Ana Sayfa / Tahminler / 17 MART 2019 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

17 MART 2019 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Çim sezonu ile birlikte dokuz yarışlı programlar tam gaz başladı. Birinci altılının saat 14:00 da başlayacağı yarışlar da tüm yarış severlere bol şanslar dilerim.

1.koşu: Son yarışı son derece absürt bir mücadele idi. Başarılı performans ortaya koymuş olsa da bu yarışın şartlı-5 olması, rakiplerinin son derece formda olması safkanı agf de geri de bırakacaktır. Ancak belirtmek isterim ki bu yarışta ister gelsin ister gelmesin son yarışı tesadüf değil ise bu safkan olmuş. Üç yaşında ki genç bir kızın 1900 metrede baştan sona mücadelenin yükünü çekmesi 2.02 için de tamamlaması özellikle kendi yükünü çektiği yarışta son 800 ü 51 içinde tamamlaması bana göre müthiş. Sizi rakamlarla çok boğmak istemiyorum çok basit olarak diyebilirim ki 6 kilo daha aldığı bu mücadele de kendisini 30 salise geliştirsin ileride dişi KİNOWA olur :) Lafı çok uzattım belki de abarttım ama ilk altılıyı kafadan koparmaya kararlıyım çok riskli de olsa (3) numaralı ÇALIKUŞU BANKOMDUR.

2.koşu: Son yarışında ki gelişi gayet güzeldi çimde de yürürse bence sonlar da etkili olur (8) FIRE CANDY ilk safkanım. Şu ana kadar gösterdiği performanslar son derece kötü ancak ben safkanın kötü olduğunu düşünmüyorum. İlk defa dil bağını çıkardılar doping etkisi yaparsa olur mu olur (12) PAVLOVA İkinci sırada. Akranları aldı başını gitti kendisi yaya kaldı ancak benim yine iyi olduğunu düşündüğüm bir başka safkan (3) numaralı DUDE üçüncü safkanım. Eküri avantajı ile (1) AĞA DADAŞ, ve (4) KIRMIZI son şans verdiğim isimler.

3.koşu: (1) AYDURU ve (2) ESTİGEÇTİ arasında ki mücadele yarışın birincisini belirleyecektir.

4.koşu: Aynı zamanda ikinci altılının ilk ayağı enteresan bir koşu ile  başlıyor. Yarışı enteresan yapan ise uzun mesafeli safkanların 1600 metre de buluşması. Böylesi bir mesafede bende üç safkan ön plana çıkıyor. Birincisi (1) ALAÇATI AĞASI ikincisi son yarışına inanmadığım burada da geri planda kalacak olan (8) VICTORY WAY ve (6) numaralı VICTORY RHTYHM. Süpriz de ise son şans vereceğim isim (10) numaralı HIGH PRESSURE olacak.

5.koşu: Maalesef birbirinden kötü durumda ki safkanların mücadelesin de son düzlüğün darmadağın olacağı kesin gibi. İmkanı olanların kalabalık geçmesinde fayda var. Baktığım zaman elle tutulur üç safkan gözüme çarptı. Ben şansımı o isimler ile deneyeceğim sırası ile (5) VISERION, (10) GÜLSEREN ve (7) BİR TEK

6.koşu: Mesafenin 2200 metre olması bende iki safkanı ön plana atıyor bir tanesi (8) EL NINO bir diğeri (2) COOGER bu iki safkan son düzlükte istediği gibi artıramaz ise devreye girecek olan safkan önce (1) CAN DADAŞ sonra ise (3) DOMBRA dır. Bu yarışta çok şanslı bulmasam da kalitesi ile (5) KİNOWA en sonda.

7.koşu: Yarışı baştan itibaren son 200 metreye kadar tek tek anlatabilirim. Mesele zaten son 200 metre de :) ah ona tam karar verebilsem de riskli olmadan banko diyebilsem çok iyi olacak ama mümkün değil. 22 Şubat’ta ki yarışın da bence pilotu kendisine hiç yakışmayacak hamlelerde bulundu. Tokaçoğlu bize Son 800 e 10 boy farkla çok rahat girerken nasıl çala-kamçı girişilipte yarış kaydedileceğini ders mahiyetin de gösterdi. Ancak yılların pilotu bir defa kokuyu almıştı. Bu defa da peşinden Bursa’ya gitti. İlk yarışında ki hatasını telafi edercesine son 200 e kadar bekledi. Önlerde yer tutmak için acele etmedi sabırla bekledi son 200 den sonra yol bulsa da yarıştan ikincilikle ayrıldı. Tabi ki aslında 6 yaşında ki ve 39 handikapta kalmış bir safkan için bunca satıra gerek yok. Ama safkan da çok bariz olarak form sıçraması var. O yüzden bunca yazıyı yazmak zorundayım ki gözüme çarpan bu safkanın tek olarak niye düşündüğümü anlatabileyim. Bu defa üzerinde Onur Yıldız var. Onur muhakkak ki yarıştan önce safkanın bu son iki yarışını seyredecektir. Eğer Kadir abisinden de gerekli tüyoları aldı ise uygun kilosu ile çok zorlansa da safkanı içeriye atabilir diye düşünüyorum. Uzun lafın kısası çok  riskli de olsa (8) numaralı DİYARBEYİ BANKOMDUR.

8.koşu: İstanbul’da ki başarısız yarışlarından sonra el değiştiren safkan İzmir’de adeta yeniden doğdu. Kesinlikle Mustafa Çiçek’le piste birincilik için çıkıyor. (6) numaralı UĞURSEL bir başka tek adayım olup rakipleri şablonum da olacaktır.

9.koşu: Yine kötü durumda ki safkanların mücadelesin de şansımı üç safkan ile deneyeceğim (3) numaralı PERFECT LIO ilk safkanım olup rakipleri şablonumda olacak. Herkese iyi Pazar’lar ve bol şans dilerim.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3 tek

2.ayak: 8-12-3-1-4

3.ayak: 1-2

4.ayak: 1-8-6-10

5.ayak: 5-10-7

6.ayak: 8-2-1-3-5

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 1-8-6-10

2.ayak: 5-10-7

3.ayak: 8-2-1-3-5

4.ayak: 8 tek

5.ayak: 6-2-1-3

6.ayak: 3-4-12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Mustafa
Ziyaretçi
Mustafa

Bombacı dünkü Görükle tahminin süperdi ! Teşekkürler

Vedat
Ziyaretçi
Vedat

Bombacı Adanaya bombadan atın varmı

admin
Yönetici
admin

Diyarbeyi için tebrikler.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.