17 EKİM 2015 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Şablon gereği son ayaktan YORKVILLE QUEEN, ALFA KIZI, MUYESSERS GIRL ve DISTANT LIGHT çıkarılmıştır. Geniş şablon oynayanlar ekleyebilir.

1- Ayak Rakiplerine oranla çok daha iyi durumda olan lakin titizliği birtürlü iyi koşmasına engel olan (8) DEMİRÖYKÜ bugün herhangi bir aksilik rüku bulmazsa rahat kazanmasını bekliyorum. Lakin günün ilk koşusunda zorlu bulduğum mücadelede favorime rakip olarak pedigrisinin hakkını henüz veremeyen (5) KORHAN KAPTAN sonrasında ise (2) FELEKSOR, (4) KING MURAT, (7) UNCHAIN MY HEART yazacağım.

2. Ayak Bu ayakla ilgili çok fazla detaya girdim DELİCİHAN yarışı süratlendiriyor çokta fazla baskı yapan safkanın olmadığı koşuda düzlüğe rölanti tempoda gidip son 300’lere kadar liderliği koruyan safkan sonlarda güçlü geleceğini düşündüğüm (11) ENDERTAY‘a geçiliyor. Aslında safkana baktığımız zaman son 2 yarışı çok alt seviyede. Lakin bir önce ki yarışını ANKARA‘da alışık olmadığı pistte yapan safkan normal sonuç olarak iyi koşamıyor. Son yarışında ise pistin ıslanması ve de çok süratli giden koşuda hiçbirşey yapamamasını normal buldum. Bugün bahsettiğim gibi rölanti tempoda giden koşuda tecrübeli aprantisiyle yarışı kazanmasını bekliyorum at yarışı bazen risk gerektirir ki bende riskimi burada alıyorum ve sizlere çok güvendiğim bu safkanı riskli de olsa BANKO olarak öneriyorum. Geçenlerde ki KOCAELİ yarışında böyle içinden çıkamadığım yarışta SELÇUKOĞLU‘nu çok ön planda tutmama rağmen tek atmayıp hata yapmıştım. Aynı hatayı tekrar yapmayacağım umarım beni mahcup etmez.

3. Ayak Süratli gitmesini beklediğim koşuda SELAHATTİNBEY her ne kadar numarayı isteyecek olsa da dinçlikle öne düşmesini beklediğim SEVİMLİGÜZEL bu safkanı epey bir rahatsız edip grubunda sertliğiyle birbirlerini tüketmelerini bekliyorum. Bu koşullarda ön planda yürüyen bir safkanın kazanmasını daha mantıklı gördüğümden bu safkanların hemen arkasında yarışı izleyecek olan düzlük üzerinde ki ataklarıyla rakiplerinden sıyrılıp geride ki rakiplerine direnmesini beklediğim (6) LAST POET kazanabilir. Bu safkana ilk rakip olarak çok hazır olduğunu gözlemlediğim (10) DEDE ME , belli başlı titizliklerine rağmen grubun üstünde ki görüntüsüyle (7) ORKUNHAN, aslında start problemi olmasa riske edilebilecek bir safkan olan (3) KADBEY, bu tip yarışlarda çok güzel sürprizler yapan (1) BİSHAMON ve son olarak ise formunun en üst seviyesinde olan (5) RAINY MAN yazacağım.

4. Ayak Sonucu merakla beklediğim koşuda sevdiğim birçok at mevcut grupta. Aslında ingilizlere göre arap atlarını daha da çok seviyorum. Bugün karakterli yapısıyla alt grupların safkanı olsa da son yarışında fedai olarak koşmak zorunda kalan (5) KÖSENİM net favorim olacak. Düzlük üzerinde koşuya ağırlığını koymasını beklediğim safkanın kazanmasını bekliyorum. Bu safkana aslında tek rakip çıkardım totosuna çok aldanmayın derim. Aslında özü sözü iyi olan bir safkan lakin hep yanlış gruplarda koşturuluyor. Nedense safkan zorlanıyor mu yoksa zora mı alıştırılıyor anlayamadım gitti. Aslında bu safkanın bu tür grupalrda koşması lazım. Bugün dişine göre grupta koşacak olan safkanı çok şanslı görüyorum kimdir bu safkan derseniz (1) HAFİZEM derim. Son yarışı tesadüf değilse eğer önde bomboş kalacak olan (2) HEYCAN BİR bir nefeste bitirebilir. Start sorunu olmasa ön planda önereceğim isimler arasında olacak olan (7) GÖLKIZI çok defa canımı yakmış bir safkan şans vermekte fayda var. Eğer ki önde ki temposuyla HEYCAN BİR bitiremezse düzlük üzerinde ondan erken sıyrılabilme ihtimali olursa (6) DURU KIZ erken bir hamleyle liderliği alıp fotoya kadar taşıyabilir. Sonrasında ise çok tutmadığım ama performanslarını göz ardı edemeyeceğim (3) AK KATMER ve (4) HASEKİ SULTAN’ı geri planda önereceğim.

