Ana Sayfa / Tahminler / 17 ŞUBAT 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)
kocaeli altili tahminleri bombaci

17 ŞUBAT 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bence enteresan bir program var. Uzun zamandır takip edilen, dikkatimizi çeken safkanları tek atarak şansımızı denemenin zamanı olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda cesur oyun yapılması gereken bir gün olduğu şüphesiz. Safkanlar İngiliz olsa da Kocaeli yeni bir SİVASLI MUSA çıkarır mı dersiniz. ? Biliyorsunuz bu iş o kadar güzel ki emek emek emek ve sonuçta semeresini almaya başlıyorsunuz. Sürekli okurlar çok iyi hatırlar adı sanı yokken bahsetmiş Zeki Ocak la safkani 7 ganyanla yakalamıştık. O tarihten sonra SİVASLI MUSA 4 yaşının ortalarında meşhur oldu. Artık o gizli bir şampiyon adayımdır dedim ve bir yarış sonrası safkana Halis Karataş ilk defa deklare oldu. Aynı düşüncelerle şans vereceğim bu zorlu mücadelede kumaşın iyi olduğunu düşündüğüm iki safkan var. (5) numaralı TOKATCI benim yeni gözdem ve ilk safkanımdır. Yine bir başka örnek daha var. Üst üste koştuğu başarısız yarışlar sonrasında bir Gözlük takısı neler yaptı neler. İlk koşusunda photaya uzandı hemde ne uzanma YENİLMEZ ve AD HOC nal topladı. Hemen arkasından çok sert grupta A3 yarışta boy gösterdi, sonrasında H15 üçüncülüğü derken şimdi H14 mücadelede (2) numaralı BURGUNDY BLUE kesinlikle ikinci safkanım. Devamı şablonumda olacaktır.

2.AYAK: Hemen ilk bakışta  (9) CURVE ve (2) HAŞMET arasında bir yarış görünse de uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Cem Şen (4) İZMİR ŞAHI ile şahlanırsa hiç şaşırmam. Kadir Tokaçoğlu'nun İzmir versiyonu dedigim Cem'in son düzlükte safkana elektriğe çarpılmış gibi çalışacağına, bindigi safkanın hakkını vereceğine adım kadar eminim sizde seyredin derim. Yarın nasıl koşacağını en çok merak ettiğim safkan ise (8) SPUMADOR dur.

3.AYAK: Yarışın görünümü (3) GÖRÜNTÜ ve diğerleri şeklinde ve herseye rağmen yine de bu rakiplerin önünde benimde alternatif BANKOM dur. Safkanı sadece yıkmış olmak için yıktığımı söyleyemem. İzmir, Kocaeli, Bursa derken tekrar Kocaeli ne dönen safkanın sık koşturulmaktan ezik düşmüş olabileceğini de düşünüyorum. (1) KIZIM İREM ilk rakip gördüğüm isimdir. Size geçmişte olan bir olaydan bahsederken ismini vermeden bahsettiğim safkanın adı (7) BURCUNUR du. Uzunca aradan sonra son yarışında formda olduğunu gösteren safkandan bu mücadelede yarışın bombasını bekliyorum.

4.AYAK: Mükemmel formu ile (1) numaralı MAGLEW yine alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. (6) LEMİ GAMBİNO ve (2) DEMİR GÜLÜ ilk rakip gördüğüm isimler olup yarışın suprizini ise (3) HANDI GİRL den bekliyorum.

5.AYAK: Tabi bu yarışın anlatılacak tarafı yok. Aklı başında tahminci ise hiç sağa sola bakma bas HEPSİ geç der. Açıkça söylemem gerekirse kimi sorsanız bende olur derim. Bildiğim ve zaman zaman bahsettiğim o kadar çok safkan var ki ancak ikramiye için firsat bu firsat kimi tek versem diye çok baktım. Gerek piste olan uyumu ile gerek mesafeye olan uyumu ile şanslı olduğunu düşünüyorum. Biliyorum son iki yarışında da burada ki bir çok rakibine geçildi. Dolayısı ile aykırı seslere saygı duyuyorum. Ancak vermiş olduğu 28 günlük ara ile de 3 Ocak ta ki performansına ve has pilotuna ulaştığını düşündüğüm safkanın çok zorda olsa photalamasını istiyorum. (10) numaralı ZEYTİNOĞLU çok risklide olsa BANKOM DUR.

