17 EYLÜL ÇARŞAMBA ELAZIĞ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

Elazığ altılısı için çalışmaya başladığımda programın zor mu kolay mı olduğuna karar veremedim açıkçası..Günün teki olarak görülen Kaçar Fevzi nin yıkılması durumunda yüksek ikramiye vereceğini düşünüyorum.

1.AYAK: Son koşusundan üçüncülükle ayrılan ve pazar günkü çalışmasında olumlu sinyaller veren 6 GÜLSEREN KIZI kazanabilir. 800/55.7 gibi güzel bir çalışması olan 8 SITARA ciddi rakiptir. 9 DİLA SULTAN , 7 SONEDA , ciddi hazırlıkları ile 3 CANİK , 1 AKREBİN GÖZÜ ,4 SENBEN , uzun süredir koşmasada kaliteli 5 CADALOZ ve 2 EYYAR ı yazarak ilk ayağı stressiz izleme taraftarıyım.

2.AYAK: Son koşusunda tabela dibinde kalan ve bir süredir ciddi şekilde hazırlanan 6 MY SPARKLER kendisi gibi formda ekürisi Erencik ile birlikte günün bankosu olacaktır.

3.AYAK: Son koşusunu kazanarak ne kadar formda olduğunu gösteren 6 LABRUNA riske edilip tek atılabilir. Rakipleri iyi hazırlanan 3 RENGARENK , startta sorun yaşamazsa Ufuk Akay idaresinde 8 FROM THE SEA , 5 HERE TO WIN ve 4 ARMINA olacaktır.

4.AYAK: Gerek kusursuz durumu gerek son yarışları gerekse de uyumlu binicisi ile 1 KAÇAR FEVZİ banko olmayı hak ediyor. Ancak ben burada sürpriz bir sonuç çıkabileceğini düşünüyorum bu yüzden 8 BECENEAĞA , 6 YAHYA REİS ve 2 CANBERAT ile günün kalesini yıkmaya çalışacağım.

5.AYAK: Bence günün en zor ayağı..Form ve güç olarak birbirine o kadar yakınlarki seçim yapmak gerçekten çok zor. Genel olarak çok tutulmasa da 8 BOSSY yi çok tutuyorum kazandığı yarış sonrası üçüncülük yapan bossy bu gün kazanabilecek güce sahip. 7 TARGET LIFE uzun mesafede başarılıdır eküri avantajı ile kuponlarda yer almalı. Peş peşe kazanan 3 CHAMONIX ve 1 BİRDALKAN sonraki isimler..

6.AYAK: Altılının son ayağında birbirinden ayırt edemediğim 2 BEYPOLAT ve 1 ALTINIŞIK ikilisini yeterli görüyorum.

1.AYAK: 6-8-9-7-3-1-4-5-2

2.AYAK: 6 MY SPARKLER

3.AYAK: 6-3-8-5-4

4.AYAK: 1/8-6-2

5.AYAK: 8-7-3-1

6.AYAK: 2-1

BOL ŞANS

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar