kocaeli altili tahminleri bombaci

17 ŞUBAT 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: Bence enteresan bir program var. Uzun zamandır takip edilen, dikkatimizi çeken safkanları tek atarak şansımızı denemenin zamanı olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda cesur oyun yapılması gereken bir gün olduğu şüphesiz. Safkanlar İngiliz olsa da Kocaeli yeni bir SİVASLI MUSA çıkarır mı dersiniz. ? Biliyorsunuz bu iş o kadar güzel ki emek emek emek ve sonuçta semeresini almaya başlıyorsunuz. Sürekli okurlar çok iyi hatırlar adı sanı yokken bahsetmiş Zeki Ocak la safkani 7 ganyanla yakalamıştık. O tarihten sonra SİVASLI MUSA 4 yaşının ortalarında meşhur oldu. Artık o gizli bir şampiyon adayımdır dedim ve bir yarış sonrası safkana Halis Karataş ilk defa deklare oldu. Aynı düşüncelerle şans vereceğim bu zorlu mücadelede kumaşın iyi olduğunu düşündüğüm iki safkan var. (5) numaralı TOKATCI benim yeni gözdem ve ilk safkanımdır. Yine bir başka örnek daha var. Üst üste koştuğu başarısız yarışlar sonrasında bir Gözlük takısı neler yaptı neler. İlk koşusunda photaya uzandı hemde ne uzanma YENİLMEZ ve AD HOC nal topladı. Hemen arkasından çok sert grupta A3 yarışta boy gösterdi, sonrasında H15 üçüncülüğü derken şimdi H14 mücadelede (2) numaralı BURGUNDY BLUE kesinlikle ikinci safkanım. Devamı şablonumda olacaktır.

2.AYAK: Hemen ilk bakışta  (9) CURVE ve (2) HAŞMET arasında bir yarış görünse de uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Cem Şen (4) İZMİR ŞAHI ile şahlanırsa hiç şaşırmam. Kadir Tokaçoğlu’nun İzmir versiyonu dedigim Cem’in son düzlükte safkana elektriğe çarpılmış gibi çalışacağına, bindigi safkanın hakkını vereceğine adım kadar eminim sizde seyredin derim. Yarın nasıl koşacağını en çok merak ettiğim safkan ise (8) SPUMADOR dur.

3.AYAK: Yarışın görünümü (3) GÖRÜNTÜ ve diğerleri şeklinde ve herseye rağmen yine de bu rakiplerin önünde benimde alternatif BANKOM dur. Safkanı sadece yıkmış olmak için yıktığımı söyleyemem. İzmir, Kocaeli, Bursa derken tekrar Kocaeli ne dönen safkanın sık koşturulmaktan ezik düşmüş olabileceğini de düşünüyorum. (1) KIZIM İREM ilk rakip gördüğüm isimdir. Size geçmişte olan bir olaydan bahsederken ismini vermeden bahsettiğim safkanın adı (7) BURCUNUR du. Uzunca aradan sonra son yarışında formda olduğunu gösteren safkandan bu mücadelede yarışın bombasını bekliyorum.

4.AYAK: Mükemmel formu ile (1) numaralı MAGLEW yine alternatif BANKOM olup ilk safkanımdır. (6) LEMİ GAMBİNO ve (2) DEMİR GÜLÜ ilk rakip gördüğüm isimler olup yarışın suprizini ise (3) HANDI GİRL den bekliyorum.

5.AYAK: Tabi bu yarışın anlatılacak tarafı yok. Aklı başında tahminci ise hiç sağa sola bakma bas HEPSİ geç der. Açıkça söylemem gerekirse kimi sorsanız bende olur derim. Bildiğim ve zaman zaman bahsettiğim o kadar çok safkan var ki ancak ikramiye için firsat bu firsat kimi tek versem diye çok baktım. Gerek piste olan uyumu ile gerek mesafeye olan uyumu ile şanslı olduğunu düşünüyorum. Biliyorum son iki yarışında da burada ki bir çok rakibine geçildi. Dolayısı ile aykırı seslere saygı duyuyorum. Ancak vermiş olduğu 28 günlük ara ile de 3 Ocak ta ki performansına ve has pilotuna ulaştığını düşündüğüm safkanın çok zorda olsa photalamasını istiyorum. (10) numaralı ZEYTİNOĞLU çok risklide olsa BANKOM DUR.

