17 ŞUBAT 2019 PAZAR İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

İzmir Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Erkek rakipleri arasında tuttuğu formla göze çarpan devam ettirdiği güzel formuyla beraber bugünde koşunun ön plana çıkan isim olmayı hak ettiğini düşündüğüm 2 POMALİN , İzmir idman pistinde ki idmanlarında önemli gelişmeler içerisinde olup son yarışında ki ikinciliği ile birlikte bu yarışa sinyaller veren ilk çıkacağı uzun deneyiminde farklı bir görüntü ortaya koyabilecek 3 KARAMIH, Kurtel ekürisinin İzmir programında güzel bir başlangıç yapabilecekleri hazırlıklara sahip son ikinciliğinde önemli bir sürprize imza atmayı başaran 4 KIZIL ÇAKIR koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Sürprize açık görünüm veren koşuda yarış içerisinde ilk şansı ara sonrası gördüğü yarışla beraber bugün çok daha etkili bir koşu yapacağını düşündüğüm 6 GALİÇYA , son kazandığı yarışıyla beraber devam eden formunu sürdüren 2 ÖZERDİNÇ, eküri isimlerden özellikle İzmir pistinde ki son idmanlarında oldukça güzel işler ortaya koyan 10 VAZGEÇİLMEYEN, sevdiği mesafede bugünde şans vermeyi tercih edeceğim ilerleyen yaşına rağmen etkili bir koşu ortaya koyabilecek hazırlıklara sahip 11 NİLDA, son dördüncülüğünden sonra İzmir pistinde ki idmanlarında aşama kaydedip sürprize imza atabilecek performansa sahip 7 PEKSOYUNOĞLU , kendinden yaşça büyük rakiplerinle mücadele edecek olup idmanlarında güzel bir görüntü ortaya koyan 8 ŞAHİNSEMİH koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Uzayan mesafe ile beraber koşu zevkinin son metrelerde oldukça yükseleceğini düşündüğüm koşuda ön planda ki ismim performans olarak güzel bir form tutup bugün uzayan mesafe ile birlikte koşuda ön planda şans bulacağını inandığım 1 AZA LEA , zaman zaman çok ters yarışlar yaparak ön planda tuttuğum ismi geride bırakma başarısı gösterip idmanlarında güzel işleriyle dikkat çeken 2 PERA ve bugün çok uygun sıklet avantajının yanı sıra idmanlarında ki yükselen formuyla beraber rakiplerinin önünde koşuyu kazanabilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm 5 BİPOLAR LADY koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Son startını kazanırken bu tip mesafelerde etkili olduğunu birkez daha gözler önüne serip o gün içerisinde ön planda değerlendirdiğim isimlerden olup son İzmir idmanlarında oldukça akıcı gözüküp formunu koruduğunu düşündüğüm 2 HASAN EFE ön planda ki isim olup, Maidene kazanıp veda ettikten sonra geriye çekilip ara verdirilen düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlanıp kazandığı yerden devam edebilecek hazırlıklara sahip olan 3 JUNGLE MAN ve form olarak kendisinin iyi fakat üzerinde ki tecrübeli Jokeyinin formsuz oluşu ve kendisiyle uyumu hakkında soru işaretleri duysam da kalitesinin bugün ki rakiplerinden azımsanmayacak kadar fazla olduğunu düşündüğüm 1  GRAY TAİL koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Son üç yarışını kazanma başarısı gösteren ve inatçı karakteriyle birlikte her yarışında adından söz ettirmeyi başarıp bugünde yarışın ve agf tablosunun üst sıralarında olmayı haklı olarak hak ettiğini düşündüğüm 1 KIZILHAN koşuda çok ön planda değerlendirilen isim olmasına rağmen bugün koşu üzerinde Banko tercihim olarak sunacağım ismin favori konumunda çıkacak olan ismin daha etkisiz kaldığını düşündüğüm ortaya mesafeye düşmesiyle beraber uzundan kısaya dönmenin etkilerini yarış içerisinde yaşayacağını düşünüyorum. Bu avantajı kendisi adına iyi değerlendireceğini düşündüğüm İzmir idman pistinde ki son işlerinde muntazam işler yaparak bu yarışa oldukça iyi hazırlanan ve sevdiği mesafede sert Jokeylerden Kadir Tokaçoğlu idaresinde koşuyu kazanmasını beklediğim 4 ROMEO kuponum şablonumda BANKO tercih ettiğim isimdir.

6.AYAK : Kapanış ayağında ki Maiden mücadelenin oldukça zorlu geçmesini bekliyorum. Koşu üzerinde daha çok ön planda şans verdiğim isimler rakiplerine oranla daha yakın bir takvimi içerisinde start olmasına rağmen etkili idmanlarla bugün sürprize imza atabilecek hazırlıklara sahip 12 URSALA, son ikinciliğinin yanı sıra uzayan mesafenin kendisine yarayacağını düşündüğüm idmanlarında güzel görüntüsüyle 10 PERİ RUHSAR, ara sonrası koşacak olmasına rağmen şubat ayı içerisinde ki düzenli idmanlarla bu koşuya hazırlanan 13 WİCKED HEART , mesafe uzadıkça daha etkili koşacağını düşündüğüm 7 GÜRBÜZÜN GÜLÜ, son iki startında oldukça formda gözüken yarışın favori konumunda çıkmasını beklediğim 2 BIG ALBATROS , ilk startından sonra kazandığı tecrübe ile beraber İzmir idman pistinde ki hazırlıklarında etkili işler ortaya koyan 4 DÖKERLİZ , üst üste üçüncülükle ayrıldığı koşulardan sonra bugün birinciliğe merhaba diyebilecek 1 AŞANKIZ, yarış hayatı sona yaklaşan İzmir idman pistinde ki son idmanlarında adeta kanatlanan 8 MISS AYVALIK ve kapanışı kurtel ekürisiyle yapması normal sonuç olacak 3 BRAVE ACTRESS koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,3,4

2.AYAK : 6,2,10,11,7,8

3.AYAK : 1,2,5

4.AYAK : 2,3,1

5.AYAK : 4 ROMEO

6.AYAK : 12,10,13,7,2,4,1,8,3

TUTAR : 102,06 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
Kemal uzum
Ziyaretçi
Kemal uzum

GRAN TAİL diyorum o kadar.Diğer yorumlarda da hem çıkırım, bi tekim daha var

Kemal uzum
Ziyaretçi
Kemal uzum

TABİKİ ……KIZIL HAAAAAAN

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Gran tail ve kızılhan koşunun önde gelen isimleri bol şanslar dilerim

Mutlu sevgin
Ziyaretçi
Mutlu sevgin

Ilk ayağı süprize açık düşündüğüm bır yarış gördüğü yarış sonrasında daha ıyi bır yarış koşacak düşündüğüm 7 ozanefe son yarısından daha da ıyi kosacak 4 kızıl Çakır, ıyi form tutan 6 uçan Karaca erkek rakiplerle koşacak olmasına rağmen, ıyi formu olan po malın şanslı isimlerdir.

Ikinci ayakta son yarısından daha iyi durumda olan 2 ozerdinc kucuk ve misli kuponlara tek yazılabilir rakip 11 nilda.

Üçüncü ayakta dışıne göre rakip ve mesafesinde 1 AZA LEA Banko olur.

Dördüncü ayakta kaliteli bır isim olduğunu düşündüm 3 Jungle men ilk şanslı isim daha sonra 1 Gray tail ve 2 Hasanefe şanslı

Beşinci ayakta süratli bır yarış olacak ve lehine dönüşmesini düşündüğüm 2 firikya ilk şanslı isim daha sonra ikinci yarısında daha iyi koşacak 4 Romeo ve Kısalan mesafe bence aleyhine olacak ama formu çok iyi olan 1 kızılhan şanlı isimler.

Son ayakta sırasıyla 2 big Albatros 1 aşankız 12 Ursula 10 peri ruhsar 13 Wicked heart 11 prensesutkun ve 4 dökerliz şanslı isimlerdir

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Izmir
1. Ayak 2///1
2. Ayak 4,2,11
3. Ayak 2,1,3
4. Ayak 1 Banko
5. Ayak 1 Banko
6. Ayak Hepsi

Kupon Bedeli 16.38
5 misli 81.90

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar

Kemal uzum
Ziyaretçi
Kemal uzum

Merhabalar ,şöyle mesela kafada bi bomba 7 desem ,ikinci ayak 2 geçilirmi desem ,sonra mesela 1 .5 pota da ayıramaz sonra tabiiki 1 t e k sonra 1 in yanına tokaçoğlu emektarını koy güzel fikir hatta gökhanıda koy çünkü hatayı affetmez ,gelelim çizgi öncesine yani kuponu ganyan beyimdeki vişnelik oyuna kafaya 3 at ekle buraya 6 atta bulamanmı 3 ü benden 2 .12 .13..

Muhabir
Üye
Muhabir

Selamlar.
İzmir koşu gününde her ne kadar basit gibi görünen bülten büyük ikramiye verebilir. Öncelikle herkese bol şans diliyorum.
İlk ayakta kalitesi kanıtlayan 2 (POMALİN) önde gözükse de bu koşu H15 olduğu için kazanma şansları eşitlenmiş. Bu sebeple mesafe ve kilo avantajı bulunan 8 (UĞURSEL) kazanır diyorum. Rakip olarak 4,3,2 numaralı atları görüyorum.
2. ayakta dört yukarı arap atlarının 1600 mesafedeki koşusunda 7 (PEKSOYUNOĞLU) 9(TULYARBABA) 3 (TUĞALP) VE 2 (ÖZERDİNÇ) yeterlidir.
3. ayak: kapamalık H gözükse de benim sıralamam 5, 4, 3, ve 2 numaralı atlardır.
4 ayak TEK GRAY TAIL kazanır.
5. ayak TEK ROMEO kazanır.
Son ayak PERİ RUHSAR kazanmaya çok yakın gibi gözükse de 3 ve 13 numaralı atların rakip olduğunu düşünüyorum. Yazdığınız atlar yatırdığınız paraları hak eder inşallah.

yavuzhan41
Ziyaretçi
yavuzhan41

Bol şanslar

Mabi
Ziyaretçi
Mabi

Beyler bugün Mertcan çelik günü

salim
Ziyaretçi
salim

Izmir altili
1.2.3.4.6.8
2.ozerdinc
1.2.3.4.5
1.2.3
1.2.4.5
2.big albatros
Besli
2.3.7.9.11
2.3.4.5
1.2.3
2.firikya
2.3.8.10.12.13
Bol sanslar