6.AYAK: Tabi ki her düşünceye saygım var. Benim için ya (1) ÇERMİ KHAN tek ya da HEPSİ olur çünkü rakip yok. Bir başka ifadeyle ile kötü koşarsa ne olacağını kestirmek gerçekten zor. Benim tercihim ise belki klasik.olacak ama (1) numaralı CHERMY KHAN BANKOM dur. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-2-3-1-8-6-4

2.AYAK: 9-2-4-8-6

3.AYAK: 3-1-7-5

4.AYAK: 1-6-2-3

5.AYAK: 10 TEK

6.AYAK: 1 TEK

NOT: 1.AYAK: (4) WASAHOF, 2.AYAK: (6) MEGAS, 3.AYAK: (5) ŞANSI BOL kupona ilave olmuştur. (14:22)

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

59 yorum

 1. COMMANDANTE

  HAŞMET’i kim geçecek diyerek güne giriş yapıyorum :)

 2. Günaydın bombacı kardeşim nasılsın bol şanslar

 3. Bugünkü programa baktığımda ilk gözüme Haşmet çarptı tek atma konusunda gidip geliyorum tek atmazisem 5ata kadar çıkmam gerekiyor önerin nedir

 4. Wanderfullweekend

  Arkadaşlar Merhaba
  1.Ayak : H
  2.Ayak : Izmirşahı tek
  3.Ayak : Görüntü tek
  4.Ayak : H
  5.Ayak : 5,8,7,10 ( Bambino Caro ) iyi koşacak tir.
  6.Ayak : çok kafa yormama rağmen rakip bulamadım
  Çermi Khan Bankom
  Herkese bol şans

 5. İnşallah bugünde akar herkese bol şanslar :)

 6. Saol Bombacı.Senin bahsettiğin gibi Halime Hanımı tek atsam misli olablirdi ama nasip :)

  • Bombaci

   600 liralık altılıyı misli bulursan kuponu gönder ben admin le konuşurum siteye resmini ekleriz 😂😂😂 cidden çok iyi oyunmuş..

 7. Bombaci

  INSPECTOR bana göre son ayak CHERMY ile bu program beşli ganyan. Onu devirmeyi düşünmüyorum. Oyunum 17 lira civarı olması lazım. Diğer taraflara baktığımda ise bir veya iki ayağa takviye yapmayı planlıyorum. Tabelada ki tekim son düzlükte yarışa elinden geldiğince asılacaktır. ZEYTİNOGLU nun son iki yarışı ve bu kadar sorunlu safkanı bir arada bulmuşken kaçırmasın istiyorum ancak tabi dediğim gibi at koşar baht kazanır:):) senin sorunla ilgili ise ilk düşünce herzaman en iyi düşüncedir. Bence şansını denemelisin. Bol şanslar.

 8. Bombaci

  Kumandan yine pimi çektin bombayı bıraktın siteye:):)

 9. Bol şans Bombacı, dün BURSA yarışında Halime hanım için teşekkürler sana güvendim tek attım ve ALTILIYI SAYENDE BULDUK,TEŞEKKÜR EDİYORUM Üstad ve seni keyifle takip ediyorum

 10. Dün gündüzeli çok küfüt yedi bugün WASHOFF kazanarak yine cok küfür yer

 11. İlk ayakta Wasahof dikkat. 2.ayak İzmir şahı için ciddi duyumlar alıyorum. 4.ayak: çok at yazmya gerek yok . 5.ayak: Patatuka ya gelmeyelim :) Sleven Bilic iyi adamdı :) Demirrıfkı lafa gerek yok

 12. Son ayak karma altılının ilk ayağı, Çermi Khan’a çok fazla güvenmeyin derim nitekim orada son koşusunda jokeyinin katlettiği My Cem ve en iyi dereceye sahip Yaralı Kurt da var……

 13. Curve ve Lemi Gambino tek olur diyor zehiri salıyorum;) Lemi Gambino Torok’un kardeşi ve mesafe tam istediği gibi. Üzerinde uyumlu jokeyi Akın Sözen var ve dinçlikle koşuya katılacak.

 14. Babbino Caro’yu ve Lemi Gambino’yu tek atıp bir oyun yapmayı düşünüyorum. Curve kazanma özürlü bir at ve günün ganyanı var o koşuda, yinede fazla şişirmeden Haşmet ve İzmirşahı ilave edilip geçilebilir.