5. Ayak Burada açıkça söyleyeyim 2 safkanı birbirinden ayıramadım. Biri HORASANGÜNEŞİ diğeri ise MAESTRO. Lakin bir yandan bakıyorum MAESTRO 2. startında çok rahat kazandı pedigri olarak çok iyi görünümünde bir yandan da HORASANGÜNEŞİ‘ne bakıyorum koştuğu yarışlara çıkardığı derecelere çalışmalara gerekse son 800’üne kadar iniyorum herşeyde pedigri hariç HORASANGÜNEŞİ karşıma çıkıyor. Ben hep demişimdir ne jokeye oynarım ne de pedigriye ben ata bakarım karakteri oturmuş mu diye bana göre (1) HORASANGÜNEŞİ‘nin karakteri daha sağlam oturmuş durumda. E bari geç şu grubu deyip BANKO olarak öneriyorum.

6. Ayak Startla birlikte liderliği almasını beklediğim (5) KIZIL BULUT her ne kadar önde boş kalmayacak olsa da buna rağmen gene de favorim.  Pisti yadırgamaz da koşmak isterse benim bile tutamayacağım (13) KIZÇEM uygun kilode uygun grupta önde gelen isimler arasında. Sonrasında ise (2) BİR UMUT ve (9) HAPPY VALENTINE yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 8,5,2,4,7

2. Ayak : 11 TEK

3. Ayak : 6,10,7,3,1,5

4. Ayak : 5,1,2,7,6,3,4

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 5,13,2,9

ŞABLON TUTARI : 50,40 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
43 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozgur

usta iyi geceler son ayaktaki lea icin yorum yaparmisin tutmuyorsun belli bi sebebi varmi tsklr.

ozgur

cok tesekkurler zaman ayirdiginiz icin iyi geceler.

umut

Emeginize saglık.

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar Creed buda benim Kocaeli kuponum
1.4.7.8
3
1.3.4.5.8
3.4.5
7
2.4.5.6.7.9.11.13

Ramazan Yılmaz

teşekkürler

Ertan

Ramazan reis son ayağa 1 i eklersen fazla etkilemez altilini bence eklemelisin nolur nolmaz diye.

Ramazan Yılmaz

uyarını biraz geç gördüm Ertan artık kısmet yapacak birşey yok koştu :)

Ertan

Kuponun süper olmuş ramazan reis. Bugün ikimizden biri yakalayacak inşallah; )

Ramazan Yılmaz

kaç gündür yandan sekip gidiyor bugünde gelsin ama bu koşuda protesto olabilir

Nur

Ramazan kocaeli guzel gidiyon Tebrikler seni nerden takip edebilirim

Ramazan Yılmaz

hemen hemen hergün burdayım Nur hanım kendi yatırdığım kuponları paylaşıyorum

Ramazan Yılmaz

Teşekkürler darısı sana ve takipçilerine :)

