Ana Sayfa / Tahminler / 17 HAZIRAN 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) 17 atta banko var :)
istanbul altili tahminleri ertanbey

17 HAZIRAN 2016 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ErtanBEY) 17 atta banko var :)

1.AYAK : Zor bir ayak fakat daha kolaya çevirmek için bir kaç isim var uzun zamandır kolladığım ve takipten ayrılmadığım bir at var önceliğim o olacak.orta mesafeli Çim pistte çok başarılı olması beklenirken ki ilk iki yarışında 1.ve 2.likle ayrılmıştı,sonrasında sürekli kum pistte koşturuldu sonrasında 6 ay aradan sonra tekrar çime kavuşurken Kv7 koşuda yakın ara SİLENT CAT,WARRIOR GIRL arkasında 17 atta 12.ci olduğunda sonlarda ATI kolayladıkları için bilinciyle arasında 2 saniye farkla 12. Olarak ayrıldı sonraki 1200 mesafeli yarışta tabelayı tamamlarken bir sonraki Dişi Tay deneme koşusunda birinciyle arasında (yine SİLENT CAT ) sadece 54 saliselik farkla burun boyun burun boyn baş farklarıyla 9.kaldı.daha sonra uzun mesafeli çim koşusunda çim pistin ağır olması baya etkiledi.Neyse baya uzattım yorucu oluyor böyle,Hakan Yıldız'la tam sevdiği mesafe koşacak olan (10)HIZ DELİSİ isminin hakkını verirse kazanacaktır alternatif BANKOMDUR.Rakip olarak (2)KEISHA, gruptan bir tık üstün olduğunu düşündüğüm (7)PENGUEN, pistte Pırıl Pırıl görünen (3)PERHANE, Anneden gelen asillikle (4)BOBUSHKA ve harika Yarışlar çıkarmaya başlayan (1)NEW CASTLE rakipleri olacaktır.PAN REKA süpriz de dikkate alınabilinir..

SIRALAMAM : 10 / 2,7,3,4,1,12

2.AYAK : Yarış hayatına çok önde Başlaması gerekirken hala maidenden çıkamayan her yarışında sürekli sert kayalara çarpan her yarışı sonrası bi daha ki uygun grup yarışta tek olur dediğim fakat o uygun grubu bugüne kadar yakalayamayan fakat bu yarışına çok ciddi hazırlıklarla girecek olan (14)SECRET PRESS bence maidene Güle oynaya veda edecek ve günün en sağlam bankosu olarak kuponumda yer alacaktır.Rakip yazmak isteyenlere istediklerini yazmalarını öneriyorum ben inanın rakip göremedim..

SIRALAMAM : 14 bankoo

3.AYAK : Bu ayaktaki en iyi sprinter atlar Şanslı olacak görüşündeyim, çünkü önde gitmeyi seven bir kaç at birbiriyle didişmeye girecek ve geriden gelenlerin daha Şanslı olacağını düşünüyorum.Ilk şans (1)PAYİTAHT,sonrasında klas safkan ve geçen yarışından daha hazır olan (2)KAFKASLI,takibimde olan ama uygun grubu hala bulamayan (5)AĞA EFENDI bugün yarın içerde olacak kolluyorum,ve son olarak Karataş ile (3)MİZZEN OF TURKEY çok tutmasamda favori olması sebebiyle yazılabilir.

SIRALAMAM : 1,2,5,3

4.AYAK : Bir kum bir çim koşturulunca ne olduğunu tam anlayamadığım ama piste yakışan bir tay olduğunu düşündüğüm anne kan hattından buram buram kalite kokan,daha iyi yerlerde olacağını beklediğim ve bu sefer daha uygun rakiplerinin yanında (3)KAZDAĞI bugün beklenen yarışını yaparsa kazanacaktır alternatif BANKOMDUR.1,5ay içinde 7.yarışını koşturarak pestili çıkartılan (2)ÜNAL AMCA ve ilk defa çim piste çıkacak olan (1)METAL FIRTINASI arasında Kıyasıya bir birinciyi yakalama mücadelesi olacak , süprizde ise en iyi yarışlarını henüz koşmayan İdmanda uçan (4)ANADOLU HISARI aklınızın bir köşesinde bulunsun.

