Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 17 KASIM 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)
izmir altili tahminleri barisci

17 KASIM 2016 PERŞEMBE İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

1.Ayak: Sadece handikap puanlarına bakıldığında bile ne kadar zor bir koşu olduğu görülebilir. Sekiz safkanın altısı 90'ın üzerinde handikap puanına sahip. Günlük form durumlarına göre birbirlerine üstünlük sağlayabilecek safkanlardan SAYDA(2)'ya ilk şansı veriyorum. Bu mesafeyi sever ve üzerinde Özcan Yıldırım var. DORUK ALİ(1) ve TRALLES GIRL(3) iyi formlarıyla rakip olurlar. TAMERLANO(7) uygun kilosuyla değerlendirilmeli.

2.Ayak: 2 yaşlı ingilizlerin koşuları beni hep korkutur, hiç beklenmedik bir tay çıkıp gelebiliyor. GARAVAS(1) ve WAIT FOR IT(2)'i bir adım öne koymakla beraber, PEPİTO(7), AGRONOMIST(9), CAN DADAŞ(3), CELONIO(4) ve NO MORE ONE(8) kuponlarda bulunması gereken isimler.

3.Ayak: HIGH KING(2) ve KÖREBE(7) maidendan çıkmaya en yakın isimler. Süprizi KÜÇÜKOĞLUM(3)'dan bekliyorum.

Not: Yarıştan çıkan High King yerine AKARCA BEYİ(1) eklenmiştir.

4.Ayak: Son koşularıyla beni şaşırtan kaliteli safkan TUMBULZELE(3) kısa bir süre geri alındıktan sonra son galobunda düzeldiğini gösteriyor, bankom.

5.Ayak: Son dönemdeki yarışlarıyla hayal kırıklığı yaratan ALPTUĞHAN(2)'ın yine de kalitesinden şüphem yok. İlk defa kaba kuma çıkacak safkan iyi ekürisiyle beraber alternatif tekim. Kumda iki kez koşup geçilmeyen AĞAPERSEN(1)  ile yine bu pisti çok iyi koşan TOROSDAĞI(7) ve SAHİPBEY(5) rakip arayanlara önerilerim.

6.Ayak: Günün en zor koşusu. İstikrarsız isimlerin biraraya geldiği koşuda mümkün olduğunca çok at yazmak gerekiyor. Sıralamam şablondadır.

Altılı Şablonum

1.ayak:2,1,3,7

2.ayak:1,2,7,9,3,4,8

3.ayak:7,3,1

4.ayak:3 tek

5.ayak:2//1,7,5

6.ayak:3,1,2,13,8,12

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
silivrili
Üye
silivrili

Barışçığım bol şanslar

admin
Yönetici
admin

bol sanslar

clubberdem
Üye
clubberdem

1.AYAK :Günün ilk ayağında zorlu bir mücadele olacağı görüşündeyim Sayda kaçarsa bitirebilir riski ilk ayakta almak isteyenler tek atabilir fakat ilk ayaktan yatmamak için ben kendi kuponuma 1 numaralı Doruk Ali 3 numaralı Tralles Girl ve 7 numaralı Tamerlano’yu da ekledim bu ayak için yeterli olacaktır.
2.AYAK:7 Numaralı Pepito’nun İlker Soyad ile kazanma ihtimali oldukça yüksek.İlker İzmir jokeyidir bugün 3 koşuda at binecek bu koşuların içinde en şanslı tay bu at.ama bu ayağıda garantiye almak için 1 numaralı Garavas ve 2 numaralı Wait For İt’ide yazalım.geniş kuponlarda 4 numaralı Celoniayı ekleyebilirler.
3.AYAK:7 numaralı Körebe ve 2 numaralı Hıgh King isimli tayı ayrımsız yazalım bakalım kim kazanacak..
4.AYAK:2 numaralı Turabi’nin artık koşu kazanma vakti geldi 3 Numaralı Tumbulzelenin sıkıntıları giderildi ve hafif kilosuyla 6 numaralı Karamürsel’i de yazdık mı rahat rahat izleriz.son koşusunun tekrarlaması halinde Karamürsel çok şanslı fakat bu kez rakipler daha zorlu 3ünüde ayrım yapmadan yazalım.
5.AYAK:Bana göre günün en zor ayağı burası olacak bu ayağa mümkün olduğu kadar çok at yazmak gerek.kumda 2 kez koşup ikisinide kazanma başarısı gösteren 1 numaralı Ağapersen 5 numaralı Sahipbey 7 numaralı Torosdağı ve 4 numaralı Metal Fırtınası ayrımsız yazılmalı imkanı olanlar 3 numaralı Kutup’u da ekleyebilirler.
6.AYAK: Ya 2 numaralı Borneo’yu tek atacağız yada hepsi yazıp geçeceğiz ben 2yi tek attım ama gelmezse her at gelebilir.hepinize bol şanslar.

Onbasi
Üye
Onbasi

barış bey bolşanslar sana son ayak da 10 nolu atı şiddetle öneririm

06 cengo 06
Ziyaretçi
06 cengo 06

Bol şans

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...