Ana Sayfa / Tahminler / 17 OCAK 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

17 OCAK 2017 SALI ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Son yarışında o gün kazanan LAGUNA LADY ye yapacak bir şeyi olmayan SEFİRE SULTAN kendisini tekrar tercihleyen ve galoplarını bizzat yaptıran Akın Sözen idaresinde favorim. Rakibinin son yarışıda ASTRONOMİK arkası ikinciliği tatminkar olan, formda apranti B.Kılınç ile 2.BEYZAM oldugunu düşünüyorum. İki atla geçilebilir; sürpriz arayanlara 3.CAIRO ve 10.PARTY MAKER önerebilirim.

2.AYAK: 4+ dişi ingilizlerin handikap 14 mücadelesinde bir de Y2 seviyesindeki aprantiler olunca iş içinden çıkılmaz bir hal alıyor; kilosuna rağmen 1.BENGUN, 2.GUILTY PLEASURE ve 4.KAIMOS önde gibi görünse de H yazıp sürpriz beklemek en mantıklısı görünüyor.

3.AYAK: Adana'daki başarılı yarışlarının ardından KV yarış için Şanlıurfa'ya gidip oranın kumunu sökemeyen, sonrasında 3 Ocak'daki şartlı 4 koşuda sert gruptan etkilendiğini düşündüğüm 8.TUNAHANBEY, ekürisi ile bankom.

4.AYAK: 3 Yaşlı ingilizlerin KV-6 koşusunda 6.RUMET ve 4.AMERICAN BILLION önde tuttuğum isimler. Fakat koşan altı at içinde performansı ile çok çok öne çıkan bir tay oldugunu düşünmüyorum. Buraya da H deyip sürprizini bekleyeceğim.

5.AYAK: Yarış hayatında İstanbul ve Ankara'da G2 ve KV-7 ikinciliği, KV-8 üçüncülüğü bulunan 61 handikapla Adana'da hala maiden koşan 10.TARSUS BEYAZI favorim. Zor bir at oldugu kesin fakat iyi işleri ve Özcan Yıldırım etkisi ile bu kez kazanacaktır diye düşünüyorum.

6.AYAK: İstikrarsız arap atların biraraya geldiği handikap koşuda 2.KURYE ve 3.BOZTEPEBEYİ bende biraz daha önde olsa da, 5.ADİLABİ, 6.ÇELEKAN, 7.TİREBOLU 9.JUNYIR SANCAK ve 12.DABHAN yazıp bekleyeceğim.

12,2 / 3,10

H

8

H

10

2,3,5,6,7,9,12

 

55,45

Hakkında Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.

4 yorum

  1. Hoşgeldin Gufre.

  2. Umut

    Biraz gufre biraz benden tsk

  3. Umut

    Teşekkürler admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir