17 EKİM 2013 İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  5 – ARZUCAN iyi işleri ile favorim. 7 – ANAMUR, 12 – PICKLE, 8 – AMAZONAS ve 6 – ZERAFET rakipleridir.

 • KUM PİST TAHMİNİ: 3 – SİMETRİ yarışın kuma alınmasıyla favorimdir. Binicisi sağlam olsaydı banko olarak tahminimi değiştirirdim. 5 – ARZUCAN sert rakibidir. 6 – ZERAFET orijin itibariyle bu piste çok yatkın ihmal edilmemeli. 7 – ANAMUR kumda başarısı yok fakat bu koşu patlama yapabilir. Diğer safkanlar ise 8 – AMAZONAS, 2 – BIG STAR, 9 – BAY BLESSING, 4 – DAĞ KEDİSİ şeklinde. 
 • 2. AYAK

  12 – SEVDAKAR 2 ay ara verdikten sonra güzel bri yarış çıkardı. O yarıştan sonra durumunu daha da ileriye taşıdığı işlerinde belli oluyor, favorim. Ekürisi 9 – ALPKAN yaşıyla orantılı sitikrar sağlayamıyor ama rutin koşusunu yaparsa bu grubu sırtına alır gelir.İki ekürinin güzel bir banko olacağını düşünüyorum. Rakip arayanlara 3 – YALIMSOY öneririm. Süper form tutan safkanı yazmamanın sebebi yaşı ve kilosu büyük handikap yaratıyor. Zorlu koşu riskli bir banko.

 • 3. AYAK

  İzmir’de katıldığı iki koşuyu da kazanan 3 – TOPRAKBAY daha sonra Bursa’ya G3 yarışa gitti. KULOĞLU ve HÜSAMAĞA’nın olduğu yerde 1,25 ile koşan safkan 3.lük ile yetindi. O koşudan sonra geriye alınan safkan arayı 60kg idman jokeyleri ile çalışarak kapatmaya çalışıyor. Galoplarını beğendim, nefessiz kalmaz ise 1200m’de kazanmasını bekliyorum, bankomdur.

 • 4. AYAK

  4 – BİLGİNİNOĞLU ve 2 – BAHTIŞAHANE arasında bir yarış gibi gözüküyor. 3 – BİÇER bu ayağın sigortası olur.

 • KUM PİST TAHMİNİ: 3 – BİÇER’i kum performası olarka bu gruptan bir adım önde görüyorum, bankomdur. 
 • 5. AYAK

  Zorlu yarışta en az 7 safkanın derecesi birbirinin aynısı, HEPSİ seçimiyle bu ayağı geçiyorum. Sıralamam bültende mevcuttur.

 • KUM PİST TAHMİNİ: 3 – GRAND SEA, 2 – DÖNÜM NOKTASI, 7 – CYPRIANA, 9 – HOW CAN I GO, 10 – MELİSSA FRANKLIN, 11 – SU MELEĞİ ve 8 – FLOWERS GIRL. 
 • 6. AYAK

  5 – COUNTER STRIKE yine hafif tempo ile rakiplerini uyutmaya çalışacak, boş bırakırlarsa yine kazanır. 7 – EZGİCAN bu sefer daha iyi işlerle koşuya katılacak, 1 – KONKRIT son yarışı ile bu grubun üstünde olduğunu gösterdi, 14 – OTAG 1200m çim yarışı fena değil, uzuna koşarsa bu grubu geçebilir. Kısa bir aradan sonr akoşu görüp nefes açan 16 – ICEBIRD mutlaka kuponlarda bulunmalı.

 • KUM PİST TAHMİNİ: BU AYAK ÇOK KARIŞTI, ALTILI ÇATISINI 3 TEK 3 AYAK HEPSİ ŞEKLİNDE 90 TL TUTUYOR. ÖLÜ YATIRIM GİBİ GÖZÜKÜYOR. YİNE DE KUPONUMU BU ŞEKİLDE YATIRACAĞIM. TECİH HER ZAMANKİ SİZİNDİR

YENİ KUPON 90 TL

1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
H
12
3
3
H
H

 

GÜNÜN KUPONU
27.5 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
5
6
7
8
12
12
3
2
4
H
1
5
7
14
16
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.