6.AYAK: Tabi ki her düşünceye saygım var. Benim için ya (1) ÇERMİ KHAN tek ya da HEPSİ olur çünkü rakip yok. Bir başka ifadeyle ile kötü koşarsa ne olacağını kestirmek gerçekten zor. Benim tercihim ise belki klasik.olacak ama (1) numaralı CHERMY KHAN BANKOM dur. 

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 5-2-3-1-8-6-4

2.AYAK: 9-2-4-8-6

3.AYAK: 3-1-7-5

4.AYAK: 1-6-2-3

5.AYAK: 10 TEK

6.AYAK: 1 TEK

NOT: 1.AYAK: (4) WASAHOF, 2.AYAK: (6) MEGAS, 3.AYAK: (5) ŞANSI BOL kupona ilave olmuştur. (14:22)

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
admin
Yönetici
admin

bol şanslar

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

HAŞMET’i kim geçecek diyerek güne giriş yapıyorum :)

Savasci
Üye
Savasci

4 – İZMİRŞAHI geçecek.)))

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

hoş geldin :)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

bugünkü kurbanım sensin anlaşılan :)

Erdem
Üye
Erdem

İlk ayakda 1 numara kafa attimmdi cesaret edip tek atamadim

inspector34
Üye
inspector34

Günaydın bombacı kardeşim nasılsın bol şanslar

inspector34
Üye
inspector34

Bugünkü programa baktığımda ilk gözüme Haşmet çarptı tek atma konusunda gidip geliyorum tek atmazisem 5ata kadar çıkmam gerekiyor önerin nedir

Wanderfullweekend
Ziyaretçi
Wanderfullweekend

Arkadaşlar Merhaba
1.Ayak : H
2.Ayak : Izmirşahı tek
3.Ayak : Görüntü tek
4.Ayak : H
5.Ayak : 5,8,7,10 ( Bambino Caro ) iyi koşacak tir.
6.Ayak : çok kafa yormama rağmen rakip bulamadım
Çermi Khan Bankom
Herkese bol şans

badarbunga
Üye
badarbunga

İnşallah bugünde akar herkese bol şanslar :)

badarbunga
Üye
badarbunga

Saol Bombacı.Senin bahsettiğin gibi Halime Hanımı tek atsam misli olablirdi ama nasip :)

gurcan77
Üye
gurcan77

Bol şans Bombacı, dün BURSA yarışında Halime hanım için teşekkürler sana güvendim tek attım ve ALTILIYI SAYENDE BULDUK,TEŞEKKÜR EDİYORUM Üstad ve seni keyifle takip ediyorum

Ozcelık
Ziyaretçi
Ozcelık

Dün gündüzeli çok küfüt yedi bugün WASHOFF kazanarak yine cok küfür yer

badarbunga
Üye
badarbunga

İlk ayakta Wasahof dikkat. 2.ayak İzmir şahı için ciddi duyumlar alıyorum. 4.ayak: çok at yazmya gerek yok . 5.ayak: Patatuka ya gelmeyelim :) Sleven Bilic iyi adamdı :) Demirrıfkı lafa gerek yok

Saburay
Üye
Saburay

Son ayak karma altılının ilk ayağı, Çermi Khan’a çok fazla güvenmeyin derim nitekim orada son koşusunda jokeyinin katlettiği My Cem ve en iyi dereceye sahip Yaralı Kurt da var……

Saburay
Üye
Saburay

Curve ve Lemi Gambino tek olur diyor zehiri salıyorum;) Lemi Gambino Torok’un kardeşi ve mesafe tam istediği gibi. Üzerinde uyumlu jokeyi Akın Sözen var ve dinçlikle koşuya katılacak.

Saburay
Üye
Saburay

Babbino Caro’yu ve Lemi Gambino’yu tek atıp bir oyun yapmayı düşünüyorum. Curve kazanma özürlü bir at ve günün ganyanı var o koşuda, yinede fazla şişirmeden Haşmet ve İzmirşahı ilave edilip geçilebilir.

Aksacli
Üye
Aksacli

Arada yapılan Bombalamaları,kılıç çekmeleri,meydan okumaları çok seviyorum.. çok yararlanıyorum..Tüm tahminci dostlarıma sevgi ve selamlar. Teşekkür ederim..

admin
Yönetici
admin

Selamlar Aksacli

Sergen
Ziyaretçi
Sergen

Bombacı son ayak 1 gelir mi sence

Saburay
Üye
Saburay

Biz teşekkür ederiz Aksaçlı, çok samimi bir ortam var burada ve kılıç çekenler bunları gerçekten kuponlarına yazıp oynayan kişiler. Umulmadık yerde gelen bir sürpriz at ikramiyeyi nerelere götürüyor geçen haftaki Menina 15 lira ganyanla gelince bir kez daha şahit olduk. Bol şanslar!

admin
Yönetici
admin

İlk ayak Burgundy Blue tek atasım var.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

atta gerile oldukça fazla ben olsam kupona bile yazmazdım

admin
Yönetici
admin

Az farkla kaçtı, yatırıldı kupon. Kısmet gerisi.

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

iyi ozaman adminede kılıç çekilebiliyor herkes görsün :)) bol şanslar ama laf olsun diye değil çok ihtiyacın olacak ondan :))

admin
Yönetici
admin

Öyle yok 1 at senin 7 at benim. Senin atı da duyalım madem kılıç kalkan yapıyoruz :)

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

bu koşuda güvendiğim at yok 1 3 4 6 yazılı ama adaletli olsun agf de en geri olan safkanım 4 ile girelim idaaya

Saburay
Üye
Saburay

Bu arada Babbino Caro’yu çok bomba olarak düşünmemek lazım. İstanbul sentetikte start aldığı koşularda Paix de dahil kimleri geçmiş bir bakıtığınızda atın potansiyelini göreceksiniz üstelik 52 kilo koşacak ve üzerinde de daha önce binen T. Yıldız var. Ağır çimde güzel bir koşusu olmuştu, kaba kuma da uyum sağlayacağını düşünüp banko yazıyorum.

admin
Yönetici
admin

erkutbiber@ mail adresi hatalı. Üyelik iptal

Sergen
Ziyaretçi
Sergen

Bombacı tabelaya 5 at yazsam hangilerini yazayım

admin
Yönetici
admin

2 //
2-4-9 //
1-2-3//
1-2 //
H //
1-2 //

Herkese bol şanslar

korrador
Üye
korrador

selamlar bombacı ilgiyle siteyi takip ediyorum.ZEYTINOGLU çok cok sevdigim bi at bende tek atıp beklicem.nacizane diğer tekim bana 2 kez altılı bulduran IAN TAPP.düşünceni yazarsan sevinirim.herkese bol şans

inspector34
Üye
inspector34

arkadaşlar ilk ayakta baturalpbey,in son yarışındaki 60 kg ile yaptığı dereceya bakarmısınız

Azor Ahai
Üye
Azor Ahai

derece mükemmel değil ama gruptaki atların 1400 dercesine ve atın 60 kg ıslakta yaptıgını dusununce çok öne çıkmakta adminin atından daha güvenilir tek atıcaksan sıkıştırılmadan çalışmış kıyaslama yapılmıyo ben yazdım ama tek atamam.

