyumu tartışılmasız olan ve bugün sadece bu isim için Ankara pistlerinde olan seçici koşulara başlamasıyla başarı oranını daha fazla yükselttiğini düşündüğüm tecrübeli Jokeyin son koşusunda yakın ara kaybettiği rakibi önünde bu kez rövanşı alması an meselesi gibi görünüyor. 5 ULUKIZ koşunun favori konumunda gördüğüm ismi olup, Üzerinde çok fazla teşviki sevmeyen Jokeyiyle bugün işinin biraz daha zor olduğunu düşündüğüm kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm ismin kendi gücüyle bir kez daha rakiplerinin önünde geçmesi normal sonuç olabilecek 4 SATANHAN ve bu tip az atlı mücadeleler içerisinde çok etkili Jokeyi Ayhan Kurşun idaresinde tekrar kum piste dönen 2 BUDUNALP koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : 4 ve Yukarı Arap atlarının Handikap 17 mücadelesinde Mücahit Bayır idaresinde idmanlarına özel olarak çıkan ve yaptığı son idmanlarında oldukça mükemmel işler çıkaran ikilinin koşu içerisinde sevdiği uzun mesafeli bu koşuda çok fazla zorlanmadan rakiplerinin önünde koşuyu net bir birincilikle kazanmasını beklediğim 5 OZANŞAH günün BANKOSU olarak kuponumda yer veriyorum.

6.AYAK : 4 Yaşlı Arap atlarının Handikap 16 mücadelesinde son üç startını Furkan Yüksel idaresinde 2000 metre de kazanması başarısı gösteren ismin bugünde Ankara pistinde ki hazırlıklarında rakiplerine göre çok iyi göründüğü ve formunu koruduğunu düşünüyorum 1 HÜMA SULTAN koşuyu kazanmaya yakın isim olup, İkramiye boyutu olarak yıkılması halinde biraz kıpırdama olacağını düşünüp bu tip uzun mesafeli yarışlarda varlık gösterebilen ve hazırlıklarında ki iyi görüntüsüyle süratli gitmesini beklediğim yarışta sonlarda rakiplerinin önünde koşuyu tamamlayabilecek 7 PALERMO ve Fotoda kaybettiği yarışının rövanşını almak için bugün şartlar aleyhine olduğunu düşündüğüm boş kilosuyla 8 YANTAR koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

ANKARA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 6,2,5,4,9

2.AYAK : 2,3,4,11

3.AYAK : 6,3,2,4,5

4.AYAK : 5,4,2

5.AYAK : 5 OZANŞAH

6.AYAK : 1,7,8

TUTAR : 63 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
admin
Yönetici

Bol şanslar Yavuz

admin
Yönetici

İhya edebilir bu program, bana gelmez 🙂 seninki tutar umarım.

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Bol şanslar Yavuzhan41 Kardeş

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

ankara plase
2,koşu 1
Ankara Altili
1,ayak 5,4,6,3,2
2,ayak 3,2,8,11,9,5,4,1
3,ayak 2,5,3,6
4,ayak 4 SATANHAN BANKO
5,ayak 7,1,9,3,6,8,2,5,4
6,ayak 1 HUMA SULTAN BANKO

Deniz56
Ziyaretçi
Deniz56

Elazig plase
2,koşu 1
Altili Ganyan
1,ayak 7,2,12
2,ayak 11,13,9,12,3,5,8
3,ayak ,4 ILKNUR SULTAN BANKO
4,ayak 6 SAGAMI BANKO
5,ayak 6,3,7,4,2,
6,ayak 13,1,4,7,15,6,5,12
Kupon bedeli 42 tl

DELİMAVİ
Ziyaretçi
DELİMAVİ

Herkese güzel bir yarış günü diliyorum… Bol şanslar

Ankara Altilim

1.Ayak……. 6 numaralı Win The West ve 8 numaralı KV 6 ve G 3 koşan başarılı aprantisi ile Diblanzade yeterli

2.Ayak…..Günün en zor yarışı Riske girmiyor Hepsi diyorum……

3.Ayak.. 1,2,5,6

4.Ayak…. 1,2,4,5

5.Ayak…. 5///////11

6.Ayak….Hüma sultan….. Yantar,Palormo ,Büyük bombası Seherinsesi

Sevgiyle kalın hoş kalın…….

admin
Yönetici

Bulanlara tebrikler.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...