Ertan

By creed bol şanslar usta,izninle bende bi kaç bişey yazacagim

Kocaeli altilim

1.ayak
Yarış karakterleri oturması taylarin mücadelesinde onceligim yeterli hazırlıkları olan 1 numaralı LADY EXTRA DİR. bir aksilik olmazsa kazanabilecegini düşünüyorum. Ama ciddi rakipleri var o yüzden daha sonrasında ilk yarısında istanbulda fazla sıkıştırmadan yarış gösterilen 4numarali KİNG MURAT,sağlıklı görüntüsüyle 2numaralı FELEKSOR gül esgalli ve bu yarus hedef yaptırılan 8numarali DEMIROYKU ve 7 numarali gencligimizin şarkısı olan unchain my heart yazildimi bu ayak tamamdır
2.ayak
Kilo farklarınin şansları dengeledigi bir koşu. Bomboş kiloyu bulan 11numarali ENDERTAY 13numarali POWER OF THE SUN arasında geçmesini Muhtemel yarışta 8numarali NEVVARE ve 4 numarali IRMAK SULTAN, 3numarali DELICIHAN 1numarali PPWER sonraki ihtimallerdir
3.ayak
Hangi ati yazmazsak o gelir.gibi duruyor. Siralamam da öncelik 3numarali KADBEY VE 6 numaralı LAST POET olmasına rağmen FATHER MOUNTAİN, RAİN MAN,DEDE ME Siralamamdir.
Ben bu ayağı 11.12 haric kapatacagim
4.ayak
4numarali HASEKİ SULTAN istanbuldan çok formda geldi.pistteki durumu çok iyi son galobunu Çizmeli kot pantolonlu çalıştırıcısi H.Gün ile 600ü 41 400ü 27 rahat ve sıkıştırmadan yaptı.bu formuyla kazanması normal sonuctur. En yakın rakipleri 5numarali KOSENIM VE 3numarali AKKATMER Olup 2014 sonu ve 2015 ilk aylarında 6 yarış kazanan yavaş yavaş form.yukseltten 1numarali HAFIZEM ve 6 numarali DURUKIZ bura çin yeterli duruyor
5.ayak
Sürekli formunu geliştiren 5numarali PİRİSTİNELİ 1numarali HOROSAN GÜNEŞİBE 7numarali MAESTRO arasına görse girse 3 ay once izmirde 4te 2 yapan (birinde Jokeyi düştü birinde Sapti) ve daha sonra kv7 de 6.ci ve grup A3 yarısı koşup 2 ay ara veren 2 numaralı SÜREK olur
6.ayak
Bu yarışa tam.hedef yapan çalışmalarında fazla sıkılmadan derceye gösterilmeden tatlı tatlı hazırlanan 1numarali YORKVILLE QUEEN Bankomdur

Yatirdigim Altilim
1.4.8.7
11.13.8.4.3….1
3.6.2.5.10.7.8.4.9.1
4.5.3.
5.1.7
1 banko

108 tl
Ekonomik oynayanlara 2.ayak 11.13 ve 4 ayak 4 yeterli gelebilir

Herkese bol şanslar diliyorum

admin

7
2.4.5.6.7.9.11.13

————

5.1.7
1

Şöyle yazalım takibi kolay olsun :)

Bol şanslar beyler

Ramazan Yılmaz

kılıçlar çekildi admin ne dersi? :)

admin

Son ayak karakol Ramazan :) Önce 5. ayağa bakalım.

Ramazan Yılmaz

ben genelde çok at yazdığım yerlerden korkarım o yüzden sıkıntı son ayakta izleyelim görelim :)

admin

Sıkıntı yokmuş harbiden :)

Ramazan Yılmaz

şimdi bi bomba patlaması şart oldu tabi öncelik yatmamaktan yana :)

admin

Ertan çelmeyi takmasın dikkat et :)

Ramazan Yılmaz

yakalayana bol şans admin at başı ihtimalide var tabi :))

admin

Bol şanslar :)

Serdar

Ramazan baskan,sonunda vurucaksin voleyi…hadi bakalim ;))

Ramazan Yılmaz

İnşallah Sedar bey bu arada belirtmek isterim ki bugün benim kupon çok farklı bir amaca hizmet ediyor o yüzden tutmasını cabi gönülden istiyorum :)

Ertan

Aynen öyle takip daha kolay olur ama enteresan bendeki tek ramazanda 8 atla yok :)

Ertan

O değilde son ayakta 1 ile hiç çifte bile yok. Ya bende bi terslik var yada Bakalım hayırlısı :)

admin

3 aydır koşmaması büyük etken.

admin

Bol şanslar

bursalı

7 ve 1 atbaşı

admin

Tebrikler Ramazan, 7. at geldi.

admin

Ramazana ulaşamıyoruz. İyi çocuktu severdik kendisini :)

Ramazan Yılmaz

yok be admin ulaşılamayacak birşey vermez :)

admin

Kaç hanede kaybederiz seni :)

Ramazan Yılmaz

tevziide olabilir belki :)

admin

bende yarısına tarlayı satar giderim :)

admin

6.829,39 TL. hayrını gör. Amacına layık olur inş .

Ramazan Yılmaz

ne amaca hizmet ettiğini kanalda söylerim admin neyse artık önümüzdeki maçlarla devam edicez bu arada Ertan geçmiş olsun umarım önümüzdeki ilk tutacak kupon seninki olur

bursalı

en az 8 bin yazar.altına şaşırırım.üstüne bir şey demem.benimde beşli ganyanım selahattinbeyden yattı.son ayağım 6-7-12-13 şekindeydi

admin

Ertan’a yine geçmiş olsun. Yarın bir orta şeker kupon yaparsan aynısını yatırayım.

43
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x