Ana Sayfa / Tahminler / 17 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

17 HAZİRAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1. Ayak Gerek pedigri olsun gerek çalışmalarında olsun SANTINO ve MYTHOGENIC'in anne kardeşi olan (2) COCHABAMBA favorim. Bu safkana rakip olarak (3) GHOST WARRIOR, (5) STALLION FALCON ve (7) MIMOSA ROSE yazacağım.

2. Ayak Süratli geçmesini beklediğim koşuda Son yarışında ki gibi bir stil izlerse kazanmaya çok yakın gördüğüm (3) TURANHAN favorimdir. Her ne kadar bu safkanı banko önermek istesem de son günlerde ki artan performansıyla ihmal edemeyeceğim (5) ALİBEGİ'yi yazacağım.

3. Ayak Çok vaktimi alan ayaklardan biri olan bu koşuda önde çok boş kalmasını beklediğim (6) KARACABEYASLANI beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Bu safkana rakip olarak (5)BAŞ MİMAR, (8) ÇEVİKNAZ, (2) GÜZELKAYA ve (1) GÖKKURT yazacağım.

4. Ayak Şu aralar ki durumuna gerçekten üzüldüğüm en sevdiğim safkanların arasında yer alan (4) ÇAKAL CARLOS beyaz bayrak ayna yapmaya çalışacaktır. AYDEMİRBEY umarım yarın bu safkana pres yapmaz. Son yarışında her ne kadar GLENDOR'a geçilmiş olsa da aralarda çok sıkıştığını gözlemlediğim (5) MYTHOGENIC, bu yarışın sürprizini yapabilecek güce sahip olan (2) AL NERİ, sonrasında ise koşunun ağır favorileri (1) GLENDOR ve (6) MY SECRET yazacağım.

5. Ayak AKFIRAT ve BETİFERİ'nin süratlendireceği koşu da yüksek ihtimalle tempoyu veren isim AKFIRAT olacaktır. Lakin bu safkan her ne kadar kendi temposunda yarışı götürmek istese de bunda başarılı olması mümkün olmayacak gibi gözüküyor. BETİFERİ'nin presini maruz kalacak safkanın hemen arkasında da STAR OF ROCK olacaktır. Yarışın son düzlüğüne kadar ki süratli tempoyu sonlarda vurabilecek iki etkili isim görüyorum. Bunlardan biri BIG BROWN bu safkanı son yarışında banko önermeme rağmen çim pistte çok eksik koştuğunu gözlemlediğimden neredeyse vermiş olduğu 1 senelik aranın ardından sonra koşacak olan bu yarışa hedef yaptığını 1200 galoplarından rahat görebildiğim (7) SHOPAHOLIC son 50 metrede dahi olsa grubu toplamasını bekliyorum BANKOMDUR.

6. Ayak Birbirine denk bulduğum 4 isme şans vereceğim. (3) DELİ ÜNVEREN, (6) TUTKUKAYA, (5) DRAMATİK ve bu yarış bambaşka bir kimliğe bürünmesini beklediğim (4) ÖĞÜNSEL.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 2,3,5,7

2. Ayak : 3,5

3. Ayak : 6,5,8,2,1

4. Ayak : 4,5,2,1,6

5. Ayak : 7 TEK

6. Ayak : 3,6,5,4

ŞABLON TUTARI : 48,00 TL'dir. Bol şanslar dilerim.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
OZAN BOĞURCU
Ziyaretçi
OZAN BOĞURCU

CARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİM…

YORUMLAR.. KISA KISA…..

1.AYAK= FAVORIM.. MISS COOPER,,(1), DİR.. RAKİPLERİ SIRASIYLA… TUMAİ,,(10),, GANJ,,(11),, ALWAYS, A ROSE,,(5),, SARAÇKIZI,,(6),, İSTANBUL BEYİ,,(3) YETERLİ OLACAKTIR..

2.AYAK= FAVORIM.. FLORETTE,,(12) SIRALAMA… TRIPTONIC,,(10),, PUSATLI,,(7),, MY SON SEBATO,,(5),, TİK TAK,,(16),, CONCOFİ,,(2),, BABAPOYRAZ,,(1),, MELANUR,,(14) YETERLİ OLACAKTIR…

3.AYAK= GONULHANIM,,(2) FAVORİM,DİR.. RAKİPLERİ.. FEHİME TEYZE,,(10),, YILDIZ TOZU,,(7),, YILMAZERGÜLÜ,,(6) YETERLİ OLACAKTIR..

4.AYAK= ZAHAN,,(3),, BU KOSUYU KAZANACAKTIR.. BANKOM TEK RAKİBİ.. LAYD MILLION,,(7) OLACAKTIR..

5.AYAK= KARISIK BIR KOSU SIRALAMAM.. KAÇAR FEVZİ,,(3),, UÇBEYİ,,(4),, ALABORA,,(7),, CANKOPARAN,,(10),, BÜRKAN,,(8),, YETERLİ OLACAKTIR…

6.AYAK= GÜNÜN SON AYAĞINDA FAVORIM… 1/4,,(KİNG UGLY/ CONCRETTE.. UFAK KUPONLAR İÇİN BANKO OLUR.. RAKİPLERİ… HAMMURABİ/BUSSİNES KİND,,(6/11),, SATISFATION,,(18),, YETERLİ OLACAKTIR…

ALTILIM… (ELAZIĞ)

1.AYAK=1,10,11,5,6,3
2.AYAK=12,10,7,5,16,2,1,14
3.AYAK=2,10,7,6
4.AYAK=3 BANKO///7
5.AYAK=3,4,7,10,8
6.AYAK=1/4//,6/11,,18

KUPON TUTARI= 120 TL
BOL ŞANSLAR DİLERİM…
OZAN BOĞURCU

sting
Ziyaretçi
sting

Creed uskupu tek veriyo herkes ne dersin abi.

Özgür
Ziyaretçi
Özgür

Emeğine sağlık başkan

Ertugrul
Ziyaretçi
Ertugrul

Son ayakta kaçak ve önlerde gidecek olan atlar kimler olur acaba Creed ?

sting
Ziyaretçi
sting

Bende uskupu tutmuyordum.lakin tum bultenlrrin favoridiydi anlamadim gitti.sirf karatas var diye. Bide guzelkaya tek glendor tek aslinda oyun kuramadim. Ve guzelde para verdi.ayrica turanhan bile tek atilirmis.

Yazar: Bycreed

Bycreed