SIRALAMAM : 3 alternatif banko / 2,1,4

5.AYAK : Karışık bir yarış gibi gözüksede favorim sprintini yerinde atacağını düşündüğüm uygun kilo ve mesafe avantajını elinde bulunduran son 800/55 çalışmasıyla (9)KARPATLI ve her an bir yarış vurmasını beklediğim (5)FERACEHAN arasında Kıyasıya bir mücadele olacak.iyi idman durumunu yarışa yansıtırsa (8)MAVI MELEK haftanın bombasına aday.Sonrasında (1)PAMUK ABLA, (2)GÜNHAT, (4)BUHARALI ve (3)ANEMON FİVE sırasıyla yeri olanlara tavsiyemdir..Salı günkü 1000/1,07 muhteşem galobuyla (7)COŞKUNKIZ bombayı patlatabilir

SIRALAMAM : 9,5 / 8,1,2,4,3,7

6.AYAK : Yarışın 4 at arasında geçmesini bekliyorum bana göre bu ayakta bu 4 attan başkasının olması demek hayal kırıklığı olur. favorim her yarışında patlama yapmasını beklediğim Kocaelinden geri İstanbul'a getirilen ve son yaptığı galobunda rüzgârla yarışan 1000/59 derecesini yine Üzerindeki binicisi G.Yıldız ile yapan (2)BANGKOK iyi bir idareyle kazanacaktır alternatif BANKOMDUR..eğer bu seferde olmazsa en yakın rakibi son yarışını bir daha izleyebilme şansınız olursa muhteşem sprint atan (14)NEVİŞAH olur.Bir türlü beklenen yarışını yapamayan fakat bu sefer daha uygun rakiplerinin yanında (6)RÜZGAR GOLD ve pedigrisinin hakkını bu sefer verebilecek hazırlıklarla (16)ŞOŞOLOZA arasında az hata yapan finişi erken görür.Son anda farkına varmamızı sağlayan yöneticimin dikkat çekmesiyle yada uyarısıyla diyeyim :) (7)SADO BY SADO 5.at olarak şablonumuzda yer almıştır..

SIRALAMAM : 2,14,6,16.7

ALTILI KUPONUM :

10  / 2,7,3,4,1

14

1,2,5,3

3  / 2,1

9,5,8,1,2,4,3

2,14,6,16

 

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

110 yorum

 1. Bol sanslar ertanbey

 2. sheva

  Çok güzel şablon çok büyük bi ikramiye hedefleyen kupon inş olur

  • Teşekkürler sheva.yapım Gereği favori düşmanı olarak lanse edilen huysuz bir adamım :) ama takibimde ki atları görünce dayanamıyorum :)) gelsin yarın paralar :)))

 3. Teşekkür ederim Ümit bey sitede bol şanslar olsun..

 4. Siteye de olsun sizede olsun bol şanslar :)

 5. BANGKOK işlerinde hep iyi idi, bu kadar olmadı tabi de bekleneni veremedi bir türlü. Bakalım sahada galop konuşacak mı.

  SADO BY SADO 1600m çim pistte 1.36 yı görmüş. Görüşün varsa almak isterim.

  Bol şanslar ErtanBEY :)

  • Evet son yarışında çok iyiydi sado BY sado 47 ganyanla yılın süprizini yapacaktı,çalışmalarıda fena değil aslında çok atla yazılabilir fakat ben bir koşu daha görme taraftarı Olduğum için ve bu 4attan birinin kazanma ihtimalini daha çok gördüğüm için değerlendirmedim geçen yıl ilk iki koşusunu çok iyi Hatırlıyorum kumda pek işlemedi ama çim pistte iş yapar ve kuponuma eklememi sağladın şuan çünkü son yarışını bir daha izledim kesinlikle ŞOŞOLOZA dan daha iyi duruyor onun yerini almasından sa 5.at olarak ekleyebilirim ve ekledim :))

  • sheva

   Bi şekilde tevziyi yükseltmek lazım bence yanlış yerde ekleme çıkarma yapıosunuz sizi ilk ayaklata doğru yönlendireyim :))

  • Aslında ilk anda sadece 2 ve 6 yazmayı düşündüm sonra NEVİŞAHın son sprinti aklıma geldi geçen haftaki..sonra ŞOŞOLOZA acaba bugünemi Bıraktı maidenden çıkışını dedim ekledim ve derken Sado BY Sado geldi ama kesinlikle yazılırmış ben onu atlamışım ekledim uyarıyla :)

  • sheva

   Saymamki 150 barajını aşar yazarsan :))

  • Şablona yazdım ama kupona yazmadim 😂😂😂 baraj hala yerinde 😂😂😂😂

 6. silivrili

  Bol şanslar Ertan bey :)

