Ana Sayfa / Tahminler / 17 Nisan Perşembe Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

17 Nisan Perşembe Ankara Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda 2-AKTEMUR son koşusundaki başarısının ardından ön plana çıksa da ilk kez start alan tayların bulunması ve koşusun tempo yarışı olması sebebiyle geniş tutmakta fayda görüyorum.1-ADAAĞASI, 5-KARADAĞ OĞLU, 10-ECEHANIM ve 8-CEMRESU küçük çaplı kuponlar için yeterli görünsede geniş oynayanlar için sıralamam şablonda.

2.AYAK : Pedigri olarak ön plana çıkan ve mesafenin uzun olması okları 3-KATI KAZAN üzerine topluyor.Şartların uygun olması sebebiyle favorim ve küçük çaplı kuponlar için değerlendirilebilir.1-ŞUBATINKIZI, 4-KANDAHAR ve 6-SERKANAĞA alternatiflerim.

3.AYAK : Son koşuları pek fazla tatminkar olmasa da 5-RUBICON etkili olduğu pist ve mesafede banko önerebileceğim isim.

4.AYAK : Günün altıncı koşusunda birkaç isim ön plana çıksada programı zenginleştirmek adına HEPSİ demek mantıklı olacaktır.

5.AYAK : Grupta ilk göze çarpan isim 7-PETEKCAN.2-ALY GIRL, 5-MILA BELLA, 4-İKİBAKİ ve 6-PERFORM kısıtlı bütçeler için önerebileceğim isimlerdir.

6.AYAK : Uzunca bir süre takibime aldığım ancak beklediğim performansı bir türlü ortaya koymadığı için 7-FERARİM tam vazgeçtiğim koşuda tatminkar bir ganyanla fotoyu önde geçmişti.Ogün beni yanıltan FERARİM forma girdiğini kanıtladı.Zira bugünse mesafeninde uzamasıyla süratli tempoda gidecek koşudan istifade edip tekrar kazanması benim için normal sonuç olacaktır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 2 - 1 - 5 - 10 - 8 // 4 - 7 - 9 - 3

2.AYAK : 3 - 1 - 4 - 6

3.AYAK : 5

4.AYAK : 2 // HEPSİ

5.AYAK : 7 - 2 - 5 - 4 - 6 // 9 - 1 - 8 - 3

6.AYAK : 7

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
kaan
Ziyaretçi
kaan

Ramazan bey torumlarınızı ilgiyle takip ediyorum..Şahsi fikrim eğer oynarsanız 4. ayakta 7 canözümlü yü çok tutuyorum..hatta sanırım tek atıcam ..çünkü ankarada oldukça başarılı

kaan
Ziyaretçi
kaan

Dün gazella çok tutuyordum oynadım fakat ilk ayaktan yattık.. gazella ve son ayaktaki 14 numarayı tek atıp bi 5 li aldık ..hatta misli denesek olacakmış ama program ağır olunca güvenemedik süha + gazella+yavuzsel 3 lüsüyle rahat bi misli yapılırmış..kısmet dyelim..İlgiyle uzun zamandır takip ediyoruz sizi..Başarılar dilerim bu arada torumlar=yorumlar olacak düzelteyim..

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

sağolun kaan bey ancak tercih meselesi canuzozumlu kalite ama diğerlerine kendini kanıtlamış boyle koşularda ararım ben 🙂

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Rapor alacak zamanmiydi Boyraz :/

Ramazan Yılmaz
Ziyaretçi
Ramazan Yılmaz

Kaan bey tekiniz geldi umarım altılıyı aldınız

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.