Timothy
Ziyaretçi
Timothy

Değerli Bombacı kardeşime ve tüm arkadaşlara selamlar. Bugünlerde herkes birbirine kılıç çekiyor. Ben de ortalığı bir zehirleyeyim diyorum 😊. Program geneline çok çalışmadım ama 5.ayakta PATATUKA ve DEMİRRIFKI yı görünce bakmak farz oldu. İkisi de F.YÜKSEL ile ve yüksek ganyanla kazanırken bende vardı. Hatta DEMİRRIFKI yı sitede vermiştim. O yüzden bu ayağın sonucunu merakla bekliyorum. Bu ayakta bugün ters bir at tutuyorum. Kocaeli’de 4 kez start aldı. Hepsi de orta-uzun kum. Tüm bu yarışlarında hiç tabeladan düşmedi. At Kocaeli’de güzel koşuyor yani. Bu 4 yarıştan 3ünde saha ıslaktı. Ama benim için koştuğu en iyi yarış normal sahada olan 2000 metre handikap 16 yarışı. TAMERCAN ın ardından 3. olmuştu ve bu yarışta ZEYTİNOĞLU, KONIGIN ve STALLION FALCON u geride bıraktı ki bu atların hepsinin handikap puanı bu attan yüksek. Bugün kum pist normal, mesafe uzun, rakipler uygun, kilo ideal, jokey şahane. Bence kazanır. “Bombacı gibi” söylemek gerekirse; bugün çok riskli de olsa SERBEYHAN Bankomdur. Herkese bol Şans

Saburay
Üye
Saburay

Boylece yatirdim kuponu, hayirlisi olsun…

badarbunga
Üye
badarbunga

Wasahof – Curve – Garanti – Maglew – Serbeyhan,Demirrıfkı – Çermi Khan 12 krş 40 misli Bombacının hatrına :)

COMMANDANTE
Üye
COMMANDANTE

BATURALPBEY
HAŞMET
ŞANSI BOL
DEMİRGÜLLÜ
KARA ARDA
BACAKSIZ

barisbey
Üye
barisbey

Bir kuponda benden
1,3,4,5
HAŞMET
1,2,3,5
MAGLEW
BABBİNO CARO
1,2,3,6

korrador
Üye
korrador

cevabın için çok teşekkür ederim bombacı.anladığım sana görede starting boxda kalmazsa aynaya ortak olur IAN TAPP .bu oyunun güzelliği heyacanında biliyorsun şansımı denicem😂

inspector34
Üye
inspector34

küçük bir kupon belkide tutar

1. Ayak
6 – BATURALPBEY
2. Ayak
2 – HAŞMET
3. Ayak
1 – KIZIMİREM
3 – GÖRÜNTÜ
5 – ŞANSI BOL
7 – BURCUNUR
4. Ayak
1 – MAGLEW
2 – DEMİRGÜLLÜ
6 – LEMI GAMBINO
5. Ayak
2 – MUSYUS
3 – LEO
4 – PERFECTUS
5 – KARA ARDA
8 – BABBINO CARO
9 – PATATUKA
10 – ZEYTİNOĞLU
13 – CANKUZEY
6. Ayak
1 – ÇERMİ KHAN

tunaaçıkkan
Ziyaretçi
tunaaçıkkan

1ayak2.3.5.6.7.8
2ayak1.2.3.4.6.8
3ayak1.3.5.7
4ayak1
5ayak2.5.7.10.11.12.13
6ayak ÇERMİKHAN kilosu 15handikap için agır olsada
Sığındığım liman olacak

Hidayet ali
Ziyaretçi
Hidayet ali

Öncelikle yorum yapan tüm arkadaşları keyifle takip ettiğimi belirtmek isterim.bugün için bende birşeyler paylaşmak istedim.
1. Ayak:2_3_4
2. Ayak:2_4
3. Ayak:1_3_5_6_7
4. Ayak:6 tek
5. Ayak:2_5_7_8_10_11
6. Ayak:1_2_6
Kupon bedeli : 32.40
Ben bugün bu kuponu yatırdım eğer gelirse bunu sitede paylaşacağım.
Herkese bol şanslar…

tunaaçıkkan
Ziyaretçi
tunaaçıkkan

Arkadaşlar yayınlamış olduğum kupona 1ayak 4wasahof ısrarla bayii tarafından eklenilmiştir

Deespiro
Üye
Deespiro

Herkese selam.
1.ayak 1-7-3
2.ayak 2-3-4-9
3.ayak 3 tek
4 ayak 1 tek
5 ayak 7-10-11-12
6 ayak 1-4-5

Bol şanslar.

sky
Ziyaretçi
sky

Son ayak 8 numara laşinkay favoriye zor anlar yasatir..

inspector34
Üye
inspector34

Pisi pisi ne yattık