 7. Savasci

  Bol şanslar Ertan bey…

 8. Aaa Ertan bey 2 atta yazdık sado yu
  Lütfen:)

  • Evet ya ben atlamışım son anda fark ettirdiler :))) ama.ben yinede 2 6 öncelik diyorum :)

 9. COMMANDANTE

  Başarılar Ertanbey :) Korku dağları sardı 5 atta Secret Press yok :))

  • Günaydın commandante,yerin varsa ekle.derim ama yoksa sağlık olsun tuttuğun ganyan olsun deyim :))

  • COMMANDANTE

   Günaydın abi dün Ankara son ayak sıralı ikilisini buldum pintilik yapmayayım eklicem :))

 10. Gufre

  Ertan Abi günaydınlar bol şanslar.

  o gün bugün olsun :)

  • Eyvallah gufrecim sanada bol şanslar başarılar dilerim umarım bugün vuracagiz 12den :))

 11. Izmir varsa bi zehir alirim

  • İzmir 1.altılı için bişeyler verim :))
   1.koşu : startta kalmazsa (2)MAESTRO kazanir..diyelim kaldı o.zaman (1)TULYARBABA çıktığı gibi finishi görür bombayı ise (7)ZABALAM yapar orjininn hakkını bir türlü veremedi..
   2.koşu : (7)CANCAHIDEM bunları yer bitirir macera arayanlara yanına (11)ŞİMŞEK YILDIZI ve (1)DİKOGLU derim.ama.ben tek atacağım zor geçerler..
   3.koşu : (2)CANGOCAN bir nefeste bitirebilir. (7)DÜŞÜMDEKİ (4)CANIREM (9)MELOŞ (1)AKKATMER (12)TUTKUKAYA (11)ORFIA yazdikca yazasim geliyor :))
   4.koşu : (1)LADY DİAMOND banko (6)KARESİ neyin karesiyse rakip olur..
   5.koşu : (4)PRODİGY uzunda daha çok Koşacak bir türlü yetisiremiyordu kısa da sprintini.bu sefer mesafe lehine alternatif banko olabilir.rakip hazır kıta (8)LİNDORA ve (5)BEATİFUL LİFE iyi start alırsa (3)SANLIKAYA ve de (9)MY FUNNY LOVE atlamayın derim.
   6.koşu : (10)KOBAT bir adım önde,arkasında takipte (9)GUNALIMTAY, sonrasında (4)KARAPANTER, (8)ÇAYIR ÇİMEN
   2 / 1.7///
   7//////
   2.7.4.9.1.12.11.6////
   1/6/////
   4 / 8.5.3.9/////
   10.9./ 4.8/////

  • Eyvallah abi sagol aynen oynamaya caliscam kirpilacak yerleri de katlamissin zaten)) zahmetli olmus

  • Valla şaka maka güzel kupon oldu kırp ekle oyna bişeyler :)) şimdiden bol bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun hepimize kofi..

  • hepimize bol şanslar olsun tekrar teşekkürler

  • Bi tek de ben attim boyle oynadim

  • Süper kupon olmuş hem ekonomik hemde güzel valla on numara hatta bende böyle ufak bişeyler yapacağım en güzeli abartmayalim gerek yok; ))

 12. Siteye nasıl giriliyo

 13. Siteye girmeden mesaj atılabiliyor mu ki acaba ?

 14. Değerli kardeşim ertanbey, dünkü Korek tahminin için Tebrikler. Başarıların daim olsun

  • Teşekkür ederim Timothy sen bir gün önceki Malazgirti görmedin o zaman 😂😂

  • Bide gergerili Burhan vardı ama sonuç olarak ikili dışında oyun yakalayamadik 3gun iyi ikramiyeler 5te kaldı..bulmamız yakındır :)

 15. 1) 6*3*11. 2)8*14*17. 3)3*2. 4)1. 5)9*5. 6)7*14*16 bol şanslar

 16. Ertanbey sizi sürekli takip ediyorum nihayet uygulamayı indirdim;) supriz atlarınızı es geçmeden yazıp sürekli favori teklerden yatıyorum bugün teksiz kuponla şansımı denicem? Basarilarinizin devamını dilerim bu arada 5. Ayak günhat suprizde gibi.

  • sheva

   günhat 264 gün ara verdi arap atlarında uzun süreli verilmiş aralar büyük etki yaratabiliyor..

  • sheva

   Ama grup kazanması için uygun at çok sevdiği pistte 1 yarış görmüş olsa muhtemelen günün kalesi olucaktı.

