Ana Sayfa / Tahminler / 17 Nisan 2015 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

17 Nisan 2015 Cuma Bursa Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : 3 yaşlı arap taylarının mücadelesinde KOŞANEFE gibi kalite bir safkanın tayı olan 2-BÜYÜKDÜŞÜN ilk startında kulvar çıkışında aralara sıkışınca etkili olamadı. Bugünse kulvarı sebebi ile aynı sorunu yaşamayacağı için kazanabilir favorim. Bir süredir binicisi tarafından hazırlanan 8-TAŞERBEY pedigri olarakta yaktın olduğu pist ve mesafede favorime gördüğüm en ciddi rakip. 9-GÖZYAŞI GECESİ, 7-KEREMCAN ve 4-GÜNGÖR AĞA şans verdiğim diğer taylar.

2.AYAK : Son koşuları pek bir umut vadetmese de hazırlıklarındaki muazzam görüntüsüyle 5-ALİ RUHİ etkili olabileceği pistte kazanabilir. Bir önceki koşusu etkili olan 9-DEMİROK öncelikli rakip gördüğüm isim. Sikletine rağmen 3-SÜHAN ihmal edilmemeli. 7-ANEMON FIVE sonraki ihtimal. Bu ayağı geçmemiz durumunda şablonumun başarılı olacağını düşünüyorum.

3.AYAK : Startta oyalanmayıp erkenden öne düşebilirse 3-AĞA SÜNNETÇİ kazanabilir. Aksi durum olursa 7-SUN KINGDOM ilk olarak devreye girecek isimdir. Son koşusunu kazanıp Bursa'ye gelen 6-TEARRA şans verdiğim diğer safkan. Küçük çaplı kuponlar için yeterli görünse de 4-CLOSE RELATED, 1-KING OF AGEAN ve 8-TIME ATTACK geniş oynayanlar için önerebileceğm isimlerdir.

4.AYAK : Son koşusunda mesafeden etkilendiğini düşündüğüm 6-CANKARDEŞLER favorim. Kısa mesafelerde bile sonlarda etkili olabilen 4-ŞAHPAZLI artan formuyla yarışa ortak. 2-DEMİRDÖVEN ise YILDIZHAN STAR'la inatla birincilik mücadelesine girmez ise etkili olabilir.

5.AYAK : Kazandığı son koşusunda banko önerdiğim 7-MALAYAH bugünde favorim. Koşu eksikliğinden etkilenmez ise 11-ÖZEN HANIM etkili olabilecek güçte. Son KV-6 üçüncülüğü sonrası 8-ORKİNOS, Gündüzeli iradesindeki 2-DREJAN ve bu grup için yeterli güce sahip olduğunu düşündüğüm 5-KERİM ABİ şans verdiğim safkanlar.

6.AYAK : Katılıdığı tüm koşularda da etkisiz kalan ancak özellikle bir önceki koşusunda ilk bin metreyi grubun önünde koşan 12-SHAKEHEAD bir süredir binicisi tarafından özenle hazırlanıyor. Özellikle anne hattında pist ve mesafeye oldukça yatkın olan 12-SHAKEHEAD dili bağlı koşacağı koşuyu kazanmasını bekliyor sürpriz banko olarak öneriyorum.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 2 - 8 - 9 - 7 - 4
2.AYAK : 5 - 9 - 3 - 7
3.AYAK : 3 - 7 - 6 - 4 - 1 - 8
4.AYAK : 6 - 4 - 2
5.AYAK : 7 - 11 - 8 - 2 - 5
6.AYAK : 12

NOT: BUGÜN BÜTÇEYİ AŞMAYI PEK DÜŞÜNMÜYORDUM ANCAK PROGRAMIN ZORLU OLMASI VE YÜKSEK İKRAMİYEYE GEBE OLMASI SEBEBİ İLE ŞABLONUMU GENİŞ TUTTUM. BELİRTMEK İSTERİMKİ YAYIMLADIĞIM ŞABLON KENDİ YATIRACAĞIM KUPONUMDUR. HERKESE BOL ŞANSLAR

BURSA YARIŞLARI İÇİN AGF TABLOSU 14:45

bursa-agy-17-nisan

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

30
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Recep
Ziyaretçi
Recep

Emeğinize sağlık,güzel kurgu,bolşanslar..

özkan
Ziyaretçi
özkan

Demirdöven gelirmi admin

ali
Ziyaretçi
ali

Süper kupon olmuş bol şans

admin
Yönetici

Ramazan sıkı çalıştım :D

ismail
Ziyaretçi
ismail

tebrikler ramazan bey oynayamıyorum malesef yetişemedim.

istanbul için bir kpon var ise paylaşabilirmisiniz.

admin
Yönetici

2-6-7-8-9-10
2-3-5-7-8-9-10-11-12
TEARRA
ŞAHPAZLI
6-10
1-2-5-6-7-10-12

Bol şanslar

Recep
Ziyaretçi
Recep

son ayakda hanimun u değerlendirin derim,çıktıgı gibi bitirebilir,gecen sezonki kv6 süprizi gibi

serdar
Ziyaretçi
serdar

5.7.8__9.8.3.5.___5.1.7.4.____6._____2.7.9.10.11.6.8.__1. Müzaffer amca.cankardeşler geçilmez diyor.bolşanşlar.

admin
Yönetici

Oyunlarda CANKARDEŞLER favori çıkıyor.

admin
Yönetici

Genelde ilk ayak 7- KEREMCAN tek atılarak kuponlar kurulmuş.

can911
Üye

Tebrikler Ramazan bey iyi tahmin oldu, süper

admin
Yönetici

Ramazan tebrikler.

can911
Üye

Bu tevzi yine devreder böyle giderse… :-)

admin
Yönetici

Bu atı bilen bilen biliyormuş abi. Kuponlarda sonunca at ganyanda 12 lira.

Bycreed
Üye

Kaizbert yavrusu takibimdeydi ama bu kadar iyi kosucagini düşünmedim benim için çok sürpriz olmadı.

can911
Üye

İyi de arkadaşlar bu kadar da değişkenlik göstermez ki bir tayın grafiği, Efsanevi nin karşılık gelen en iyi derecesi Demirok veya favori Tuğkan’ın en kötü derecesinden daha kötüydü. Anlam veremiyorum bir türlü…

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.