Ana Sayfa / Tahminler / 17 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

17 Nisan İzmir Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

GÖZÜYILMAZ : Son iki koşusu kesinlikle ölçü olmayan safkan gruptaki en güçlü rakibi olan BAY ÇİFTÇİOĞLU'na oranla siklet avantajıyla bugün kazanmasını beklediğim isimdir.rakip arayanlara ise 3-ADIGÜZEL ve 1-BAY ÇİFTÇİOĞLU önerebileceğim isimlerdir.
KAKAO : Kum koşularında oldukça başarılı performanslar sergileyen safkan pedigri olarak çim pistede oldukça yatkın.Yeniden kazanıp serisine devam edebilir.
SÜHAN : Uzun bir sürenin ardından gördüğü koşuda ağır sikletine rağmen koşusunun bitiş derecesine yakın beşincilikle ayrılması dinç olduğunun sinyallerini verdi.Bugünse son koşusuna oranla sikletinin daha hafif olması şansını dahada artırıyor.Bugün önerebileceğim en sağlam bankom diyebilirim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM :

1.AYAK : 4 - 5 - 1 - 7 - 2 - 3 - 8 - 6

2.AYAK : 3 - 7 - 9 - 1 - 4 - 5

3.AYAK : 2 // 4 - 3 - 9 - 10

4.AYAK : 1 - 5 - 7 - 8

5.AYAK : 9

6.AYAK : 9

NOT : 3.Ayakta çıkan at yerine 4 nolu CEO şablona eklenmiştir.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
kaan
Ziyaretçi
kaan

Tabela tekinize hemfikirim ..fakat son ayakta ben 1400 çimi fazla sıkıştırılmadan kazanan ve koştukça sanki uzun istiyormuş havası veren Görkembeyi tek atıp oyunumu bu son çifte üstüne kurmayı planlıyorum

cyborg
Ziyaretçi
cyborg

izmirden selamlar arkadaslar saglam bi tek vereyim sirinyer hipodromunun en guvendigi teki 3 ayak Dymaxion tek olur gecilmez beni takip etmeye devam edin

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.