17 ŞUBAT 2019 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana Programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Son startında ara sonrası koşacak olmasına rağmen o gün ki programda da banko tercih ettiğim ismin bugün yine rakiplerinin önünde olmasını bekliyorum. 2 FLYING BIRD rakiplerinin önünde olmasına rağmen bugün apranti uyumu nasıl olacak sorusu içinde rakip olarak, ara sonrası kısa mesafeli koşusunu kazanırken güzel bir görüntü ortaya koyup üzerine koyduğu formuyla beraber 4 PERSISTANCE, idmanlarında güzel işler ortaya koyan bu tip mesafeleri çok seven 10 JAMALA ve bugün vermiş olduğu aranın ardından sahaya çıkacak olan dişi rakiplerinin yanında sonlarda söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 5 UNCHAINED MELODY koşuda ön planda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Son iki startını kazanarak form olarak oldukça yukarılara çıkan 1 DİLBER GÜLÜ uyum sağladı Jokeyi Ali Kaçmaz idaresinde bugünde rakiplerinin önünde kazanmaya yakın isim olarak öne çıkıyor, Son üçüncülüğünde toparlandığını düşündüğüm ve bugün içinde favori olarak gördüğüm dilber gülüne ciddi rakip olabilecek görüntü içerisinde ki 4 GÖRGÜNCAN , ara sonrası koşmuş olduğu Urfa koşusunu görmezden geldiğim bugün ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyan 8 ÖZLENEN GÜL, uzayan mesafe ile beraber bu kez daha etkili bir yarış ortaya koyabilecek güce sahip 6 HÜMA SULTAN ve ekürisi kendisi kadar iyi durumda olduğunu düşündüğüm sonlarda sert sprinter yapılarıyla 11 ŞERİFE ABLA koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Ön taraftaki temponun oldukça yüksek geçeceği net olan bir yarış. Koşu üzerinde hazırlıklarında oldukça iyi işler yapan 1 GLOİN ön taraftaki sert temponun hemen arkasında yer almayı başarabilirse sonlarda rakiplerinden sıyrılıp birinciliğe adını yazdırabilir. Bu ön taraftaki tempodan bugün kendisinin çok iyi bir sonuç çıkarmasını beklediğim özellikle sonlarda 200’den sonra çok sert sprintiyle rakiplerinin direnç kaybetmesinden yararlanması durumunda son Adana idman pistinde ki görüntüsünü yarışa yansıtması halinde Müslüm Çelik idaresinde koşunun tatlı sürprizine imza atabilecek 4 ROYAL AVSAR ve ön taraftaki tempoda yarıştan kopmaması halinde bugün rakiplerini geride bırakabilecek hazırlıklara sahip 5 SKY WOLF koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Ankara pistinde kazandığı yarış sonrası geri çekilen ve Adana pistinde ki idmanlarına devam eden son işlerinde gayet iyi görüntüsü ile beraber bugünde koşuyu kazanabilecek güce sahip 6 TONGA koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, Kısa ve orta mesafelerde güzel yarışlar koşacağını düşündüğüm bugünde sevdiği mesafe içerisinde hazırlıklarında ki görüntüsünü sahaya yansıtması halinde birinciliğin güçlü adaylarından olduğuna inandığım 5 BARTOLOMEO, idmanlarında ki güzel görüntüsünü yarışına yansıtması halinde favori çıkacağı koşuda istediği birinciliği alabilecek görüntü içinde ki 2 MADENCİ ve kazandığı maiden mücadeleden sonra formunu koruduğunu düşündüğüm 4 BACHELOR DEGREES koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bugün program üzerinde kendisine oldukça güvendiğim ve çok kolay bir görüntü içerisinde koşuyu kazanmasını beklediğim rakiplerine oranla muntazam idman görüntüsü ve form durumu ile beraber koşuda beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim 2 BİTURBO kuponum içerisinde BANKO tercih ettiğim isimdir.

