17 Ocak 2014 Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Son ikinciliğinin ardından formda olduğunu gösteren 4-RANA ATEŞİ favorim.Derecesi güzel görünen 2-BEYAZATLI en yakın rakip.1-ALLALEM, 6-NESRETTİN DAYI, boş sikletiyle 5-ADEN diğer şans verdiğim safkanlar.Yazmaktan bıktığım 8-SÖNMEZ FIRTINA yine şanslı.Sürpriz ihtimalli koşuya 3-ARİFHAN ve 7-CANKOPARAN eklenerek rahat bir yarış izlenebilir.

2.AYAK : Beşli ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 7-DISTANT GREEN etkili binicisiyle favorim.Denk safkanların mücadelesinde  6-EMRE KAAN, 8-MOUNTAIN WARRIOR, 4-BÜYÜK AMED, 2-LANDROS diğer şans verdiğim safkanlar.3-LEGEND RING, 1-GOLDEN AFFAIR, 5-IGLOO geniş oynayanlar için sonraki ihtimaller.

3.AYAK : Orjin olarak rakiplerine oranla daha iyi bir potansiyele sahip gördüğüm 3-ALANGU idmanlarındaki formunu yarışa lanse ederse kazanması normal sonuç olacaktır.Form durumu iyi görünen 3-ALANGU günün bankosu.

4.AYAK : Yarış hayatı boyunca yaklaşık olarak yarım milyon kazanan 5-KIZGINLAV oldukça zor günler geçiriyor.Yarış hayatı riske olan bu safan bugün kazanmak zorunda.Biraz riske edilip tek yazılabilir.Rakip yazmak isteyenlere 3-DELİ RÜZGAR, boş sikletiyle 4-ŞERO ŞERO ve 2-İLKAYHAN önerebileceğim safkanlardır.

5.AYAK : Günün altıncı koşusunda 3-MELOŞ TEYZE favorim.2-BEY KARAN ve 1-WATANABE favorinin eksik koşması halinde devreye girecek ilk isimlerdir.Son koşusunu kazanan formda isim 4-TUNCELİ dikkat edilmesi gereken safkan.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda gruptaki  en iyi dereceye sahip 9-PRENSES NAZ maidene veda etmeye aday ilk isim.8-MISS COOPER, 2-DADY KNOWS BEST, 10-STAR IS BORN ve 11-STARIN KIZI diğer şans verdiğim safkanlar.Bir süredir koşmuyor olsada galoplarda etkili görünen 1-BLACK SHEET ihmal edilmemeli.

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : HEPSİ

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 3

4.AYAK : 5

5.AYAK : 3 – 2 – 1 – 4

6.AYAK : 9 – 8 / 2 – 10 11 – 1

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.