Ana Sayfa / Tahminler / 17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.ayak: Koştuğu ve birincilikle ayrıldığı son yarış gösterdi ki mücadelenin tempolu geçmesi durumunda burada ilk sırada şanslı olacak safkandır. Ancak yarış temposundan şüphelerim olduğu ve safkanları çok iyi tanımadığım için rakipleri olacak. (6) numaralı FERHAL ilk safkanım.

2.ayak: Günün en riskli gördüğüm bir başka mücadeleside burası. Koşmuş olduğu son H-14 mücadelede kendisine tabelanın hemen dibinde yer bulan safkanın halleri bana göre hiçte Maiden bir safkan değil gibiydi. İlerlettiğini düşündüğüm formu işe birlikte bu mücadelede daha şanslı görüyorum (6) OKYPETA ilk safkanım.

3.ayak: Portföyünde İngiliz safkanlara ağırlık veren Kurtel ekürisine ait (1) numaralı KARAYAMA nın ekürinin elinde ki yüksek gelecek vaat eden Arap safkanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Benim BANKO tercihimdir. Çok geride kalacak ancak çok at yazıpta burada bomba aramak isterseniz veya takibe geri planda at almak isterseniz (5) CABBARREİS ve (9) KARKAMIŞ isimlerini söylemek istiyorum. Koşusu sizi tatmin ederse bundan sonra ki yarışlar için takibe alırsınız.

4.ayak: Kalite safkanların mücadelesinde Süpriz peşinde olacağım tercihim HEPSİ.

5.ayak: (3) FLICK THE SWITCH ve (2) ÇATLADIKAPI arasında ki mücadelenin yarışın birincisini belirleyeceğine inanıyorum. 13 safkanın koştuğu bu mücadeleyi az atla riske etmek isteyen oyuncular için bu iki safkanın yeter olduğunu düşünüyorum. Ben biraz daha zorlıycam rakipler şablonumda olacak.

6.ayak: Safkanın iyi olduğundan zaten şüphem Yok. Son vermiş olduğu aradan sonrada kazanacak derecede hazır hale geldiğini düşünüyorum. Pilotu son düzlüğe kadar safkanın temposunun üzerine çıkmaz panik yapmaz ise bence son düzlükte bu mesafede bu rakiplerini avlar. Zaten bu safkan bugün ya gelir yada çok kötü koşar tabela bile yapamaz arada bir sonuç beklemiyorum. Rakipleri olsada bugün İstanbul programında ikinci BANKO tercihim risklide olsa (2) numaralı LİRA LİRA Dır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 6-8-2-5-10-4-7

2.ayak: 6-8-2-4-10-13

3.ayak: 1 tek

4.ayak: 5-6-3-1-7-2-4

5.ayak: 3-2-12-7

6.ayak: 2 tek

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Şenol
Ziyaretçi
Şenol

Reis bir gün büyük para buldurcan ama bakalım takipteyim

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.