6.AYAK : Bugün içinde rakiplerine bakıldığında koşuda kağıt üzerinde büyük favori çıkacak olan ve hazırlık olarak idman pistinde ki kısa galoplarında çok iyi işler ortaya koyan Ahmet Çelik idaresinde ki 4 DERİN MAVİ koşu üzerinde ön planda olan isim olup, idmanlarında oldukça rahat gözükürken bu kez çok etkili bir koşu ortaya koyacağının sinyallerini verdiğini düşündüğüm 2 ASTEROİD, form olarak yükselen bir ivme yakalayan devam ettirdiği formuyla beraber koşuda şans arayacak olan 1 ZÜBEYİR , kenter olarak koşuya hazırlık yaparken bu rakipleri içerisinde es geçilmemesi gereken 3 DORU YİĞİT ve  maiden’den galibiyetle ayrıldıktan sonra yükselen bir form yakalayan güzel yarışlar ortaya koyarken kendisinin bugün içinde koşunun sürpriz isimlerinden olduğunu düşündüğüm 9 NEŞVAN koşu üzerinde ön planda şans verdiğim isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,4,10,5

2.AYAK : 1,4,8,6,11

3.AYAK : 1,4,5

4.AYAK : 6,5,2,4

5.AYAK : 2 BİTURBO

6.AYAK : 4,2,1,3,9

TUTAR : 84 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kavas

Adana
10-4
1-4-5
2-3-4
2-6-1
2-7
5-3

Şükrü

Son ayağa kadar güzel gitti yinede sizi tebrik ederim

Tugo

İkinci ayak8 ÖZLENENGÜL ve
son ayak5 ALGANTAY banko tercihlerim
Bahis severler 5 Algantayın yanina 3,4,1 öncelikli olarak düşünmeleroni tavsiye ederim.Bolşans

Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Adana
1. Koşu 8,2,7,3
Altili Ganyan
1. Ayak 2 FLYING BIRD BANKO
2. Ayak 1 DILBER GULU BANKO
3. Ayak 5,2,3,1,4
4. Ayak 3,5,1,6,2,4
5. Ayak 2,8,3,4
6. Ayak 3,1,4,5,2,9,7

Kemal uzum

1. Ve 2 ayakları tek bulsak süprizler gelmiyo ilk iki ayakta süpriz olmazsa para vermiyo ben şöyle oynayacağım 1.Ay.2.4 bittik 2.Ay.1.4.bittik 3.Ay.skw volt bunları uyutur koşu bitmeye 20 metre kala akılları başlarına gelir gelirde ne fayda ,ya 200 metre kala biri uyanırsa oda GLOINolurmu olur.4.Ay.1.2.3.4.ayıramam ama 4 çok önde.5.Ay.Biturbo tek olur ama parayı ben burda arayacağım ,yanına 5 bombam var biri gelse 1000 lirayı öldürmez .Gelelim son ayağa.Derin mavi 8 boydan aşşağı kazanmaz ama biz ne yapıyor yanına pimi çekilmiş 3 atım varkiiiii ama dedim ya en az 8 boy artıramazsa.

Kemal uzum

Affınıza sığınarak ben hep alternatif kupon koton oda tam 5 lira turar yani benim oyunum 2 kupon toplamı 10 .080 tutar şöyle oyunum yatıracağım kupon zaten şu an ganyandayım izmirde son ayak 4 atım var bakaçaz.Gelelim adanaya yalnız şu koşuya bakayım sonra

Kemal uzum

2.4. 10.13

Kemal uzum

Tuttu bakalım ne verecek

Kemal uzum

1.Ay.2.4.8….2.Ay.1.2.4…..3.Ay.5 TEK….4.Ay.4.TEK….5.Ay.4.4.8.10….6.Ay4.9….5lira 40 kuruş….Bide şu müsadenizle 1.Ay.2.4…2.Ay.1.TEK…3.Ay.1.3.5…4.Ay.1.2.4…5.Ay.2.TEK…Son ayak 4 atta bulamazmıyım ama o dör at çok önemli 4.9 çok önde hatta 4 tek olur ammaa olmazsa o 2 atı bulmak size kalsın ben öyle yapayım 10 liralık oynayan 8 at yazabilme şansı şansı var yada teklerden birini yıkıp 4 atsa yazılır ben son ayağa 4 at yazıp prensiplerinden vaz geçmeyeceğim bulana bol şans .Ben 10 lira verip kısa bi süreliğine hayal satın alıyorum bazende bugünkü izmiri aldığım cephane oluyo 106 lira aldım O yüzden bide 10 liralık oyunum olacak hayal kurma süresini uzatmak adına ,herkese bol şans ve umarım hayatınız boyunca hep iyi insanlar çıksın karşınıza.

admin

Rastgele Yavuz

Kemal uzum

Tebrik ederim