  • Teşekkürler neşe hanim bol şanslar diliyorum kazançlı bir gün olsun..

 17. Bombaci

  Ahhahahahah… vallahi sağır sultan duymuş 17 at da banko var deyince koştum 😂😂😂

 18. Vayy be bize kimseden pasta yı bırak simit bile gelmedi çok dışlanmış hissettim kendimi:((

 19. Barışçı

  ertanbey bol şans

 20. Bombaci

  Ertan ne yapayım biliyor musun? Senin (14) SCREET PREES i tek atayım. Bir de sonda (2) yi kafada vermişsin onu tek atayım. Ne diyorsun ? Tevziye gider miyiz bizde ? Sheva nin yaşlı amcası gibi çek alır miyiz ? :)

  • sheva

   Bakkaldan ekmek alamazsın ne işi var onların :))

  • Son ayak 2.6 garanti olur ama 14ün yanına kimse bana at yazdiramaz. Gelirmi gelmezmi orası meçhul tabi at atı geçiyor fakat ben rakip göremedim bugün için..

  • sheva

   Abi bendede 3.at 14 koşmuşlarda gözüme batan o ama üstündeki tempoda zorlanıp ölüm koşusu yapmasın duvara çarpmış gibi olur son 400de

 21. Savasci

  Admin bugün izmir oynayamadım.Limitim var bu şablona sende at eklersen bi kupon daha yapıp oynarım…ama kuponuma cok guveniyorum onuda belirteyim.Sadece 1 ayakta hız delisi eklenebilir gibiydi.))

 22. Savasci

  UludaZ çok çok iyi bir seçim.. New castle yerine benim tercihim Hızdelisi Tamga yerinede Kafkaslıyı tercih ederim.

 23. Savasci

  Admin Gel sen beni dinle hız delisini ekle nedense içimdeki ses o gelecek diyor.)))

 24. Ben bugün ist programının içinden çıkamadım bütçemi yarın ankara için saklayıp bugün için keyf kuponu yaptım oturup izlicem;) 10\\\14\\\3..7\\\1..2..3\\\9\\\5..6..7 herkese bol şans

 25. Herkese bol şanslar

  1.Ayak : 1,3,4,6,10,11,12
  2.Ayak : 8,9,13,14,17
  3.Ayak : 1,4,7
  4.Ayak : 1,2
  5.Ayak : 5
  6.Ayak : 7

 26. Savasci

  Bol şanslar Admin…

 27. Savasci

  Bende öyle yaptım…bi kaç saat sonra görecegiz ama bana sanki hız delisi tekmiş gibi geliyor.En azından aksam not almıştım orda tek diye atmısım..şimdi pan reka diye gorunuyor ama aksam kafa daha saglamdı.)))

 28. silivrili

  Ertan abiliğim çok teşekkür ederim
  Sende olmasan gönlümüzü alacak kimse yok:)

  Bu arada Admin açık adresini gönder istediğin pasta oldun kralını göndeririz
  Ancak dönebildim mesajlara valla :))

 29. Bombaci

  İlk ayak (12) ye oyun kuruluyor. Ganyan çok abarttı. Takip listesi tutan arkadaşlara duyurulur.

 30. Savasci

  Benim altılı yatar hız delisi deli etti beni.))))

 31. Herkes yattımı ya 2 siz mi oynadiniz hep 😕😕

 32. Bombaci

  Peki (14) gelirse sonraki 4 ayak hepsi dersem aslan ortak dermişim bana Ertan 😎

 33. Kubi

  Kabul edelim arkadaslar bugun hepimi formsuzuz ;)

  • Silivrili’nin kupon devam ediyor. Kuponlarda genelde 3 te 2 performans var. O kadar formsuz değiliz.

 34. Mizzen of turkey neden bu kadar favori anlamadım.

 35. ERKAN

  yuzde 90 ımız 5 de kalacak bende ikinci ayaktan yattım..8 14 geçmiştim

 36. Buharalı koptu geliyor çıkmaz mı şuradan. Çok mu fantezi.

 37. Savasci

  (7)COŞKUNKIZ bombayı patlattı.))

 38. ERKAN

  admin sende son ayak tabela vardır:)

 39. Savasci

  6 lı devreder.)))

 40. ERKAN

  bakda son ayak belki birşeyler yaparız

 41. borsa bile kumar boyutlarında seyrediyorken at yarışı oynamak çok masumane bir hale bürünüyor yatırım tavsiyesi değildir:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir