Ana Sayfa / Tahminler / 17 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)
ankara altili tahminleri

17 HAZİRAN 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

1.AYAK: Kum pist performslarının çim piste oranla daha iyi olduğunu düşünsemde; son koşmuş olduğu grupların bir tık altını bulduğum düşündüğüm 1-BİRBEYHAN ve uzun mesafeli koşularda bu tür gruplarda herzaman kazanabilecek potansiyeldeki isim 2-KINGSTON BOLT ayrımsız kuponlarda bulunmalı. Adım adım birinciliğe yürüyen, son yarışında burdaki rakibi Kingston Bolt arkası ikinciliği gayet tatminkar olan 3-CLIFF SURFER ve son yarışında startta 4-5 boy kadar oyalanan ve virajı net sonuncu dönen, düzlükte yaptığı etkili akınlarla tabelaya asılan 4-SEFİRE SULTAN kesinlikle ihmal edilmemelidir..

2.AYAK: Kurtel ekürisine ait tayların birine G.Kocakaya birine A.Çelik binmiş. Hedef olduğu belli.. Ben bunlardan çalışmalarındaki daha etkili dereceleri nedeniyle 10-MELEKSİMA'yı ekürisinin önüde kazanmasını bekliyorum. 1.BANKOMDUR.

3.AYAK: Zorlu gecmesi beklenen H15 mücadelede, önde istediği tempoyu kurması ve fazla baskı yememesi halinde 1-ROJHAT KIZI rakiplerinden önce fotoyu görebilir. Ara sonrası kazanarak dönen bu gruba göre kaliteli olduğuna inandığım, ancak uzun mesafeli yarışı olmaması nedeniyle aklımda soru isareti olan 2-BERKALP, son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım, burada daha farklı performans beklediğim 3-KÖRDÜĞÜM ön planda tuttuğum isimler olsada ayrım yapmadan HEPSİ diyeceğim bir koşu..

4.AYAK: İstanbuldaki Grup Koşularda bile adından söz ettirmeyi basaran ve son koşularına oranla biraz daha uygun rakipler bulan, Victory Is Ours ve Fly By Me'den kurtulan 5-TAMBORA'nın koşu icinde bir aksilik yaşamadığı takdirde kazanması gereken bir koşu.. 2.BANKOMDUR.. Benim bugün için yerim yok, ancak rakip yazacak olanlara, artık iyice oturan, cim pistte uzun mesafelerde daha iyi atlarla başedebilecek güce ulaştığını düşündüğüm 7-SERHUNCAN'ı kesinlikle ıskalamamalıdır..

5.AYAK: Yine Kurtel ekürileriyle karşı karşıyayız. Çalışmalar neticesinde eküriler yine ön plana çıkmakta. Bunlardan 6-GÜHER bende bir adım önde. Dileyen Alternatif Tek olarak kullanabilir. Ancak benim çalışmalarında cok iyi olduğunu gözlemlediğim 9-MAVİ MEHTAP, 10-SUZANSUZİ ve yine tatminkar galopları ve Uçanbey taylarına ilk yarışlarında ayrı bir sempatim olması nedeniyle 12-UCANBAL'ıda yazarak sürpriz bekleyeceğim..

6.AYAK: Günün en zor koşularından. Formda isim 6-VAKURKIZ ve takip listemin en üst sıralarında yer alan 13-SIR PERDESİ ön planda tuttuğum isimler. Sprint mesafesinin iyi ayarlanmasi durumunda süratli gidecek koşu lehine olabilecek olan 10-KARAGULÜM, 4-DULOCAN, 6-FÜLANE ve ekürisininde destekleriyle 3-BENAZİR KIZI yazarak son ayağı kapatıyorum..

NOT: 4.Ayakta TAMBORA'nın çıkması nedeni ile, 7-SERHUNCAN ve 1-DIVINE HEART kupona eklenmiştir.. (15:00)

ALTILI TAHMİNİM

1-2-3-4
10 MELEKSİMA
HEPSİ
7-1
6-9-10-12
6-13-10-4-6-3

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..