17 ŞUBAT 2018 CUMARTESİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Gündüz programına göre oldukça çekişmeli yarışlara sahne olacağımız gece programında seyir zevki yüksek yarışlarda Adana şablonum şöyledir ;

1.AYAK : Arap atlarının Handikap mücadelesi uzun mesafelerin etkili ismi ve son startında ki güzel ikinciliğiyle inatçı yapısını ortaya koyan 2 ZİRVE TAY koşuda ön planda tuttuğum isim olup, uzun mesafeli yarışlarda yazmadan geçmeyeceğim bir isim olan 6 MUSON RÜZGARI, 8 OĞLUM EJDER ikilisi olmazsa olmazlardan olup, hazırlık aşamasında ki formlarıyla koşuya ortak olabilecek 7 ÇELEKAN, 9 BATINHAN ve 10 ÇAKIRALİ sıralamasının yanına eski günlerine gelmesi durumunda koşuyu çıktığı gibi bitirebilecek güce sahip 3 AGAH diyerek ilk ayağı geçmeye çalışıyorum.

2.AYAK : Günün en zor koşularından birisi olarak gördüğüm yarışta imkanlarınız doğrultusunda fazla isme şans vermenizi öneririm. Bu tip rakiplerinin yanında sevdiği mesafede yarışın favori konumunda ki 1 MAHİR BEY , Usta pilotuyla start alacak olan 6 COCHABAMBA, Adana pistindeki idman görüntülerinde oldukça etkili olan 5 CARACAS , 8 STAR SCREAM , 7 MISTER RAİN,  son startını kazanan formunu koruyan 9 SPARTACUS, Urfada kendini bulan form sıçraması yapan 2 STAR OF ROCK, Ara sonrası koştuğu yarışlarla form tutan ve son yakın üçüncülüğüyle koşuya ortak olabilecek 3 SHUTKA, Kum pistin etkili isimlerinden 4 MISTER TICKER önlerde hızlı tempoyu lehine çevirebilecek 11 TONY OBELİX ve çok uzun aradan sonra koşu koşan start probleminin çok bariz yaşayan henüz maiden olmasına rağmen yarış hayatına Grup yarışlarla başlayan düzgün start alması durumunda çerez konumundaki rakiplerini avlayabilecek 9 KARALTI diyerek koşuyu kapatıyorum.

3.AYAK : Vermiş olduğu çok uzun aranın ardından koştuğu ilk yarışında dahi çok etkili bir görüntü çizen çıktığı son iki yarışını kazanarak kalitesini tescil eden bugün sevdiği mesafede üzerindeki usta pilotuyla Adana pistinde yapmış olduğu idmanlarda muntazam formunu koruduğunu gösteren kalite isim 3 GOOD CURRY bir kere daha kazanır diyor ve tek geçiyorum.

4.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlerin uzun metrajlı koşusunda uzun mesafeli yarışlarda etkili koşacağını belli eden ve bugün ön planda gördüğüm üç isim yeterli olarak görüyorum. Son startını kazanırken güzel bir görüntü ortaya koyan sevdiği uzun mesafede bir kez daha kazanmaya yakın gördüğüm 3 ALEXANDRAPOLI ilk şanslı isim olup, üst üste ikincilik serisini bugün bozabilecek idman görüntüsüyle yarışa ortak olabilecek 4 ÖZDEMİR BEY ve uzun mesafeli her yarışında yarışa ortak olabilecek kadar etkili bir görüntü ortaya koyan 5 TAMİD üçlüsü koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Kendisi için çok fazla konuşmaya gerek olmadığını düşündüğüm bir isim ara sonrası start alacak olmasına rağmen çok etkili idman görüntüsü ve dinçlik yarışı gelecek olan 1 BAY EMİR koşunun çok önde ismi olmasına rağmen ikramiye açısından yanına son hazırlıklarında çok iyi işler yapan ve bugün etkili bir yarış koşmasını beklediğim 4 YIRTLAZ diyerek bu koşuyu geçiyorum.

6.AYAK : Ankara pistindeki ilk startından sonra Adana pistine çıktığı ilk startını kazandıktan sonra son startında şartlı yarış kazanarak kumaşının iyi olduğunu gözler önüne seren ve yapmış olduğu hazırlıklarında formunun zirvesinde olduğunu gösteren 9 PERİ LİNA kazanmaya çok yakın gördüğüm isim olup, son startını çıktığı gibi kazanarak tatlı bir sürprize imza atan bugün koruduğu formuyla bir kez daha beyaz bayrak ayna yapabilecek hazırlıklara sahip 2 JAMALA koşu içerisinde şanslı gördüğüm isimlerdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 2,6,8,7,9,10,3

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11

3.AYAK : 3

4.AYAK : 3,4,5

5.AYAK : 1,4

6.AYAK : 9,2

TUTAR : 55,44 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar