17 ARALIK 2014 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1-AYAK: Formda isimlerin yer aldığı bu koşuyu HEPSİ diyerek süpriz arayacağım.

2-AYAK: DERHADIR Gibi sınıf bir isimle kardeş olması ve A.ÇELİK ile hedef yapan 7-TASASIZ mesafeninde lehine uzamasıyla farklı koştuğu pistte iyi bir bekleme sonucu kazanması normal sonuç olacaktır ilk BANKOM.

3-AYAK: Denk güçteki isimlerin mücadele ettiği koşuyuda HEPSİ diyerek bu ayağıda sağlam oynamak istiyorum.

4-AYAK: Start aldığı ilk yarışında BORDONARO’ya geçilirken elde ettiği ikincilikle dikkat çeken 5-ŞAHİNOĞLU bulduğu uygun grupta kazanmasını bekliyorum ikinci BANKOM.

5-AYAK: Üst üstte kazandığı yarışları sonrasında kg’den etkilenmez ise 1-TURAP Koşuda ilk şansa sahip.Ö.YILDIRIM’ın ısrar ettiği 4-BELIVE’dan etkili yarış bekliyorum.Kazandığı yarışı sonrası sertleşen rakiplere rağmen 5-YÜKSELBEY eksik koşmaları durumunda devreye girebilir.Uzun aranın ardından dinçlikle koşacak 6-LEPANTO süpriz beklediğim isim.

6-AYAK: Altılı Ganyan’ın son ayağında ise dişilere mahsus h-15 yarış her türlü süprize açık görünüyor pek çok isme şans verilmesi taraftarıyım sıralamam şablonda.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

1-AYAK: 2-5-4-1-6-3-7

2-AYAK: 7 TASASIZ

3-AYAK: 5-1-2-6-4

4-AYAK: 5 ŞAHİNOĞLU

5-AYAK: 1-4-5-6

6-AYAK: 7-2-8-6-4-10-1-13-9 KUPON BEDELİ: 76 LİRA

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: NICOMEDIA

Avatar
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kinggok

Nicomedia tebrikler kardeşim.. Ben lepanto dan yattım..

admin

Tebrikler Nico.

King her gün altılı bulunmaz, sıranı bekle az :)

Nicomedia

Teşekkür Ederim Devamı gelecek :)

Adrian

Tebrikler Nicomedia

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x