kocaeli altili tahminleri

17 KASIM 2017 CUMA KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN)

Karmaşık bir Kocaeli programında  ikramiye boyutunun iyi seviyede olmasını bekliyorum. Bütün yarış severlerimize  bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Başlangıç ayağı zorlu çok fazla at yazıp rahat bir koşu izlemektense biraz daha kendimi zorlayıp eleme yapıp iki isimle geçmeye karar verdiğim bu koşuda ilk şansı erkek isimlerden son dördüncülüğü ile bu isimleri çok rahat geride bırakabilecek performansa sahip koşacağı bugün ki rakiplerinden çok farklı ve güçlü isimlerle mücadele eden 6 BLUE KING bugün koşunun önde ismi olup dişi isimlerden grup iki mücadele içerisinde yarış koşup bugün koşacağı Kocaeli pistine uyum sağlaması durumda çok etkili bir sonuca imza atabilecek 2 IMPASSABLE GIRL arasında geçmesini bekliyor iki isime şans veriyorum.

2.AYAK : Zorlu bir mücadele bu koşu içerisinde de çok fazla elemesi yapıp biraz daha az atla geçmeyi planladığım bu koşuda ilk şansı Kocaeli pistinde yapmış olduğu idmanlarında oldukça etkili gözüken ve bu tip mesafeler de etkili yarışlara imza atmış olan 8 KING BURAK‘a veriyorum. Bu isme en ciddi rakip olarak gördüğüm isim Diyarbakır pistinden yarış hayatına başladığı Kocaeli pistine geri dönen ve döndüğünde yapmış olduğu idman görüntüsü oldukça yeterli gözüken 1 PARLAN sıralamasının yanına, Kocaeli pistinde kazandığı yarışın ardından Bursa pistinden üçüncülükle ayrılan 5 ATLETİCO ve yarışın süprizini gerçekleştirebilecek İstanbul pistinde ki hazırlıklarıyla bugün Kocaeli pistinde sahaya çıkacak olan boş kilosunu değerlendirecek 12 SADO BY SADO sıralaması yarış içerisinde şanslı gördüğüm isimler olup bu sıralamayla geçiyorum.

3.AYAK : İstanbul sezonun kapanmasının ardından atların tek tek şehirlere dağıldığı ve yakın şehirlerden Kocaeli pistine gelen bir çok isimle birlikte koşu programları zorlaştığı bir diğer koşu. Biraz riskli gördüğüm bu koşuda sıralamam ;  Öncelikli isimler 1 KOMSHU , 2 RAZİYE ANA , 6 WHITE ANCESTOR , 4 DIAMOND FLAME , 5 WHISPER kuponumda olmazla olmaz isimler arasında yer alıp koşunun süprizine imza atabilecek hazırlık aşamaları ve koşarak form tutan isimlerden ; 7 CANKUZEY , 8 ÇİKÖK ŞÖVGEN ,9 WHİTE QUEEN şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : İstanbul Pistinden Kocaeli pistine gelen isimler arasında en çok dikkat çeken ve muhtemelen yarın yarış içerisinde agf tablosunda ağır bir favori çıkması muhtemel olan 1 OBRA REİS bugün ki koşacağı rakiplerinin çok önünde gözüküp pisti yadırgama ihtimali olup olmamasına bakmaksızın BANKO olarak kuponumda tek geçiyorum.

5.AYAK : Kolay bir maiden mücadelesi olmadığını düşünüyorum çok ön planda isimlerin olduğunu da düşünmüyorum yarış koşu tecrübesi oldukça fazla olan ve Kocaeli pistinde de etkili yarışlar koşmuş olan 6 GÜL FIRTINASI ilk şans verdiğim isim olup , son ikinciliğinde etkili gözüken ve yarış hazırlıkları iyi olan 5 UMUT REİS , Bugün Kocaeli pistinde ilk kez start alacak olmasına rağmen seri bir ayağa sahip olup rakiplerini gerisinde bırakabilecek performansa sahip 4 SÜZÜLKAN, özlediği birinciliğe kavuşmak için bugünde sahaya çıkacak olan olmazsa olmazlardan 9 ŞERİFEBACI ve son olarak kaya ekürisinin bir türlü maidene sonlandıramadığı 1 BİRHATKAYA yarış içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Arapların zorlu mücadelesi kapanış ayağında ön plana çıkardığım ve ilk şansı rakiplerine göre önde gördüğüm 1 EDEBEY bugün sevdiği pist ve mesafede yarışın önde gelen isimlerinden ve koşuyu kazanmasını beklediğim ilk isim olup, Son yarışın İstanbul pistinde ki beşinciliğin de o gün içinde kuponumda yer alan ve çok güzel bir ganyana sahip olan ismin bugün Kocaeli pistine gelmesi ve son koşusundaki kıpırdanmayla bugünde etkili bir sonuca imza atabilecek güçteki 16 PİRGEÇTİ , aradan sonra gördüğü yarışla nefes açan ve bugün farklı koşabilecek 2 FENERLİCAN , Koşunun en yaşlı ismi olsa da sonlarda ki etkili sprintiyle kendisini unutturup yarışı lehine çevirebilecek 5 KAÇIN GELİYOR, yarışa üç eküri ile girerken eküriler arasında en hazır gördüğüm isim olan 9 CANDOSTUM ve son olarak bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek bir isim olan 11 KAĞIZMAN şanslı gördüğüm isimlerdir.

KOCAELİ ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 6,2

2.AYAK: 8,1,5,12

3.AYAK: 1,2,6,4,5,7,8,9

4.AYAK: 1

5.AYAK: 6,5,4,9,1

6.AYAK: 1,16,2,5,9,11

TUTAR : 115,19 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Çıtır bir kuponla 2 IMPASSABLE GIRL tek atayım diyorum.

admin
Yönetici
admin

Yanına Müfettiş te ekledim :)

admin
Yönetici
admin

2-7 //
5-7-8-9-10-11-12 //
1-2-4 //
1 //
5 //
1-5-6-9-13-14-15-16 //

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 7 mufettis banko
2.ayak 9 day king banko
3.ayak hepsi
4.ayak 4.1.2.3.6
5.ayak 3.4.5.5.9
6.ayak 11.2.4.3.5.13.1.10

Herkese bol şanslar

admin
Yönetici
admin

Dbakır a götürdüler diye yazmadım atı rahat kazandı. Yazık kaç atla kupon yattı. Devam edenlere bol şanslar

Mehmet28
Üye
Mehmet28

ben de diyarbakıra götürmüşler diye 50 lirayı geçmemek için yazmamıştım. whisper çıkınca ekledim :)

admin
Yönetici
admin

Kısmetin böylesi, tutar bakarsın :)

Mehmet28
Üye
Mehmet28

kısmetse olur