 15. Arada yapılan Bombalamaları,kılıç çekmeleri,meydan okumaları çok seviyorum.. çok yararlanıyorum..Tüm tahminci dostlarıma sevgi ve selamlar. Teşekkür ederim..

 16. Bombacı son ayak 1 gelir mi sence

  • Bombaci

   Kesin olan eğer 5 te 5 gidersem gelsin diye dua edeceğimdir:):) inşallah bol şanslar dilerim.

 17. Biz teşekkür ederiz Aksaçlı, çok samimi bir ortam var burada ve kılıç çekenler bunları gerçekten kuponlarına yazıp oynayan kişiler. Umulmadık yerde gelen bir sürpriz at ikramiyeyi nerelere götürüyor geçen haftaki Menina 15 lira ganyanla gelince bir kez daha şahit olduk. Bol şanslar!

 18. İlk ayak Burgundy Blue tek atasım var.

  • Azor Ahai

   atta gerile oldukça fazla ben olsam kupona bile yazmazdım

  • Az farkla kaçtı, yatırıldı kupon. Kısmet gerisi.

  • Azor Ahai

   iyi ozaman adminede kılıç çekilebiliyor herkes görsün :)) bol şanslar ama laf olsun diye değil çok ihtiyacın olacak ondan :))

  • Öyle yok 1 at senin 7 at benim. Senin atı da duyalım madem kılıç kalkan yapıyoruz :)

  • Azor Ahai

   bu koşuda güvendiğim at yok 1 3 4 6 yazılı ama adaletli olsun agf de en geri olan safkanım 4 ile girelim idaaya

 19. Bu arada Babbino Caro’yu çok bomba olarak düşünmemek lazım. İstanbul sentetikte start aldığı koşularda Paix de dahil kimleri geçmiş bir bakıtığınızda atın potansiyelini göreceksiniz üstelik 52 kilo koşacak ve üzerinde de daha önce binen T. Yıldız var. Ağır çimde güzel bir koşusu olmuştu, kaba kuma da uyum sağlayacağını düşünüp banko yazıyorum.

 20. erkutbiber@ mail adresi hatalı. Üyelik iptal

 21. Bombacı tabelaya 5 at yazsam hangilerini yazayım

 22. 2 //
  2-4-9 //
  1-2-3//
  1-2 //
  H //
  1-2 //

  Herkese bol şanslar

 23. selamlar bombacı ilgiyle siteyi takip ediyorum.ZEYTINOGLU çok cok sevdigim bi at bende tek atıp beklicem.nacizane diğer tekim bana 2 kez altılı bulduran IAN TAPP.düşünceni yazarsan sevinirim.herkese bol şans

 24. arkadaşlar ilk ayakta baturalpbey,in son yarışındaki 60 kg ile yaptığı dereceya bakarmısınız

  • Azor Ahai

   derece mükemmel değil ama gruptaki atların 1400 dercesine ve atın 60 kg ıslakta yaptıgını dusununce çok öne çıkmakta adminin atından daha güvenilir tek atıcaksan sıkıştırılmadan çalışmış kıyaslama yapılmıyo ben yazdım ama tek atamam.

 25. Değerli Bombacı kardeşime ve tüm arkadaşlara selamlar. Bugünlerde herkes birbirine kılıç çekiyor. Ben de ortalığı bir zehirleyeyim diyorum 😊. Program geneline çok çalışmadım ama 5.ayakta PATATUKA ve DEMİRRIFKI yı görünce bakmak farz oldu. İkisi de F.YÜKSEL ile ve yüksek ganyanla kazanırken bende vardı. Hatta DEMİRRIFKI yı sitede vermiştim. O yüzden bu ayağın sonucunu merakla bekliyorum. Bu ayakta bugün ters bir at tutuyorum. Kocaeli’de 4 kez start aldı. Hepsi de orta-uzun kum. Tüm bu yarışlarında hiç tabeladan düşmedi. At Kocaeli’de güzel koşuyor yani. Bu 4 yarıştan 3ünde saha ıslaktı. Ama benim için koştuğu en iyi yarış normal sahada olan 2000 metre handikap 16 yarışı. TAMERCAN ın ardından 3. olmuştu ve bu yarışta ZEYTİNOĞLU, KONIGIN ve STALLION FALCON u geride bıraktı ki bu atların hepsinin handikap puanı bu attan yüksek. Bugün kum pist normal, mesafe uzun, rakipler uygun, kilo ideal, jokey şahane. Bence kazanır. “Bombacı gibi” söylemek gerekirse; bugün çok riskli de olsa SERBEYHAN Bankomdur. Herkese bol Şans

 26. Boylece yatirdim kuponu, hayirlisi olsun…

 27. Bombaci

  SERGEN Selamlar 5. Ayakta (10) ZEYTİNOGLU tek yazmaz isem 6 safkanı ayırmadan yazardım. Beşinci ayak sıralamam: 10-7-2-8-5-3

 28. Wasahof – Curve – Garanti – Maglew – Serbeyhan,Demirrıfkı – Çermi Khan 12 krş 40 misli Bombacının hatrına :)

 29. COMMANDANTE

  BATURALPBEY
  HAŞMET
  ŞANSI BOL
  DEMİRGÜLLÜ
  KARA ARDA
  BACAKSIZ

 30. Bombaci

  KORRADOR Selamlar İANN TAP sormuşsunuz. Tempo atı. En büyük özelliği ise yarışı 4-5 da kabullenip yavaş tempolu yarışlarda 1000 direğinden sonra üçüncülüğe sonrasında daha da tempo verip son düzlüğe lider girerek arkada ki safkanları ekarte etmek. Örnekse: Yarışın favorilerinden HAŞMET ı geride bırakmış bir safkandır. Üst üste dört defa birinci geldiği yarıştan sonra da SATIŞ koşusuna yazdırılması ayrıca hiç olmadığı kadar son üç yarışında sürekli STARTTA KALMASI bahsettiğim gibi önlerde bir türlü yer tutamamasi birşeyler in ters gittiğine işaret. Bunların ışığında ben tek atmam ancak çok atda yazabilirim. Bol şanslar olsun.

 31. Bombaci

  TIMOTHY Selamlar sana daha çok yakışıyor:) Kadroda yer açıldığı zaman oyum sana ☝;) bol şanslar dilerim

 32. Bir kuponda benden
  1,3,4,5
  HAŞMET
  1,2,3,5
  MAGLEW
  BABBİNO CARO
  1,2,3,6

 33. cevabın için çok teşekkür ederim bombacı.anladığım sana görede starting boxda kalmazsa aynaya ortak olur IAN TAPP .bu oyunun güzelliği heyacanında biliyorsun şansımı denicem😂

 34. küçük bir kupon belkide tutar

  1. Ayak
  6 – BATURALPBEY
  2. Ayak
  2 – HAŞMET
  3. Ayak
  1 – KIZIMİREM
  3 – GÖRÜNTÜ
  5 – ŞANSI BOL
  7 – BURCUNUR
  4. Ayak
  1 – MAGLEW
  2 – DEMİRGÜLLÜ
  6 – LEMI GAMBINO
  5. Ayak
  2 – MUSYUS
  3 – LEO
  4 – PERFECTUS
  5 – KARA ARDA
  8 – BABBINO CARO
  9 – PATATUKA
  10 – ZEYTİNOĞLU
  13 – CANKUZEY
  6. Ayak
  1 – ÇERMİ KHAN

 35. 1ayak2.3.5.6.7.8
  2ayak1.2.3.4.6.8
  3ayak1.3.5.7
  4ayak1
  5ayak2.5.7.10.11.12.13
  6ayak ÇERMİKHAN kilosu 15handikap için agır olsada
  Sığındığım liman olacak

 36. Öncelikle yorum yapan tüm arkadaşları keyifle takip ettiğimi belirtmek isterim.bugün için bende birşeyler paylaşmak istedim.
  1. Ayak:2_3_4
  2. Ayak:2_4
  3. Ayak:1_3_5_6_7
  4. Ayak:6 tek
  5. Ayak:2_5_7_8_10_11
  6. Ayak:1_2_6
  Kupon bedeli : 32.40
  Ben bugün bu kuponu yatırdım eğer gelirse bunu sitede paylaşacağım.
  Herkese bol şanslar…

 37. Arkadaşlar yayınlamış olduğum kupona 1ayak 4wasahof ısrarla bayii tarafından eklenilmiştir

 38. Herkese selam.
  1.ayak 1-7-3
  2.ayak 2-3-4-9
  3.ayak 3 tek
  4 ayak 1 tek
  5 ayak 7-10-11-12
  6 ayak 1-4-5

  Bol şanslar.

 39. Son ayak 8 numara laşinkay favoriye zor anlar yasatir..

 40. Pisi pisi ne yattık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir