17 OCAK 2018 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Safkan bugüne kadar sadece iki yarış kazandı ikisinide 1200 metrede kazandı. 2017 yılında birinciliği Yok. Ancak görebildiğim kadarı ile ısrarla geri çekilip hazırlanıp tekrar pistlerde ki yerini alıyor. Safkandan ısrarla vaz geçilmediği gibi son yarışında ilgililerinin umudunun daha da artığını düşünüyorum. Dış kulvar startı ile birlikte iyi yer tutup 1400 metredeki bu yarışta özellikle pilotu son düzlüğe dönülmeden önce safkana asılıp eforunu yerle bir etmez biraz sabırlı olur ise -ki bu safkanın kazanabilmesi için kesinlikle gücünün milimetrik olarak kullanılması lazım- bu yarışta öndeki grubun dışına dolanıp zorda olda kazanabilir (9) numaralı KİNG YAVUZ ilk safkanım.

2.ayak: Çok sık koşturulan ve adeta Evliya Çelebi’ye dönen safkanlar arasında çıkabilecek hiçbir sonuca şaşırmam. Yine sık koşturuluyor olsada ve pist görünümünü son yarışında sahaya yansıtamamış olsada yavaş yavaş geliyorum sinyalleri veren (8) numaralı MY CEM ilk safkanım.

3.ayak: Buraya göre fazla bir görüntüsü olsada ve esasen has pilotunun Bursa’da yarışmak yerine İstanbul’a gitmiş olması ayrıca vermiş olduğu iki aylık ara açıkçası benim hiç hoşuma gitmedi. Dolayısı ile bu verilere inanmayanlar ve yeri olanlar kalite safkanı elbette yazsın. Ben burada (2) numaralı BOMBACAN’ı yazmayarak risk alacağım.  Benim tercihim son yarışına inanmadığım ve bu yarışta etkili koşmasını beklediğim (7) numaralı OLTACI dan yana olacak son metrelerde oldukça zorlanacak olsada safkan çok risklide olsa BANKOMDUR.

4.ayak: Kalite itibari ile üstün olduğunu düşündüğüm gibi gerek form durumu gerekse mesafeye olan yatkınlık ile bence (3) numaralı FRATELLİ kağıt üzerinde geçilmez duruyor. Agf ye bakmadım eğer favori çıkmaz yada yakın ara bir sıralanış olur ise tek olarak değerlendireceğim safkan şablonum için ilk atımdır.

5.ayak: Güçleri tam olarak anlaşılmamış olsada ve bana asla güven veren bir yarış olmasa da bu mesafede 3 yarış koşup ikisinde birinci olan birindeyse ikinci olan (2) numaralı ROWDY ilk safkanımdır.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta limit dahilisinde kalabalık tutmaya çalışacağım sıralamam şablonda olacaktır herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 9-4-11-3-6-2-1-7

2.ayak: 8-7-6-9-1-2

3.ayak: 7 tek

4.ayak: 3-5-1

5.ayak: 2-3-1-4

6.ayak: 2-6-10-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal Balcı

Bol şanslar bombacı :)

admin

Bol şanslar

admin

1.Ayak : 2,4,5,6,9
2.Ayak : 2
3.Ayak : 2,6,7
4.Ayak : 1,3
5.Ayak : 1,2,3,4,5,6
6.Ayak : 1,2,6,10

admin

Apalba kazanırdan 5 atta yazmamaya döndük :) 5’li de devam

1.Ayak : 2
2.Ayak : 2,6,7
3.Ayak : 1,3
4.Ayak : 1,2,6
5.Ayak : 2,6,9,10

Mine

comment image

Mine

Biz yazdikta ne oldu amannnn çok sinir yaptim

admin

Babaeski gereksiz mücadeleye girdi. Sinir olmayacak gibi değil. Efsane kupon olacakmış. Geçmiş olsun.

Eren

Bombacana gelmeden bombalandık bombacıııı…..
😥😥😥😥😥😥

Ercan34

Istanbul tahminim.H-1.7-3-7-2-1.12