17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Düşük ikramiyeler seyrinde devam eden yarışlar ardından bugünde çok cazip konumdaki İstanbul Şablonum Şöyledir ;

1.AYAK : Bugün ki program da koşu içerisinde ön planda gözüken isimlerin koşu içerisinde etkili sonuçlara imza atmasını bekliyorum. Günün ganyanın da oynana bileceği altılının başlangıç ayağında rakiplerine göre çok daha etkili olan ve sevdiği mesafede start alacak bugün ki rakiplerine göre yarışın favori çıkmasını beklediğim 1 TOKUŞUN KIZI Doğukan sav idaresinde koşuyu kazanmasını bekliyorum.

2.AYAK : Dişilere ait bölünen maidenin birinci kısmında üç taya şans vereceğim ;  ara sonrası koşacak olmasına rağmen ilk startında çok etkili bir görüntü ortaya koyan idman hazırlıklarında aranın kendisini çok fazla etkileceğini düşünmediğim 8 PRINCESS BALOV ilk şans verdiğim isim olup, ara sonrası koşu gören ve bugün ki hazırlıklarıyla koşuyu kazanmasını beklediğim bir diğer isimlerden olan 6 OKYPETA‘nın yanına bu rakipleri içerisinde olmazsa olmazlardan 4 LADY ALINA diyerek koşuyu geçiyorum.

3.AYAK : Muhtemelen agf nin en üst basamaklarını zorlayacak ve yarışın favori konumunda çıkacak olan bir isim 1 KARAYAMA koşu içerisinde konuşulmasına çok fazla gerek olmayan bir isim ikramiye açısından yıkılmasını bekleyeceğim ismin yanına, son startında ikinci olarak favorinin arkasında yer alan 3 ŞENALP, yakın ara koşacak olmasına rağmen son işlerinde azımsanmayacak iyi işler ortaya koyan 10 GÜLDÜRGÜLDÜR ve bugün ara sonrası koştuğu koşularla toparlandığını düşündüğüm bugün gelmesi durumunda ciddi anlamda sürpriz bir sonuca imza atabilecek 11 YAKUTİYE sıralaması koşuda şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Formunda oldukça düşüş izlediğim jokeylerden M.Çiçek idaresinde ki 7 NAMTAR oldukça etkili hazırlık aşamasıyla yarışı kendisi dahi koşarak kazanabilir gözüyle bakıyor ve yarışta ilk şansı kendisine veriyorum. Yaşına rağmen çok etkili bir performans ortaya koyan kalite isimlerden 1 EL CONQUERADOR ‘u da ekleyerek rahat bir yarış izlenebileceğini düşünüyorum.

5.AYAK : Dişilere ait bölünen Maidenin ikinci kısmı günün sürprizinin çıkabileceği en belirgin koşulardan birisi olarak görüyorum. 13 tayın’da çok yakın işlerle hazırlandığı bu koşuda çok belirgin ve ön planda tuttuğum bir çok ismin yer alması koşuyu işin içinden çıkılmaz bir hale sokması nedeniyle bütün isimlere şans  vererek kapatıyorum. Az isme şans vermek isteyenler daha ön planda tuttuğum ; 13 WİNGED WOMAN, 2 ÇATLADIKAPI, 7 MAY , 3 FLİCK THE SWİTCH, 10 RİVER GİRL , 11 SELİNCAN sıralamasını değerlendirebilir.HEPSİ

6.AYAK : Bu sıralar son ayak tercihlerimde tek isimlere şans vermeyi kendi adıma adet edindim. Dün şans vermiş olduğum ismin yarıştan ikinci olmasından sonra bugün yine tesadüf oldu ki aynı numara ile start alacak olan bir başka ismi kuponumda tek olarak yer vereceğim. Son startında sezona güzel bir başlangıç yapan etkili isimlerin yer aldığı yarışta güzel bir performans gösteren ve bugün ki idman görüntüsünde kendisi hakkında çok fazla konuşulacak bir söz bırakmayan yamak statüsündeki koşuda başarılı isimle start olacak olan 4 HEYAMOLA kazanmaya yakın isimdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM 

1.AYAK : 1 

2.AYAK : 8,6,4

3.AYAK : 1,3,10,11

4.AYAK : 7,1

5.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13

6.AYAK : 4

TUTAR : 18,72 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Mehmet28
Üye
Mehmet28

bol şanslar

Bombaci
Üye
Bombaci

Bol şanslar