17 OCAK 2017 SALI KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Start ile birlikte liderliği alacak olan 4-LA REYNA‘nın ne temposunu bozacak ne de sonlarda sprintle avlayacak bir isim göremedim geçilirse benim için büyük sürpriz olur. BANKOM.

2.AYAK: Son yarışında 3 boy makinede kalan ama sonlardaki sprintinde ve yarış bitiminde oldukça diri gözüken 4-KADBEY bugün eğer makinede çok oyalanmaz ise uygun rakiplerinin yanında kazanması normal sonuç olacaktır ben bunun riskine kuponuma tek yazacağım. BANKOM.

3.AYAK: Bu yarışta tempoyu verecek isim bence 3-BÜYÜKDÜŞÜN olur ki eğer liderlikte ısrarcı olursa sonlarda da yakalanacağını düşünmüyorum misli kuponumda yanına at yazmayacağım ama ana kuponumda kendisine rakip olarak yazacağım bir isim var o da kalitesiyle 8-DOLUDİZGİN.

4.AYAK: Henüz yeni 3 yaşlı olan ingiliz atlarına ait uzun mesafeli bu koşuda siklet farklarının belirleyici bir etken olduğunu düşündüğümden ilk etapta 6-BLACK ADLER ve 5-YAKUP isimlerini ön planda tutuyorum. Daha sonra ise uzunlara yatkın gözüken 3-İLKERBEYLİ tutuyorum.

5.AYAK: Buralara bu kadar kolay geldikten sonra risk almanın pek bir anlamı yok ben ana kuponumda HEPSİ yapacağım ama misli oynayacağım bir kupon da olacak oraya da önereceğim iki isim var bunlar 5-LHAZAREEN ve 3-COUNTRY EKSPRESS.

6.AYAK: Ana kuponumda burası da HEPSİ ama gelelim misli kuponuma. Ben yazmaktan yoruldum o ise gelmemekten ama ısrarırımı sürdürüp misli kuponuma başta 5-SAPANCALI KIR KIZ yazıyorum daha sonra ise 1-HANIM SULTAN, 2- KOLAÇAN, 6-MANYAS ve 7-BURSA GÜLÜ.

ALTILI KUPONUM          

1.AYAK: 4

2.AYAK 4

3.AYAK: 3-8

4.AYAK: 6-5-3

5.AYAK: HEPSİ

6.AYAK: HEPSİ

MİSLİ KUPONUM

1.AYAK: 4

2.AYAK:4

3.AYAK: 3

4.AYAK: 6-5-3

5.AYAK: 5-3

6.AYAK: 5-1-2-6-7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ErtanBEY

Başarılar diliyorum kumandan 😎 şablon güzel görünüyor bol şanslar olsun..

efe

Şansa bak usta tek attık makinadan cıkmadı kısmet güzel oyundu oyunumuz